Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reumatolog?

Utworzony przez katarzy802, 2 lipca 2015 r. o 14:45
Od jakiegoś czasu bolą mnie stawy w róznych miejscach (kolana,łokcie, czasem nadgarstki), a przez ostatni rok wielokrotnie byłam chora-trzykrotnie zapalenie oskrzeli. Dodam że większość razy nie szłam na zwolnienie, tylko "przechodziłam" chorobę, chodząc do pracy. Czy pobolewanie stawów, takie nieokreślone dziwne bóle, czasem klujące mogą być początkowym objawem reumatoidalnego zapalenia? Czy to jakieś choroby reumatologiczne?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy Ci pomoge  ale   jesli chodzi o kolano  to  w Poznaniu    jest  klinika  ArtroCenter gdzie  przyjmuje   wśród wielu specjalistów  dr. Krawczuk Piotr , myślę  że nie powinnaś zwlekać   to   bardzo dobrzy fachowcy jeśli chodzi o   kolana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie   szalenie  bolał  nadgarstek  jak się potem okazało nie była  to taka  bagatelna sprawa   musiałam zgłosić się do Kliniki  Nadgarstka  w środzie wlkp  chociaż   z tego co wiem   działają też   koło Poznania  i to mnie uratowało może  ceny nie są znowu takie   zachwycające ale na pewno jest taniej niż  w innych  placówkach http://www.klinikanadgarstka.pl/cennik/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Bogną. Warto zwrócić się do AtroCenter. Sama się u nich leczyłam po urazie kolana na nartach. Było to zeszłej zimy, a ja w ogóle nie czuję, że coś mi kiedyś było. Dr Kosmowski jest świetnym specjalistą, więc na pewno pomoże :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy to dobra uwaga  ale  zauważyć należy  iż   wcale nie jest drogo a  do zdrowia w ArtroCenter  wraca  się faktycznie szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja leczyłam  się  w Rehasporcie  tam przyjmuje dr. Piontek  który  świetnie  się mną zajął  dzięki mu za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też się leczyłam w ArtroCenter. Lekarze są świetni i faktycznie wraca się do zdrowia błyskawicznie. Nawet w beznadziejnych przypadkach. Mnie leczył dr Krawczuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...