Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie studia wybrać?

Utworzony przez radek, 1 września 2015 r. o 13:24
Jakie studia wybrać, żeby w przyszłości nie mieć problemu ze znalezieniem pracy? co opłaca się studiować? Czy warto brać pod uwagę także uczelnie prywatne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informatyka, budowa maszyn, transport, logistyka, weterynaria,  ciekawym kierunkiem jest też gospodarka przestrzenna, znajdziecicie ją na WSEIZ - http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/gospodarka-przestrzenna dostępna jest tam także między innymi inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, budownictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzy ekonomiści są potrzebni, niezależnie od tego czy jest kryzys, czy nie. Może tego typu kierunki Cię zainteresują. Tak myślę, że bankowość też jest na topie i dobrze płatna. Jak szukasz pod tym kątem uczelni to sprawdź sobie ofertę wyższej szkoły bankowej, może coś ci wpadnie w oko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekonomiści zawsze są i będą potrzebni sam jestem po takim kierunku, jeszcze logistyka jest przyszłościowa i informatyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzy ekonomiści są potrzebni, niezależnie od tego czy jest kryzys, czy nie. Może tego typu kierunki Cię zainteresują. Tak myślę, że bankowość też jest na topie i dobrze płatna. Jak szukasz pod tym kątem uczelni to sprawdź sobie ofertę wyższej szkoły bankowej, może coś ci wpadnie w oko.
  Witam! Zapraszam zatem serdecznie do zapoznania się z oferta studiów w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Studia I stopnia mozna podjąć w kilku miastach kraju, a wybór kierunków oraz specjalności jest naprawdę szeroki. Całą nasza ofertę można odnaleźć na naszej stronie internetowej http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci?destination=kierunki-i-specjalnosciWspomnę także, że zapisując się na studia do 19 wrzesnia można zaoszczędzić aż 700zł (na czesnym oraz wpisowym).   Pozdrawiam Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beauty lux i szkolenia zawodowe. Nie ma sensu na siłę robić studia, to wam nic nie da. Za to duże znaczenie ma ogólny rozwój, zdobywanie kwalifikacji i doświadczenia. W tym momencie studia to zwyczajna strata czasu i lat życia. A szkolenia jednak do zawodu przygotują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że szkolenia zawodowe. Wiekszosc kierunków studiów nie daje kompletnie nic poza papierami, więc gdzie tutaj logika? Ludzie już to widza. Sama pracuję w kosmetyce i wiem że to była najłatwiejsza droga do tego zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego dobrze jest połączyć studia z praktyką, ja właśnie mam takie plany ale zobaczymy jak to wyjdzie, wybieram się na WSB do Gdańska, nad kierunkiem się jeszcze dalej zastanawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu akurat WSB Gdańsk?? Wybierz sobie coś czym się interesujesz wtedy będziesz miał łatwiej przyswoić wiedzę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak wybór kierunku studiów powinien być zgodny z zainteresowaniami a co do WSB to teraz mają zniżki za czesne i brak wpisowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś samotny/samotna? poznajmy się :) http://www.poznajki.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Dziękuję za zainteresowanie studiami w Wyższej Szkoły Bankowej. Z tego miejsca serdecznie zapraszam się do zapoznania z ofertą studiów I stopnia na naszej uczelni. Szczegóły oraz dostępne kierunki można sprawdzić na naszej stronie internetowej wsb.pl. Dodam, że zapisując się do 30 kwietnia, można oszczędzić aż 1000zł: na czesnym, które wynosi od 195zł (zamiast 245zł) miesięcznie na pierwszym roku studiów oraz na darmowym wpisowym.   Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  mam pytanie bo słyszałam że WSB ma w swojej ofercie darmowe pośrednictwo pracy można coś więcej na ten temat  się dowiedzieć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  mam pytanie bo słyszałam że WSB ma w swojej ofercie darmowe pośrednictwo pracy można coś więcej na ten temat  się dowiedzieć ?
  Witam ponownie! Artek oferujemy darmowe pośrednictwo pracy. Biura Karier w Wyższych Szkołach Bankowych posiadają status agencji zatrudnienia i aktywnie poszukuje ofert pracy dla studentów naszych szkół. Uczelnie współpracują  z pracodawcami z całego regionu, nawiązując stale kontakty z kolejnymi pracodawcami i firmami doradztwa personalnego. Biura Karier organizują również spotkania rekrutacyjne, podczas których pracodawcy prezentują naszym studentom i absolwentom działalność firmy, możliwości pracy i kariery, oferowane stanowisko i warunki zatrudnienia. Informacja o spotkaniach dostępna jest w Biurze Karier. Zapraszam Cię na stronę wsb.pl/absolwenci/praca-dla-absolwenta/posrednictwo-pracy gdzie znajdziesz odnośniki do poszczególnych biur karier w naszych oddziałach.   Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  mam pytanie bo słyszałam że WSB ma w swojej ofercie darmowe pośrednictwo pracy można coś więcej na ten temat  się dowiedzieć ?
  Witam ponownie! Artek oferujemy darmowe pośrednictwo pracy. Biura Karier w Wyższych Szkołach Bankowych posiadają status agencji zatrudnienia i aktywnie poszukuje ofert pracy dla studentów naszych szkół. Uczelnie współpracują  z pracodawcami z całego regionu, nawiązując stale kontakty z kolejnymi pracodawcami i firmami doradztwa personalnego. Biura Karier organizują również spotkania rekrutacyjne, podczas których pracodawcy prezentują naszym studentom i absolwentom działalność firmy, możliwości pracy i kariery, oferowane stanowisko i warunki zatrudnienia. Informacja o spotkaniach dostępna jest w Biurze Karier. Zapraszam Cię na stronę wsb.pl/absolwenci/praca-dla-absolwenta/posrednictwo-pracy gdzie znajdziesz odnośniki do poszczególnych biur karier w naszych oddziałach.   Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu WSB bo wiele znajomych tam studiowało i chwalili, a myślę nad logistyką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Jakie studia wybrać? To odwieczne pytanie dużej części uczniów w klasie maturalnej. Jak wybrać, aby nie żałować? Myślę, że warto wybrać studia zgodne ze swoimi zainteresowaniami. Dlatego też aby ułatwić taka decyzję zachęcam każdego do wykonania testu predyspozycji zawodowych, dzięki któremu będzie można dowiedzieć się więcej jaki kierunek studiów będzie odpowiedni. Taki test można wykonać na stronie internetowej kierunekrozwoju.pl, na którą serdecznie zapraszam!   Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie żeby nie żałować studia muszą też interesować żeby ciekawie się uczyło, dlatego informatyka na WSB dla mnie w sam raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a słyszałam że na WSB sa promocje cenowe a dokładnie na jak to jest z tymi opłatami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim opłacalny zawód to taki, w którym będziesz się dobrze czuć. Jak dla mnie bardzo przyszłościowym zawodem jest grafik komputerowy. Mój brat własnie robi http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/  na kierunku grafika komputerowa i komunikacja wizualna i naprawdę zachwala tą uczelnie, jak cały kierunek. Jeszcze nie otrzymał świadectwa a już ma parę zleceń do wykonania ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...