Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie studentki i ich oryginalne paznokcie

Utworzony przez Piotrek, 17 lutego 2011 r. o 13:21 Powrót do artykułu
Zrobiło mi się niedobrze :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy one cokolwiek robią? Porządkowanie mieszkania,mycie naczyń i gotowanie to zajęcia im obce raczej.Z tymi szponami to tylko popatrzeć jak inni to robią. Owszem powinniśmy dbać o dłonie i paznokcie,ale czy oryginalne znaczy piękne? No cóż piękno to pojęcie względne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież teraz są modne krótkie kolorowe a nie jakieś szpony... Lubelskie studentki widzę, że nie są na bieżąco;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale okropne, niezadbane i co za kolory laski naprawdę z modą nie mają nic wspólnego. Zresztą paznokcie wyglądają niechlujnie i odrażająco a mówi się ze ręce są wizytówką człowieka- ta wizytówka jest zdecydowanie negatywna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Zrobiło mi się niedobrze :/
popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo... widzę, że pazury ... i ... zostały opublikowane hehe ohyda, tak jak i one same ;/
Ostatnio edytowany 21 lutego 2011 r. o 09:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję wymienienia z imienia i nazwiska. ale może nauczą się, że to co w remizie uchodzi albo na dyskotece wiejskiej, to nie nadaje się do pełnienia publicznych funkcji. nie tędy droga, drogie panie ) chyba że do innych kręgów aspirujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie których dłonie znajduja się na zdjęciu sa absolwentkami szkoly kosmetycznej maja na wsoim koncie liczne osiagniecia oraz mnostwo dyplomow. Jestem pewien podziwu makijazów czy paznokci ktor epotrafia wykonać..to jest ich pasja... Wyglad czy paznokcie to idywidualna sprawa. Jestem zaskoczony cała ta sprawą. Matrwi mnie jednak niekompetencja osob ktor zamiesciły ten artykul co przez nieprzemawia zazrdość? czy Lubelskie zacofanie.aa może brak pedagogicznych kommpetencji.? W tym mieście masz być NUDNY I NIEWIDZIALNY..Jak dobrze że nie mieszkam W LUBLINIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takiej uroczystości zwracac uwage na paznokcie ludzie ŻENADA!!!!!Wyobrażam sobie jak wygladaja dziewczyny ktore to piszą hehhehehhehehe I nie podpisujcie sie jak faceci:))))))bo wiadomo ze tylko baby potrafia byc tak zazdrosne:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te z kwiatkami sa bardzo ładne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY ... czy twoja fryzurę prad pier***ną ???))))))))) Może jakaś DIETA???
Ostatnio edytowany 21 lutego 2011 r. o 09:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie wszyscy tak naje***e w głowie ze aż mi was szkoda jak to czytam:///.Zazdrość - to jedno słowo przychodzi mi na myśl czytając wasze płytkie komentarze i chcąc was jakoś usprawiedliwić!!!!!.A już nie wspomnę o podpisach typu :Piotrek,Andrzej itp. hehehe... Ta osoba która porównała paznokcie dziewczyn do lasek które chodzą na imprezę do remizy czy tym podobnych miejsc widać ze nigdy w takim miejscach ta osoba się nie znalazła!!!!.Dla Twojej wiadomości tamtejsze dziewczyny wyglądają skromnie,a na pewno ich paznokcie nie są tak wystylizowane jak dziewczyn które obrażacie.Lepiej spójrzcie na siebie i dopiero pózniej wystawiajcie jakiekolwiek negatywne komentarze na temat innych osob!!!POZDRAWIAM:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chcesz od Piotrka i Andrzeja? Wyrazili tylko swoje zdanie. Pozdrawiam chłopaków:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...