Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda kontra burmistrz Lubartowa

Utworzony przez Gość, 30 sierpnia 2013 r. o 17:34 Powrót do artykułu
zróbcie porządek z tym burmistrzem, bo to co on wyczynia to aż wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, burmistrz ma rację, bo w takim razie wszyscy dyrektorzy w Lubartowie wybrani przez burmistrza zostali nieważnie wybrani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie burmistrzu proszę się nie poddawać mieszkańcy są z Panem. PO - atak histerii , bo traci stanowisko ich kolega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci mieszkańcy to ci się chyba przyśnili gościu, a może pomyliłeś miasta. Większość jest oburzona, a próby upolitycznienia całej sytuacji dość prymitywne, za Borzęckim bowiem wstawili się także radni koalicyjni (SLD) oraz rodzice i uczniowie (których nawet nie wiem z kim łączyć). Ci ostatni wystąpili z prośbą popartą prawie 600 podpisami mieszkańców, co nie zrobiło żadnego wrażenia na burmistrzu. Nie wiem może gościu jest w posiadaniu list poparcia za panem Sienkiewiczem, ale mnie o tym nic niewiadomo :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...