Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak dojechać na lotnisko Lublin? „Jestem rozczarowany”. List Czytelnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2017 r. o 20:40 Powrót do artykułu
od nowego miesiąca ma pojawić się nowy przewoźnik, info z FB lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOZNA ZABRAC KARIMATE I POLEZEC W PRZEDSIONKU. JAKIE MIASTO TAKIE LOTNISKO I DOJAZD DO NIEGO TEZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedak zbierał całe życie na wycieczkę ale zapomniał nazbierało na dojazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziom się w d.. przewraca, niech sobie prywatny odrzutowiec kupi jak jest taką personą, że godziny nie może poczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wedlug listu chlop ma 3 opcje dojazdu. Tania autobusem z dlugim czasem oczekiwania, drozsza pociagiem z troche krotszym i najdrozsza taksowka gdzie moze byc dokladnie na czas. Zgadzam sie, ze dojazd na nasz port lotniczy moglby byc lepszy, ale akurat na ten lot ma bardzo dobry dojazd. Czego on jeszcze chce? Metra spod domu do terminalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry sposob na zrobienie badan marketingowych nowej firmy przewozowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze napisane,fatalnie jest z dojazdem i mogliby to zmienić, powinni zadbac o klientów a co do negatywnych komentarzy to najwidoczniej żadna osób nigdy nie musiała dostać się na to lotnisko samemu bez pomocy rodziny lub przyjaciół bo gdyby im się zdarzyło poczekać godzinę na lotnisku stojąc to zaraz by się wszystkim dostalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co szukać sztucznych problemów. Większość nie lata parę razy w miesiącu więc jest parę opcji. 1. Komunikacja miejska czyli tanio ale dużo straconego czasu, zdartych zelówek itd. Plus jest taki że jak ktoś chce mieć tanio i jest oszczędny to jakoś sobie da radę. Za zaoszczędzone pieniądze może się napić piwka na lotnisku i czas miło upłynie. 2. Raz na jakiś czas biorę taxi. Żyję i daję żyć innym. 3. Proszę przyjaciela o przysługę. 4.Jestem zły, że autobus spod mojego domu nie dojedzie w 30 min. jak taxi i jeszcze będę czekał parę godzin na pustym lotnisku w Lublinie. Lot to takie przeżycie że powinni przysłać limuzynę z szoferem. Dojadę szybko i spokojnie, nawet nie będę narzekał że nie ma tyle fajnych luksusowych sklepów na lotnisku w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie godziny stania kolesiowi nie pasuje bo przyzwyczaił dupsko do wiecznego siedzenia okrakiem. To nie leć jak Ci nie pasuje albo jedź samochodem. Wysiedzisz się gościu wtedy na cały tydzień na zapas. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka razy latałem i z miejscami siedzącymi nie ma problemu, za bramkami jest ich dużo więcej. Na odprawę trzeba było być 2 godziny wcześniej i miejsca były też przed bramkami.Wiele osób przyjeżdża swoimi samochodami, lub ktoś ich przywozi przed samą rozprawą lub w trakcie i oni miejsc nie potrzebują. Możliwe, że obecnie jest jakiś problem z dojazdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te wszystkie poprzednie komentarze są opłacane przez dwór pana Żuka? - bo ja potwierdzam chaos, brak logistyki i anty-promocję miasta przez obecne władze. Bus, jeżdżący bezpośrednio na lotnisko, miał wozić ludzi z Placu Zamkowego. Ale w sezonie - przez około 1/4 czasu Plac Zamkowy jest zamknięty na estrady, boisko do piłki plażowej, sportivale, itp. Ludzie, którzy wcześniej uzyskali informację, że bus odjeżdża z Placu Zamkowego, przychodzą na Plac z z walizkami - a tu Plac jest zamknięty! Pytają się zaniepokojeni? skąd jedzie bus i kiedy? - chyba z Alei Tysiąclecia. - Na pewno? - No nie jestem pewien, ale chyba tak. W Lublinie jest mentalna carska Rosja!!! Urzędnicy Lublina reprezentują poziom carskich czynowników - zero logistyki! Normalnie to powinien być szyld, rozkład jazdy (wystarczy: 2 godziny przed odlotem!), ławeczka i wiata. A jak już byłby rozkład jazdy , to choćby było nawet trzęsienie ziemi, to Plac nie mógłby być zamieniany na niedostępną estradę. Tak "promuje się" Lublin w wykonaniu pana Żuka i jego czynowników! Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha...a myślałem,ze to tylko ja jestem w czarnej D....jeśli chodzi o dojazd na lotnisko.Też korzystałem z usług firmy Garden Bus jeżdżąc z Placu Zamkowego..i to była moja najlepsza opcja- też latam do Doncaster o 18.20...pewnie się nie opłacało. kto z Lublina ma lepiej, ja to jeszcze muszę dojechać ponad 100 km. Cały ten dojazd jest dopasowany do nie wiem czego...pociąg jest za wcześnie albo wcale, TAXI wiadomo- ma swoja cenę ale jednak pojedzie o godzinie, której ty zechcesz..więc nie najgorzej..pewnie z MPK reż jest różnie..sam dojazd z obwodnicyod strony Chełma jest już chory. co do samego lotnisko..to fakt, nie ma tam NIC co by mogło złagodzić czekanie na samolot, z tymi siedzeniami to faktycznie, nie dość,ze mało to jest tam ogólnie ciasno,zwłaszcza w pomieszczeniu po odprawie paszportowej..to że w ogóle jest to jednak za mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny problem. Nie lotniska jednak a czytelnika. Jak mam bagaż check in to i tak zawsze, na każdym lotnisku planuje 2h przed odlotem tam być. Jak mam mały bagaż to planuje 1h przed odlotem, chyba ze lecę z jakiegoś giganta lub Modlina, to tez zakładam 2h. Z opisanego przypadku wynika, ze połączenia dopasowane są wręcz idealnie. Godzinę przed dla tych z bagażem podręcznym i dwie h przed dla tych co się musza odprawić czyli gdzie problem? W glowie tego gościa chyba co ten problem ma. A jeszcze co do zamykania check in to mógłbym się założyć ze to jest 30-40 min przed odlotem a nie godzinę. A sprawdzać mi się nie chce ale tyle razy latałem i nie pamietam nigdzie 1h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ktoś nie może przyjechać własnym autem? ani liczyć na pomoc inny? 2h czekania na lotnisku jest dosyć sporym czasem na tak małe lotnisko tu się zgodzę! Ten czas naprawdę można spożytkować inaczej. dojazd na lotnisko -> odprawa -> oczekiwanie na lot -> czas lotu -> odbiór bagażu -> powrót z lotniska = czasem są to nawet i 12h więc gość ma racje że kolejne 2 godziny są męczące. Ktoś kto nie lata nie zrozumie tego. Na niektórych taxi można przeczytać 50zł na lotnisko więc 65zł to wprowadzanie klienta w błąd! Nie chodzi o kasę ale o sam fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk czuje się winny że nie zapewnił żuków jeżdżących co 30 min. z każdego osiedla na lotnisko. Zadzwonił do mnie i powiedział że jak napiszę że to nic złego to nas opłaci. Litości!!! To jest wolny rynek i rządzi się swoimi prawami. Tak jest na całym świecie że jak lecisz i chcesz dojechać szybko na lotnisko to albo płacisz albo czekasz. Może winne jest lotnisko Lublin że nie ma pierwszej klasy z szoferem i poczekalnią ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kogo stać na samolot to nie stac na taryfe? No bez jaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo kiepsko napisany felieton , minimum godzinę , ale na dwie godziny przed otwarta jest odprawa bagażowa oraz punkt kontroli bezpieczeństwa , proszę doliczyć czas od kilku do kilkunastu minut na odprawę bagażową i kolejne kilkanaście na kontrolę bezpieczeństwa to nagle robi się z dwóch godzin tak naprawdę jedna, kolejne minuty to zakupy wolnocłowe , coś do picia plus wizyta w toalecie.... no i jeszcze odprawa paszportowa też kilka minut, pasażerowie wchodzą na samolot z reguły na 15-20 minut przed godziną wylotu .... i nagle co ja widzę ...mało czasu ....a przecież to całe dwie godziny... a co do krzesełek ..hmmm... ******airport.lublin.pl/lotnisko/spacer-wirtualny.html ... tu można je policzyć ..choć jest ich parę sztuk więcej i statek też dostawiony :) jedynym faktem jest brak w tej chwili busa bezpośrednio do lublina , choć od 1.03.2017 nowy przewoźnik - przewozy24.pl mają obsługiwać dojazdy z i na lotnisko , więc jeśli bohater felietonu będzie wracał po 1.03 to już bus na niego poczeka :) o połączeniach kolejowych to się nie wypowiadam bo urząd marszałkowski od 4 lat nie potrafi tego zorganizować i to niestety jest żenujące ...ale to już nie wina lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt taksi z lotniska 70 zł w niedziele to jest prawie bilet w jedną stronę samolotem .Wracałem eurolotem z Gdańska w dniu 31.08 w roku 2015 tylko taxi pod terminalem pozdrawiam tych którzy wiedzą wszystko a gówno wiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesełka ...tu można je policzyć ....******airport.lublin.pl/lotnisko/spacer-wirtualny.html widać troszkę więcej niż 50 a nowe są dostawione...i statek też dla dzieciaków stoi :) busy wracają od 1.03 nowy przewoźnik obsługuje trasę z i na lotnisko przewozy24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się powinna być lepsza komunikacja pomiędzy dworcem PKS, PKP Lublin, a lotniskiem. Tak by podróźujący z całego regionu( województwa) mogli bez problemu i stresu mogli dotrzeć na lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...