Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wstyd taki rozkład pokazywać każde inne lotnisko ma na stronie tablice lotów live która się aktualizuje i można sobie sprawdzić czy samolot jest o czasie czy jest opóźniony lub odwołany. Jeszcze ponumerowane dni ciekawe jak osoby nie znające Polskiego mają to odczytać ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałek około godziny 14,00, nad Świdnikiem i Lublinem, pojawi się po raz pierwszy wielka D_U_P_A - będzie puszczać hałaśliwe i smierdzace bąki i tak kilka razy dziennie. Władze oświadczają, że będziemy do tego słono dopłacać, bo zjawisko jest deficytowe. Czy to nie jest KPINA???? ipb.global.registerReputation( 'rep_post_710001', { domLikeStripId: 'like_post_710001', app: 'forums', type: 'pid', typeid: '710001' }, parseInt('0') );
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ktoś błysnął z Boeingiem 727-800
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Londyny.... No nieźle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pavvel napisał:
To ktoś błysnął z Boeingiem 727-800
oj tam , nie czepiaj się, redaktor się pomylił, może mało płacą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzz napisał:
Z Londyny.... No nieźle
też się nie czepiaj, "Londyny" to jak dwie blondyny, brzmi sympatycznie Ale też się dziwię tym redaktorom, nawet wpisując tutaj "Londyny" komputer podkreśla na czerwono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=exFs02ka8w0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=b2knd-oz9xo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
727-800 to 737-800, drobna pomyłeczka o 10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwuj na : www.flightradar24.com Pozwodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdz i poczytaj www.airport.lublin.pl/katastrofa/rozklad-nielotow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spóko i nie siej głupoty. Super, że Lublin też ma lotnisko. ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Bremen i ciekawy jestem kiedy bede mial okazje poleciec do mojego rodzinnego miasta z Niemiec Polnocnych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy osoba odpowiedzialna za aktualizację w tej chwili jest w kafejce ????? Gratuluję tak udanych rekrutacji personelu. LOTNISKO MIĘDZYNARODOWE.? Amatorzy i przekręciarze. Praca dla znajomych nieuków i nierobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Daj spóko i nie siej głupoty. Super, że Lublin też ma lotnisko. ))
Jestem szczęśliwy i dumny z tego że mamy lotnisko, ale nie mogę przeboleć podejścia personelu do swojej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy kiedy z Belgii lub Holandii będą połączenia z LUBLINEM, tyle nas tam jest, na pewno chentnytch by nie brakowało nie mówiąc o wschodzie np Ukraina. W Antwerpii ma się rozbudować lotnisko . Czekamy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ciekawe kiedy bede mogla z wloch poleciec do lublina mam nadzieje ze nie bede musiala czekac zbyt dlugo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ciekawe kiedy ja bede mogla poleciec z Lublina do koeln???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...