Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1 lipca Gazeta Polska specjalny nr o Smoleńsku !

Utworzony przez rewelacja !, 30 czerwca 2010 r. o 13:28
Rewelacja ! Więcej na niezalezna.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja wśród rolników, jechał rolnik na ciągniku... ######www.youtube.com/watch?v=mtxtgnQl0Fg...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietruk napisał:
Rewelacja wśród rolników, jechał rolnik na ciągniku... ######www.youtube.com/watch?v=mtxtgnQl0Fg...feature=related
Pietruk uważaj bo znowu opryskasz monitor i synowa da ci dwudniowy zakaz korzystania z komputera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnazabawa napisał:
Pietruk uważaj bo znowu opryskasz monitor i synowa da ci dwudniowy zakaz korzystania z komputera
A czym ten ruski agent może opryskać jak jemu staje tylko na widok Bronka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewelacja ! napisał:
A czym ten ruski agent może opryskać jak jemu staje tylko na widok Bronka ?
A myślisz czyje zdjęcia ma on na tapecie? Pucina i Bronka, to mu stoi non stop, dlatego też siedzi cały czas przed komputerem. Tylko co na to jego biedna synowa? Ciągle musi po nim sprzątać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podżeganie do nienawiści Mowa nienawiści (ang. hate speech) - używanie języka w celu znieważenia, pomówienia lub rozbudzenia nienawiści wobec pewnej osoby, grupy osób lub innego wskazanego przez mówcę podmiotu. Narzędzie rozpowszechniania antyspołecznych uprzedzeń i dyskryminacji ze względu na rozmaite cechy, takie jak: rasa (rasizm), pochodzenie etniczne (ksenofobia), narodowość (szowinizm), płeć (seksizm), tożsamość płciowa (transfobia), orientacja psychoseksualna (homofobia), wiek (ageizm), światopogląd, itd. Termin ten jest szeroko rozpowszechniony wśród środowisk zajmujących się ochroną praw człowieka, np. Open Society Institute, Amnesty International, Human Rights Watch, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Anti-Defamation League, Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita, Kampania Przeciw Homofobii. Aspekty prawne w Polsce W Polsce znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym, wyznaniowym jest zabronione i karalne na podstawie art. 256 i 257 Kodeksu karnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnazabawa napisał:
A myślisz czyje zdjęcia ma on na tapecie? Pucina i Bronka, to mu stoi non stop, dlatego też siedzi cały czas przed komputerem. Tylko co na to jego biedna synowa? Ciągle musi po nim sprzątać
Jak to stoi non stop ? Monitor cały zabryzgany a on cały czas stoi ? Nie może to być ! Może on jakiś chory czy co ? albo kefirem daje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podżeganie do nienawiści napisał:
Podżeganie do nienawiści..... .............................
Palikot : "Zastrzelimy Kaczyńskiego, wypatroszymy a skórę wystawimy na sprzedaż."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stoi napisał:
Jak to stoi non stop ? Monitor cały zabryzgany a on cały czas stoi ? Nie może to być ! Może on jakiś chory czy co ? albo kefirem daje ?
Wszystko zaczęło się po święta jak dostał od syna niebieskie tabletki. Tera mu stoi ja kij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewelacja ! napisał:
Palikot : "Zastrzelimy Kaczyńskiego, wypatroszymy a skórę wystawimy na sprzedaż."
Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cybernetyk napisał:
Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy
Chcesz mi powiedzieć że cytowanie Palikota jest karalne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewelacja ! napisał:
Chcesz mi powiedzieć że cytowanie Palikota jest karalne ?
Patrz wyżej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewelacja ! napisał:
Chcesz mi powiedzieć że cytowanie Palikota jest karalne ?
Nie to palikot podżegał do nienawiści i popełnienia przestępstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie to palikot podżegał do nienawiści i popełnienia przestępstwa.
Każdy może sobie to obejrzeć na youtube wpisać "Palikot zastrzelić Kaczynskiego". A może ty Cybernetyku straszysz mnie że Palikot pozna mój IP i zapuka do mych drzwi z policją i mnie aresztuje za to że go cytuję ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie to palikot podżegał do nienawiści i popełnienia przestępstwa.
to nie Palikot - to trzeba zobaczyć cały ten ULAMBATOR 1 z programu SZymonMajewskiShow 20 sekundowy wycinek = manipulacja ! użyta do celów wyborczych-jak podzielić już i tak przez wypadek w Smolensku naród polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to nie Palikot - to trzeba zobaczyć cały ten ULAMBATOR 1 z programu SZymonMajewskiShow 20 sekundowy wycinek = manipulacja ! użyta do celów wyborczych-jak podzielić już i tak przez wypadek w Smolensku naród polski
Czyli że Palikot nie zastrzeli Kaczyńskiego, nie wypatroszy ? skóry nie wystawi na sprzedaż w Europie ? on tylko tak żartował ? noooo to mi ulżyło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...