Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
masakra od zmiany trenera na serba graja coraz gorzej nowi zawodnicy z serbii nie robia roznicy ... to po co tu przyszli ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamikadze - nick name "Meska koszykowka jest o wiele bardziej atrakcyjna, widowiskowa niz zenska, dlatego ja jednak jestem za tym aby meczyzn tez wspierac:) wiadowo - meski kosz jest zancznie drozszy, dlatego druzyny majace niski budzet jak Start powinnyt miec doswiadczonego, madrego prezesa. Czy Asseco, Polfarmex, Stal Ostrow maja wielkie budzety? Nie. A jednk wygrywaja mecze i maja szanse na play off. Po prostu sa odpowednio prowadzone. Powtarzam po raz kolejny ten sezon jest stracony ..... Start ma zagwarantowane ze przez dwa lata nie spadnie do 1 ligi, wiec niezaleznie od wyniku sportowego TRZEBA ogrywac Polakow, bo w przyszlym sezonie moze to byc wazne. gdyz bedzie juz mozna spasc. " Pisałem o tym wcześniej. Asseco w kryzysie: "Asseco od kilku meczy jest w glebokim kryzysie i przegrywa nawet roznica 20 pkt. Polpharma - Asseco 76 - 46, Asseco - Energia 66 - 86, Siarka - Asseco 78 - 80, Asseco - Trefl 66 - 64, Assceo - Torun 69 - 73. :):):) I co jugole próbują robić cyfrki a nasi mlodzi polscy zawodnicy grają po 10 min. Na tym zakończę bo brak mi słów PREZESIE I ZAZNACZĘ ŻE TO NIE JEST TAK ZWANE HEJTERSTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie ...krótko mówiąc jest źle. Bałkańska gwardia wypada blado... Popović - brak pomysłu i słaba skuteczność a Jeftić -nie dość że powolny to jeszcze ta celność... Chyba wolałem "drewnianego" Czumakowa który rzucał podobną ilość punktów. Jeftić wczoraj 11 ale ponad połowa to akcje z ostatnich 4 minut (przy 10 punktowej przewadze Asseco nie przykładało się aż tak do obrony). Nie tego oczekuje się od zagranicznego "zaciągu". A i do tego poziomu dochodzą "nasi" - wczorajsze akcje Czujkowskiego ...masakra!!! Panowie trzeba się zmobilizować. Na trybunach na każdym meczy coraz mniej kibiców!!! A to dla nas gracie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...