Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stołówka przy ul. Langiewicza jeszcze poczeka

Utworzony przez Gość, 28 lipca 2012 r. o 10:06 Powrót do artykułu
Chcemy żeby Arena wróciła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden problem: złóżcie ofertę najmu i po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moherowy UMCS chce dorównać KUL-owi???? Wprowadzcie do warunków wynajmu zapis, że przed każdym wejściem klient musi uklęknąć i się przeżegnać oraz ,że lokal będzie czynny do godz.20.00 to wtedy bedą zadowoleni okoliczni mieszkańcy!!!! Buha,ha, ale jaja coś takiego to tylko w chrześcijańskim UMCS-ie.Normalnie jak to przeczytałem to tatuaże zaczęły mi spływac............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że jesteś ateistą, nie oznacza, że możesz obrażać moją religię. Ciekawe jak byś gadał gdybyś musiał na 6 do roboty wstać a mieszkałbyś kilka budynków obok. Jak chcesz się nachlać, to wychyl duszkiem flaszkę i idź spać. Pomyśl czasem o innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
To, że jesteś ateistą, nie oznacza, że możesz obrażać moją religię. Ciekawe jak byś gadał gdybyś musiał na 6 do roboty wstać a mieszkałbyś kilka budynków obok. Jak chcesz się nachlać, to wychyl duszkiem flaszkę i idź spać. Pomyśl czasem o innych.
Franek,załóż sobie nowe plastikowe okna one są naprawdę dzwiękochłonne i bedziesz spał w ciszy i spokoju do 5.00 rano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załóżmy, że w upalne dni zamknięcie okna załatwi sprawę. Widziałeś jaki jest syf w okolicy? Pobite butelki, śmieci. Moim zdaniem dobra decyzja o zmianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, ten budynek znajduje się na miasteczku akademickim, a jak sama nazwa wskazuje osiedle to przeznaczone jest przede wszystkim dla studentów, więc jeżeli tam mieszkasz, to nie powinieneś mieć pretensji o hałas - studenci są ludźmi młodymi i pełnymi wigoru, sił witalnych i rzeczą zupełnie naturalną jest ich chęć wyszalenia się i korzystania z życia. Poza tym "wychylanie flaszki" w samotności nie jest tak satysfakcjonujące, jak spożywanie alkoholu wspólnie ze znajomymi ( i nieznajomymi też ). Kolejną sprawą jest istnienie innych miejsc w okolicy dawanej "Areny", równie hałaśliwych i przepełnionych grzechem i rozpustą, tak więc zamknięcie jednego baru nie likwiduje problemu. Jedyną receptą na bolączki mieszkańców, którym przeszkadzają odgłosy dobiegające z - tu jeszcze raz powtórzę - OSIEDLA PRZEZNACZONEGO PRZEDE WSZYSTKIM DLA STUDENTÓW jest zmiana miejsca zamieszkania. Na ziemi na pewno znajduje się wiele bezludnych wysp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...