Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1:2. Zajęli 13 miejsce

Utworzony przez 543, 30 kwietnia 2015 r. o 06:30
BRAWO !!! "Dziadostwa"  ciąg dalszy......oprócz Prusaka wszyscy do wymiany - na giełdę pracy!!!! A transferowe "buble"...zwrot kasy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopalnia powinna zainwestować w Motor. Tutaj jest kibic, większy potencjał miasta Lublin, dobra infrastruktura (Arena Lublin). Po co sponsorować Ekstraklasę w takim miasteczku jak Łęczna?. Mija się to z celem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech oddadzą prowizję Ci działacze, którzy z transferów ją uzyskali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziałem na trybunie Prezesa. Co się stało, że zabrakło go w takiej chwili. Powinien być razem z drużyną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Szałatow wstydu oszczędż !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich kibicach lublina ty mówisz,chyba nie o tych bańdziorach.Normalni kibice boją się przychodzić na stadion takich macie kibiców Nigdy nie będziecie mieli sponsora z takimi kibicami,przynosicie wstyd klubowi i takie coś ma ktos sponsorowac dopiero mi wizytówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich kibicach lublina ty mówisz,chyba nie o tych bańdziorach.Normalni kibice boją się przychodzić na stadion takich macie kibiców Nigdy nie będziecie mieli sponsora z takimi kibicami,przynosicie wstyd klubowi i takie coś ma ktos sponsorowac dopiero mi wizytówka.
Bynajmniej nie zaliczam się do chuliganów stadionowych, a Motorowi kibicuję od lat 80. XX wieku. Haha, powiadasz, że ludzie boją się przychodzić na stadion Arena Lublin na Motor. Otóż na III ligę przychodzi po 2000 ludzi na mecz Motoru, a u was tam w Łyncznej na EKstraklasę tylko o 1000 więcej. Jak Górnik Łęczna spadnie do I ligi, to nie wiem czy na wasz kameralny stadion będzie chodzić te 1000 osób. Piłka nożna dla kibiców, a nie dla sponsorów i cwaniaków, którzy mają dużą kasę i utrzymują takie śmieszne kluby jak Górnik Łęczna, Termalica czy kiedyś Amica Wronki. Skończy się kasa, skończy się Górnik, bo klub bez kibiców już jest martwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz kolego o Tym że w Lublynie Motor.... Skoro są tacy mocni to dlaczego nie potrafią znaleźć kogoś takiego kto w tą drużynę zainwestował by wielką kasę... Nawet Perła Browary Lubelskie uciekły od Motoru. Dlaczego??? Bo widocznie nie widzą żadnej nadziei w tym zespole.... A to że macie Arenę Lublin to nie jest żaden argument żeby sponsorów ściągać....   Ja też chodzę na mecze i w Łęcznej i w Lublinie około 20 lat. I nie mogę powiedzieć ze masz rację.... a to że czasem komuś nie idzie gra no cóż każdy ma zły dzień... Nie chce mi się już przytaczać złych lat dla motoru, sam sobie przypomnij...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...