Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie jestem złym człowiekiem, tylko się zagubiłem". Podwójne zabójstwo na Tatarach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2017 r. o 20:24 Powrót do artykułu
alkohol ponad wszystko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bidulek już go strach obleciał przed pierdelkiem. Na wolności to by fajno było co? Pić i ćpać dalej można nie, a jak coś to ciężkie dzieciństwo? Zupełnie jak ci degeneraci z Rakowisk, panienka stwierdziła że ona to poetka i w ogóle taka delikutaśna że wiersze pisze,a więzień jej nie służy bo straszny i ponury. A ona "dusza artysty, kce na wolność i świeże powietrze" awangarda psia jego mać. Sąd II instancji powinien utrzymać w mocy obecny wyrok albo orzec dożywocie dla mordercy z Motorowej. Teraz mu się draniowi odmieniło ciekawe a na przesłuchaniu mówił że to dobrze się stało bo wyeliminował dwóch pijaków i był nachlany (nawet Dziennik tę wypowiedź przytaczał we wcześniejszych artykułach na ten temat), więc na to gdzieś podlec jeden, a teraz że za młody na karę. W niektórych stanach USA by go zutylizowali drania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wschodni czytam wasze artykuły ale to co wypisujecie mija sie z celem i sie sami gubicie. piotr c czy cz???"wtedy krzysztof cz. dźgnął ją w szyję." jaki *** krzysztof?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki młody?? stary pryk!! młody to on był 15 lat temu! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za młody na wyrok....a oni "denaci" za starzy by żyć!!!! Najlepiej wypuscic niech wyrznie tych , których wpisał na swoją czarną listę będąc w ZK. Znam gościa i niezły z niego gagatek. Teaz udaje niepoczytalnego. Bo przecież zabił dwóch pijakow! I dobrze wiedzial co robi. Nie zabiera się swojej ex w miejsce zbrodni. Chyba ze po to żeby ja zabić. Z głową to on miał niepokolei..... od małolata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie bandzior tlumaczy ze mial ciezki dziecinstwo akto ma teraz lekko w zyciu wariat sie urodzil i wariat zdechnie. Wiedzial co robi jeszcze podcinal gardla to jakis kat urwac mu ten pusty leb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziomal z zawodówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, kto mu podsunął 'pomysła' z tym bajerkiem obronnym "nie jestem złym człowiekiem, tylko się zagubiłem"? Pewnie pokrętny mecenasek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich zagubionych skupują w bakutilu?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokrętne tłumaczenia- bił ofiarę bo piła alkohol, chyba dlatego,że dla niego będzie mało. Wniosek z tego wynika, że niebezpiecznie jest odmawiać datków "trzęsi-łapkom" pod sklepami. Chętnie dam takiemu na flaszkę, ale pod warunkiem, że wypije całą przy mnie- najlepiej "duszkiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwójny zwyrodniały morderca .... się zagubił, we wszechświecie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt Piotrek nie miał normalnego dzieciństwa... z całej rodziny tylko jego ojciec nie był alkoholikiem... Co nie usprawiedliwia oczywiście tego co zrobil, zawsze miał w oczach coś takiego co przerażało. Nie jest normalny jest zepsuty przez środowisko którym się otaczał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...