Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
24 lata? wyglada na 40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Zamykać takich na kilka lat! Przez takich .... ludzie mają coraz mniej zaufania do innych sprzedających!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze im tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie nie zamykać, bo będzie siedział za nasze pieniądze! Proponuję: opaskę na nogę, zakaz poruszania się na więcej jak 50 km od miejsca zamieszkania i niech pracuje spłacając grzywnę. Niech zarabia i nawet przez 10 lat połowę pensji oddaje na rzecz skarbu państwa. Pozbawić prawa do korzystania z pomocy społecznej, niech pracuje i zarabia na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy warto jest zeznawać? Czy dostałbym skradzione pieniądze? Nie jestem pewny ale zostałem oszukany na 1200 zł około, kupiłem laptopa Asus i rownież przelałem pieniądze na konto i nie dostałem towaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ci to było? Myślałeś POwszechny Oszuście, że cię nie namierzą. Teraz POsiedzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze tempic cwaniactwo a ja i tak nie kupuje nic przez internet miedzy innymi przez takich palantow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę pokazać jego mordę- wiem powiecie ze takie prawo...ale ten squrviel pewnie miał konto na NK , Fejsie. To może tak uprzejmie podać linki .....do miejsc gdzie się łobuz obnażył. Niech będzie publicznie napiętnowany on i jego rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie przypadkiem Marcin P.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe na kogo głosował ten pan? Na Nowoczesną albo PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gęba niewyjściowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowiec śmierdzący. Upasiony strasznie. Jak by jadł z jednego koryta ze świniami to nikt by go nie odróżnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że złapią i tego Karola G., ktory i mnie oszukał. Miejmy nadzieję ze kiedyś wpadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wygląda na inteligentnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to złodziejski pomiot kaczyńskiego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>> to złodziejski pomiot kaczyńskiego!!!! Doświadczenia raczej nabierał za czasów Tuska i Kopaczowej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gruby prosiak wywalą mu kakao w pierdlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bym go puścił jak ktoś jest idiotą i wpłaca pieniądze na olx gdzie w każdym miejscu gdzie się da jest napisane żeby pod żadnym pozorem nie wpłacać pieniędzy na konto tylko odbierać osobiście. Ludzie sami są sobie winny jakby każdy korzystał z tego portalu zgodnie z przeznaczeniem - lokalne ogłoszenia z odbiorem osobistym nie byłoby tylu spraw a policja mogłaby się zajmować ważniejszymi sprawami niż tym że ktoś nie dostał swojego spojelra do vectry czy opony do stara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wysyłam od kilku lat i dobrze mi z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W katolickim kraju? to nie do pomyślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...