Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krócej poczekasz na rezonans magnetyczny

Utworzony przez ~kolka~, 19 stycznia 2010 r. o 22:01 Powrót do artykułu
TO MI NOWINA....JAK KTOŚ MIAŁ 500 ZŁ NA TEN CEL,TO I DO TEJ PORY BEZ PRZESZKÓD MÓGŁ WYKONAĆ TO BADANIE. To ma być ten sukces Pani Kopacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie o rezonansie magnetycznym, a na zdjęciu tomograf.. Co za amatorszczyzna.. W sumie o tyle dobrze, że nie pokazaliście na przykład maszyny xero... To jednak pokazuje, że macie czytelników za deb***i, albo sami nimi jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh.. żadna nowość, bo nie każdego stać na badanie za 600zł gdy zarabia 1000zł smutna polska rzeczywistość .. zastanawia mnie na co płacimy składki skoro czas oczekiwania na tomograf lub rezonans jest załamujący, a wiekszość którzy maja skierowania na te badania nie może czekać zwłoki :| .. więc moim skromnym zdaniem żadne odkrycie że gdy płacimy za badanie i mamy je niemal od ręki .. a co z pacjentami których nie stać a potrzebują szybkiego rozpoznania choroby :||
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tak zarabiamy grosze bo nam zostają obtrącane składki, a jak przychodzi choroba płać za wszystkie badania a jeśli nie to czeka po pół roku na badanie , pół roku na wizytę do lekarza, a po pól roku okazuje sie że zapożno na wszystko , bo stan jest poważny,,,,,,, czy to sie kiedykolwiek zmieni u nas,,,,,,,,,,,,?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie sie zastanawiam, bo jestem na swiezo po nieudanym rezonansie...klaustrofobia ...co tu tak kuzwa duzo miejsca :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SPSK nr 4 biorą 800zł a czeka się 5 miesięcy co za imbe.cyl pisze ze dwa tygodnie ;/ heh zal mi cie redaktorku za informacje ktore "oficjalnie" podaje spsk4 ;/ i to w dodatku błędne!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co te składki jak badania nie zrobie a pewnie pujde do piachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo krótko czekałam na badanie w lux medzie, w przeciągu tygodnia miałam termin, poza tym nie potrzeba było skierowania , a badanie robione na nowoczesnym sprzęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...