Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuchenne Rewolucje w Lublinie: Magda Gessler odmieniła Orient Express

Utworzony przez łasuch, 24 października 2012 r. o 15:26 Powrót do artykułu
Czy ze względów estetycznych można prosić o usunięcie towarzyszącego artykułowi zdjęcia z głównej strony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...albo przynajmniej jakoś wyretuszować ten snopek siana ze zdjęcia w photoshopie...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam małe pytanie, otóż czy ten artykuł jest sponsorowany? Kogo obchodzi że Gesslerowa przyjedzie do Lublina i "odmieni" jakąś knajpę? To wszystko jest ustawione. Zmiany jakie wprowadza w danym lokalu są spowodowane tym iż m.in to pan reżyser wymyśli sobie, że w tym odcinku wielka kucharka restauratorka i nie wiem kto jeszcze będzie kładła nacisk na np to że dania nie są świeże lub kucharz słaby. Śmiech na sali. Arogancka, przemądrzała baba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można usunąć ten deb***ny wpis. Mając 60 lat Pani Gessler wygląda na zadbana kobietę. Ma oczywiście nadwagę ale podobno pracuje nad tym. Podoba mi się jej działalność. Wchodzi do kuchni i demaskuje pseudo restauratorów. Cwaniactwu należy powiedzieć DOŚĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mag napisał:
To wszystko jest ustawione. Zmiany jakie wprowadza w danym lokalu są spowodowane tym iż m.in to pan reżyser wymyśli sobie, że w tym odcinku wielka kucharka restauratorka i nie wiem kto jeszcze będzie kładła nacisk na np to że dania nie są świeże lub kucharz słaby.
.... to norma przecież ... tak jest w każdym odcinku tego "show". Ten program jest w TVN od marca 2010 (ponad 2,5 roku) i w każdym odcinku chodzi o to samo .... ... jest bród, smród i ubóstwo, niedobre żarcie, niekompetentny personel. Ja wam poprzestawiam krzesła, pomaluję ściany, zmienię menu, dodam przypraw "Prymat", rozdam darmowe wejściówki na mieście na degustację i skręcimy z tego 45-minutowy program i natrzepiemy sałaty z czasu reklamowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byliśmy. Sprawdziliśmy. Dużym problemem restauracji jest ciągłe strzelanie sobie w stopy, jakim jest podawanie niesmacznego sushi w ofercie groupon.... . Ale w menu restauracyjnym sushi nie widzieliśmy. czekamy na odcinek. Oto nasza recenzja: http://czysmakuje.bl...-rewolucji.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodo pier***isz jak potłuczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jest ta pani Geslerr ? Chamska , wręcz prostacka baba , która oscentacyjnie wypluwa z ust jedzenie i to niby jest powód do jej lansowania ?! Jedzeniu nalezy się szacunek a nie wypluwanie i przeklinanie go pani Gesler ! Kiedyś ludzie modlili się przed posiłkiem , całowali chleb na znak szacunku a ta pani przeklina pokarm , który utrzymuje człowieka przy życiu .I to niby ma być autorytet ?!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mag napisał:
Mam małe pytanie, otóż czy ten artykuł jest sponsorowany? Kogo obchodzi że Gesslerowa przyjedzie do Lublina i "odmieni" jakąś knajpę? To wszystko jest ustawione. Zmiany jakie wprowadza w danym lokalu są spowodowane tym iż m.in to pan reżyser wymyśli sobie, że w tym odcinku wielka kucharka restauratorka i nie wiem kto jeszcze będzie kładła nacisk na np to że dania nie są świeże lub kucharz słaby. Śmiech na sali. Arogancka, przemądrzała baba!
