Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z zakazem handlu w niedziele i święta? Radny ma pomysł

Utworzony przez Żul Werne, 12 lutego 2014 r. o 14:58 Powrót do artykułu
Względy religijne mają tu najmniej do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W skrocie postaram sie odpowiedziec temu radnemu! 1. religia jest tylko i wulacznie moja prywatna sprawa i staram sie nia nie epatowac .. 2.nalezaloby zapytac osoby pracujace w handlu, czy na pewno sa zaintersowane inicjatywa tego     czlowieczka 3 Solidarnosc nie da nam jesc, a obroty handlowe maja bezposrednie przelozenie na pensje osob    zatrudnionych w tej branzy.   Z jakich pobudek (pozakoniunkturalnychoczywiscie) te dziwolagi z PiS znajduja recepty na kazdy temat? Spedzilam trzy lata w Szwecji i tam jakos nikomu nie przeszkadzaja markety otwarte we wszystkie dni roku, z wyjatkiem pierwszego dnia Bozego Narodzenia i 1-go stycznia! Kraj o wiele bogatszy od Polski, ale nie szuka rozwiazan innych, niz uzasadnione rachunkiem ekonomicznym! Piszac bogatszy, nie mam na mysli tylko sfery finansowej, ale przedewszystkim mentalnosci zwyciezcow i swoistej pogardy dla hipokryzji.... U nas kazdy glupek moze stac sie "wybitnym" dzialaczem, jesli tylko podeprze sie religijnoscia, przywiazaniem do wartosci narodowych i regularnym uczeszczaniem do miejscowego Kosciola, aby Go widywano.... Ja zas mam to wszystko w najglebszym powazaniu i gardze takimi "osobowosciami"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy członek PIS-u zawsze musi byc szurniety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...uchowaj nas losie od pomyslow radnych z PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc nie tylko w Lublinie, Ostrołęce, Łasku, itd., ale i w Kraśniku k/Lublina są radni "myślący inaczej" - jak ja się "cieszę", że nie tylko Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu moich znajomych,członkó PIS,gorliwych katolików,obrońców Telewizji TRWAM robi zakupy w niedziele.Ja ,sympatyk Millera nie biegam w niedziele i święta do supermarketów.To jak to jest Panie Radny ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy członek PIS-u zawsze musi byc szurniety?
KTO TAM ZNOWU PYTA ??  MIĘKKA CZERWONA I KONFIDENCKA PYTA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romciu szanuje Cie,bo cie znam,ale podam ci tylko jeden przykład:zapytałem koleżanki w żabce,czy chce jej przychodzić w niedziele do roboty,ona mi odpowiedziała tak;wiesz dodatkowe pare groszy!!!Zastanów sie Romciu nad tym co odwalasz, ludziom nie chce sie chodzić,do pracy w święta przychodzą,bo sytuacja ich do tego zmusza!!Może Romciu zacznij coś działać,żeby miejsca pracy były,albo pomóż  szkolom ,bo dużo dzieci jest niedozywionych,bo w domu bida!Najlepiej pchać w d*** kase kościółkowi,bo mamy stare społeczeństwo i bedą na nas głosować,bo młodzież już dawno wyjechała!!!Jest dużo rzeczy do zrobienia,tylko  trzeba chęci!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W skrocie postaram sie odpowiedziec temu radnemu! 1. religia jest tylko i wulacznie moja prywatna sprawa i staram sie nia nie epatowac .. 2.nalezaloby zapytac osoby pracujace w handlu, czy na pewno sa zaintersowane inicjatywa tego     czlowieczka 3 Solidarnosc nie da nam jesc, a obroty handlowe maja bezposrednie przelozenie na pensje osob    zatrudnionych w tej branzy.   Z jakich pobudek (pozakoniunkturalnychoczywiscie) te dziwolagi z PiS znajduja recepty na kazdy temat? Spedzilam trzy lata w Szwecji i tam jakos nikomu nie przeszkadzaja markety otwarte we wszystkie dni roku, z wyjatkiem pierwszego dnia Bozego Narodzenia i 1-go stycznia! Kraj o wiele bogatszy od Polski, ale nie szuka rozwiazan innych, niz uzasadnione rachunkiem ekonomicznym! Piszac bogatszy, nie mam na mysli tylko sfery finansowej, ale przedewszystkim mentalnosci zwyciezcow i swoistej pogardy dla hipokryzji.... U nas kazdy glupek moze stac sie "wybitnym" dzialaczem, jesli tylko podeprze sie religijnoscia, przywiazaniem do wartosci narodowych i regularnym uczeszczaniem do miejscowego Kosciola, aby Go widywano.... Ja zas mam to wszystko w najglebszym powazaniu i gardze takimi "osobowosciami"!
