Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sudafed, Cirrus, Acatar, czyli po używki do apteki

Utworzony przez stop narkotykom, 5 lutego 2011 r. o 12:52 Powrót do artykułu
Co za po!@#$%^&*ani dziennikarze! Ten artykuł brzmi jak recepta skąd wziąć narkotyk. LUDZIE MYŚLCIE, CO PISZECIE!!! Owszem, nie powinno sie tych leków sprzedawać bez recepty małym gnojom. Starzy natomiast niech płaca za leczenie z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła reklamę zrobiliście małolatom... Teraz na pewno będzie mniej przyjęć po przedawkowaniu... Gratuluje pomysłu ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Wy głupi jesteście. Jak ktoś chce to pełno jest takich wiadomości w internecie, wystarczy w google wpisać. Jakoś nie zauważyłam,żeby nastolatkowie czytali tego typu gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te, Mądra ;p co innego dostęp do informacji a co innego ich upublicznianie, czy promocja... szkoda gadać... penie koncerny farmaceutycznie nie protestują przeciwko reklamie leków (wymienione w tytule z nazwy) i wzroście sprzedaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm...a nie tak dawno było głośno o tussipectcie więc w czym problem jedno znika drugie się pojawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle zajmujecie się pierdołami... przecież najgorszym złem jest alkohol! ale nie.. przecież alkohol nie szkodzi zdrowiu, nie uzależnia i nikt nie popełnia po nim przestępstw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego. Jak gnoje chcą to i gówna mogą się najeść. Ich wola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudoefedryna, pseudoefedryną.... wiekszę zagrożenie stanowią preparaty z kode...ą typu Tio..in.. tym się powinny nasze władze zając !!! Mnie uczono ze pseudoefedryna wywołuje znacznie mniejsze skutki psychostymulujące od efedryny...jedynie może rzeczywiscie zaszkodzic ludziom, którzy mają wysokie ciśnienie lub niewydolnosc serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acodin nie zawiera pseudoefedryny !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale Wy jestescie mało poinformowani...łatwo napisać "małolaty", "niech starzy płacą", sorry ale nawet nie zdajecie sobie sprawy z dzisiejszych czasow gdzie rzadzi "kto pierwszy ten lepszy" depresje, załamania, poszukiwanie pomocy w natloku deb***i. Młodzi ludzie szukają pomocy we wspomagaczach, jestem jedna z nich. Byłam uzależniona i cenię sobie leki takie jak cirrus ktore zaj***iści epomagają mi funkcjonować 12h na dobę. bez uszkodzeń itp. zanim zaczniecie obrażać młodych ludzi, sami idźcie na studia i ogarniajcie pracę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...