Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poczta upomni się o abonament. Nawet za 5 lat

Utworzony przez krzesimir, 7 listopada 2009 r. o 08:51 Powrót do artykułu
Ludzie chętniej płaciliby abonament,jeśli zarobki w mediach byłyby tylko nieco wyższe ,niż w innych dziedzinach. Przeciętnego człowieka ,który kilkadziesiąt lat pracuje i zarabia 1500zł szlag trafia jak słyszy,że np.jakiś Mroczek(żaden aktor czy artysta) kupuje wille czy nowe auto.To za pieniądze z abonamentu,który do niedawna płacili nawet emeryci z 700zł emerytury!!! Co to ma wspólnego z misją TVP? O wiele więcej takich seriali jest w darmowych stacjach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczta niech lepiej zajmie się dostarczaniem przesyłek,bo na dzień dzisiejszy prywatne firmy dostarczają i taniej,i szybciej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem sobie telewizję cyfrową. Za 30 kanałów polskich płacę 30 zł. Dlaczego za 3 programy ogólnodostępne TVP mam płacić 15 zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebywam 10 miesięcy w roku poza granicami kraju.Czy mam płacić abonament za cały rok? Może taniej będzie sprzedać telewizor,bo mam stary kineskopowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu ostatnich 20 lat telewizja w naszym kraju rozwinęła się niesamowicie.Nie dotyczy to TVP-tu tkwimy jeszcze w komunie. Nic dziwnego jak dostaje się pieniążki za darmo to po co się rozwijać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby TVP miała platformę cyfrową wszyscy chętnie płaciliby abonament-nawet wyższy. Teraz zarabijają inni a TVP próbuje nas zmusić do płacenia za nic. Przepraszam za "misję". Jaka misja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze mi pokazać umowe na abonament albo udowodnić to że mam telewizor i nie płace tej ,,daniny''. Przypominam iż pracownik poczty nie ma prawa wejść do domu i sprawdzić. Może to zrobić jedynie policja wraz z nakazem. A i jeszcze jedno - Pocałujcie mnie w D. złodzieje z TVP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Zgodnie z prawem płacimy za posiadanie odbiornika, a nie za oglądanie telewizji – wyjaśnia Dziewulski..... To jakaś paranoja.Ja mam członka (księża prawdopodobnie również),więc czy powinniśmy zaliczać się do grupy gwałcicieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dziewulski telewizor ja sobie kupiłem sam i płaciłem nie bedę, chyba że mi państwo kupi telewizor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak LEGALNIE nie płacić abonamentu, który idzie na 30 - 70 tysięczne pensje : Lisa, Kraśki i Kreta ? Abonament RTV to "podatek za posiadanie ODBIORNIKA TELEWIZYJNEGO" ... sprawdźcie sobie. Monitor komputerowy z wbudowanym tunerem telewizyjnym NIE JEST odbiornikiem telewizyjnym. Na rynku jest masa monitorów LCD z wbudowanym tunerem TV. Cena od 600 zł wzwyż, wielkość 20 - 26 cali. Taki monitor działa niezależnie od komputera, ma pilota i telegazetę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za posiadanie odbiornika zapłaciłem w sklepie ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SYGNAŁ TELEWIZYJNY MUSI BYC ZAKODOWANY. ZMUSZANIE DO OPŁAT ZA POSIADANIE ODBIORNIKA TV MOGŁO BYC W PAŃSTWIE O RZĄDACH DYKTATORSKICH, REŻIMOWYCH ,TOTALITARNYCH, CZY JAK TAM ZWAŁ. W DEMOKRACJI MUSIMY MIEĆ PRAWO WYBORU: CO CHCEMY OGLĄDAĆ I ZA CO PŁACIĆ. SYGNAŁ ŁATWO ZAKODOWAĆ I UDOSTĘPNIAĆ TYLKO TYM CO PŁACĄ, JAK TO SĘ DZIEJE WE WSZYSTKICH TELEWIZJACH CYFROWYCH, A NIE ZMUSZAC WSZYSTKICH DO PŁACENIA NAWET JAK SIĘ NIE OGLĄDA.CZY PO TO WALCZYLIŚMY Z TOTALITARYZMEM BY MIEĆ NIEWOLNICZE NAKAZY???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CODE napisał:
SYGNAŁ TELEWIZYJNY MUSI BYC ZAKODOWANY. ZMUSZANIE DO OPŁAT ZA POSIADANIE ODBIORNIKA TV MOGŁO BYC W PAŃSTWIE O RZĄDACH DYKTATORSKICH, REŻIMOWYCH ,TOTALITARNYCH, CZY JAK TAM ZWAŁ. W DEMOKRACJI MUSIMY MIEĆ PRAWO WYBORU: CO CHCEMY OGLĄDAĆ I ZA CO PŁACIĆ. SYGNAŁ ŁATWO ZAKODOWAĆ I UDOSTĘPNIAĆ TYLKO TYM CO PŁACĄ, JAK TO SĘ DZIEJE WE WSZYSTKICH TELEWIZJACH CYFROWYCH, A NIE ZMUSZAC WSZYSTKICH DO PŁACENIA NAWET JAK SIĘ NIE OGLĄDA.CZY PO TO WALCZYLIŚMY Z TOTALITARYZMEM BY MIEĆ NIEWOLNICZE NAKAZY???
1. Otóż to, za chwilę cała telewizja przejdzie na sygnał cyfrowy, który łatwo i na różne sposoby można zakodować. Kto chce, niech dostanie dekoder i płaci abonament i będzie ok. 2. Misja TVP: "M jak miłość" czy "Gwiazdy tańczą na lodzie"? 3. Sponsorem prognozy pogody jest firma A; Program zobaczyli państwo dzięki firmie B; Prezenterkę ubrała firma C; Na program zaprasza firma D, itd. Czy dzięki takim zapowiedziom abonament jest niższy? 4. Programy w TVP są przerywane reklamami np. w czasie Familiady jest reklamowany konkurs dla abonentów. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NIECH MNIE ONI W DUPĘ POCAłUJĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WONpoczciarze napisał:
A NIECH MNIE ONI W DUPĘ POCAłUJĄ!
Kto ci udzielił głosu ŚMIERDZIGĘBO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk chciał zlikwidować abonament, ale przeciwstawiło się SLD, PiS i przede wszystkim prezydent Kaczyński. Czy teraz już wiecie na kogo głosować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak, PIS-uary wraz czerwnymi przejęły TVP i bawią się za pieniądze podatników a my mamy jeszcze pałcić za polityczna propagandę uprawianą w tzw "publicznej" telewizji. Lech Kaczyński - prezydent PISu , ZAWETOWAŁ!!!!! ustawę i likwidacji abonamentu... czy komuś sięto podoba czy nie. Weźcie to pod uwagę w wyborach w 2010 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu nie sejm każdy pisze co mu w duszy gra!ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co oni mi do telewizora, radia dokladali, podwojny abonament (satelitarny odbiornik i to gowno co nazywaja telewizja z tzw siatki co sniezy jak cholera) mam zaplacic ktos musial sie niezle w leb pier....c.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abonament płace od 40 lat,bez dnia przerwy.I widzę ,że dalej będe płacił , ale nie to jest problemem tylko to, że 40 lat temu zarejstrowałem telewizor.I teraz będąc na emeryturze muszę płacić "frycowe", nawet wówczas jak na dłuższy czas wyjeżdżam za granicę, a telewizor stoi bezużytecznie w zamkniętym mieszkaniu.Moja emerytura minimalnie przekracza próg biedy, aby być zwolnionym z płacenia. Poczta chwali się tym ,że potrafi ścigać zarejstrowanych,a ci co nigdy nie płacili dalej nie będą płacić. Pozdrawiam wszystkich,którz płacą "frycowe".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...