Racja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem osobą niewierzącą i pracuję w handlu i mi też sobota i niezdziela lub ewentualnie niedziela wolna sie należy.Czego się czepiacie tych katolików niewierzący też chcą wolnego!!!Kiedyś były pozamykane sklepy w niedzielę i nikt na tym nie ucierpiał.Zakupy trzeba robić na tygodniu i jest to możliwe tylko sobie czas trzeba wygospodarować i jest to możliwe tylko leniom się nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO TAM ZNOWU PYTA ??  MIĘKKA CZERWONA I KONFIDENCKA PYTA !!!
jestem członkiem PO jestem osobą niewierzącą pracuje w handlu i mi też wolne sie należy ty matole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiąd głosząc kazanie w niedzielę te.ż ponoć pracuje no więc człeczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro nie mozna handlowac w niedziele to i ksiadzz taca nie powinien chodzic a to juz radnemu nie przeszkadza a i mam nadzieje ze szurniety romcio nie bedzie juz radnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem członkiem PO jestem osobą niewierzącą pracuje w handlu i mi też wolne sie należy ty matole
Szkoda że jesteś CZŁONKIEM,szukaj CIOTO wśród swoich !!!  Jak nawet z tym możesz żyć ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że co ? Że Trynkiewicz wyszedł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja  handluję na bazarku i w niedzielę mam najwiekszy utarg w tygodniu. Ludzie przed albo po mszy idą na zakupy bo w WIĘKSZOŚCI są całą rodziną, mają wolny dzień i tak jest im wygodnie robić zakupy. Wielu moich klientów pracuje też od pon do soboty poza Krasnikiem i tylko w niedzielę maja czas na zakupy. W marketach też kodeks pracy obowiązuje i pracuje się 40godz /tydz i jesli ktoś robi w weekend to ma wolne dni na tygodniu co niekiedy też jest wygodne.  Więc pan radny Bijak jak nie chce nie robi zakupów w niedzielę, obsłużę go na tygodniu,ale niech nie układa życia innym ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem osobą niewierzącą i pracuję w handlu i mi też sobota i niezdziela lub ewentualnie niedziela wolna sie należy.Czego się czepiacie tych katolików niewierzący też chcą wolnego!!!Kiedyś były pozamykane sklepy w niedzielę i nikt na tym nie ucierpiał.Zakupy trzeba robić na tygodniu i jest to możliwe tylko sobie czas trzeba wygospodarować i jest to możliwe tylko leniom się nie chce
Anno ja oczami wyobraźni widzę Cię przed ołtarzem;),ale jak najbardziej masz rację.Nie robię zakupów w niedzielę i nie głoduję,a z lenistwa właśnie nie lubię chodzić do sklepu w dni świąteczne.Każdy ma prawo do dnia wolnego i odpoczynku po tygodniu pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anno ja oczami wyobraźni widzę Cię przed ołtarzem;),ale jak najbardziej masz rację.Nie robię zakupów w niedzielę i nie głoduję,a z lenistwa właśnie nie lubię chodzić do sklepu w dni świąteczne.Każdy ma prawo do dnia wolnego i odpoczynku po tygodniu pracy.
Czy ten oltarz to jedyne miejsce ,w którym widzisz oczami wyobrażni,spójrz wokół, ptaszki ćwierkają, krówki dają mleczka, a ty tylko ołtarz,radio t.....,i grzyby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy pisowiec..    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten oltarz to jedyne miejsce ,w którym widzisz oczami wyobrażni,spójrz wokół, ptaszki ćwierkają, krówki dają mleczka, a ty tylko ołtarz,radio t.....,i grzyby!
Moja wyobraźnia i sokoli wzrok sięgają znacznie dalej niż myślisz.Otaczające mnie piękno absolutnie nie umyka-dostrzegam w najdrobniejszych szczegółach. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...