Czyżby odezwał się jeden z właścicieli "Jesz Burgera", który jak pamiętamy padł (ten nan deptaku) po wystąpieniu w "Kuchennych rewolucjach" (a w zasadzie zdemaskowaniu jaki syf wciskają ludziom)??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tam restauracje, ja jem tylko fast foody Przy okazji sprawdźcie bloga o fastfoodach z Lublina - http://pizzakebablublin.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest, knajpa upadała, nie było klientów a jak pojawi się ta szalona od razu właściciel stają się multimilionerami, ale kłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Magda Gessler w Lublinie "zrewolucjonizowała" już Czarcią Łapę, JeszBurgera i dawny Antykwariat (dzisiaj Ąka). " Najtrudniej jednak zrewolucjonizować samą siebie . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani z telewizji Gesler kilka lat temu miała u nas restauracje ... A w niej sam syf i brud hmm niestety sanepid ja zamknał lub upadła dokładnie nie pamiętam. A teraz taka ironia że ta kobieta ratuje restauracje i wynajduje brudy Ale cóż zrobimy ?? Tak jest nakrecony ten show telewizyjny . Hmm ciekawe czy w jej restauracjach obecnie jest tak pieknie Kucharka z odzysku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program skopiowany zywcem z USA, tyle ze w USA sa fachowi kucharze a nie jakas sklęta baba chodzaca krokiem starego kaczora na powykrzywianch nogach , ktora dzieki nazwisku pierwszego czy drugiego mężą probuje robic kulinarną kariere. Może i o kiczowatej wersjii polskiej kuchni ma jakies pojecie ale jesli chodzi o kuchnie np. chińską, tajską czy indyjską to kilka razy przyłapałem ją na BŁĘDACH, nie ma zielonego pojecia o podstawach. To samo sie tyczy jej znajomosci PIZZY. No ale jak towarzysz papcio i towarzysz braciszek maja chody to i znalazla sie posada w TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem po jakim czasie /średnio/od wizyty rewolucjonistki knajpa upada?I jeszcze jedno,!Czy teraz sanepid nie zwraca uwagi na rozczochrane fryzury personelu w restauracjach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj byłam z mężem na kolacji w Orient Expressie. Jedlismy rewolucyjne dania Pani Gessler ..... Fałszywa zupa z żółwia do przełknięcia, marokańskie Taine z baraniny - ohyda!!!!!!! Najlepszy był tylko autorski deser Copa Melba. Reszty stanowczo nie polecam!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam gdzie ta gruba baba bywa ! ja już sie nie pojawie. tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim celu i po co to babsko przyjeżdza do Lublina , chyba po to aby położyć wszystkie knajpy, niechluja jedna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skusiłam się, wczoraj... I to będzie mój pierwszy i ostatni raz... Pierwsza "wtopa" to brudna i niedomyta filiżanka na herbatę,bleee, później maty pod talerze również brudne, z zaschniętymi resztkami jakiegoś sosu... kawa kolegii zimna... jak już się doczekaliśmy na jedzeni ( pierś z kurczaka w sosie z kaparów + puree ziemniaczane i fasolka szparagowa) wcale nie było lepiej: puree okazało się słabo gniecionymi ziemniakami bez smaku, fasolka była niedogotowana jedynie sos na piersi z kurczaka( z której notabene wyciągaliśmy jakieś twarde chrząstki czy ściegna) był smaczny. I żeby było mało całość ledwo letnia, bo nawet nie da się o tym powiedzieć ledwo ciepłe. Zdecydowanie od-ra-dzam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój pierwszy raz w tej restauracji to sałatka, która była niczym nie doprawiona a raczej samym olejem z suszonych pomidorów..Ale co sie dziwic ,skoro kucharze po samochodówce....Zawitałam 2gi raz po rewolucjach M.Gessler. Zamówiłam Tażin (bo to przecież sygnowane danie przez gwiazdę) No i wielkie rozczarowanie..Tak suchego jedzenia jeszcze w życiu nie jadlam..Sam kus kus do tego rodzynki a mięsa jeden kawałek na pół kilo kaszy.. Musialam prosic o oliwe i przyprawy bo oczywiscie kelnerzy nie podali.. Obsługa ok. Chociaz nie orientująca sie w menu oraz skladnikach sprzedawanych dań. Ceny nie wygórowane..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...