Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przewóz mebli

Utworzony przez henryy, 3 listopada 2013 r. o 16:44
Firm do przewozu mebli szukam , odległość ok 350 km , 2 szafy, kredens, sekretarżyk, komoda, stó z krzesłami Ile za taki transport mogą wziąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że około 500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebna duża firma,  to Fracht.pl przewiezie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
350km to za sam przewóz będzie więcej niż 500 PLN, a mówimy jeszcze o załadunku i rozładunku zapewne :) Najlepiej zadzwoń i sprawdź na - http://przeprowadzki-solid.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwoń do tej firmy http://ps-przeprowadzki.pl/ z nimi naprawdę idzie się dogadać o cenę czasem portfią zjeść z ceny 30 % niż konkurencyjne firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej poszukaj w internecie jakiejś firmy z okolicy i sprawdź opinie o nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, najlepiej jakaś lokalna firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym raczej z sieciówek skorzystał, bo jest taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnij firmę m2mrelocations tanio i solidnie sam korzystałem pare razy znajomi też i nie było nigdy problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzwoń do firm i pytaj. Będziesz mógł wybrać najlepszą propozycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że za taki transport nie zapłacisz wiele, dobrze jest skorzystać z pomocy firmy robiącej przeprowadzki. Gdybyś chciał robić to na własną rękę, to na pewno stracisz dużo czasu i nerwów. A taka firma jest w stanie zadbać o każdy szczegół. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny za transport mebli są różne. Wszystko zależy nie tylko od odległości, ale i lokalizacji. Najlepiej jeśli jest ona na trasie danej firmy przewozowej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Dokładnie przeprowadzka a własną rękę to ogromny kłopot. Koszty zlecenia przeprowadzki nie są wcale duże. Jeśli mogę coś doradzić, to polecam firmę FUS, znajdziesz ich na przeprowadzki-fus.pl. Porządni pracownicy, starannie zabezpieczają rzeczy i jeszcze pomogą Ci je ustawić. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pomorskim polecam firmę oferującą tanie przeprowadzki szczecin Sprawdzona i solidna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja przeprowadzka toczyła się na terenie śląska i bardzo pomogła mi firma, która u nas jest bardzo popularna. Są bardzo dokładni i szybko poradzili sobie z przewiezieniem wszystkich moich mebli. Polecam przeprowadzki jastrzębie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym wam przypomnieć, że oprócz dobrej firmy musicie też mieć kartony, różnego rodzaju folie i zestawy przeprowadzkowe racibórz, to zawsze się przyda przy przeprowadzkach, bo jednak firma może być bardzo dobra jednak swoje rzeczy warto sobie samemu popakować do kartonów i nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwij się do Japy, może oni Ci pomogą. Jeżeli chodzi o przeprowadzki, to jest chyba najsolidniejsza firma, także na pewno warto zadzwonić i zapytać, jak Ci wycenią cały transport. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie firma Japa jest najlepszym rozwiązaniem, trzeba tylko pamiętać, że są dwie firmy o tej nazwie, a godna polecenia jest ta, która należy do Pana Jakubowskiego. Z pracownikami tej firmy współpraca idzie bardzo sprawnie, a wszystkie rzeczy w nienaruszonym stanie dojeżdżają na miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jestem zachwycona .
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2016 r. o 13:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się ostatnio fartnęło bo kupiłam materac pokaźnych rozmiarów na stronie producenta Sembella i do końca sierpnia mają darmową dostawę więc problem transportu rozwiązał się sam:) Stary z grzeczności wynieśli na śmietnik:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...