Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10 osób w dostawczym żuku. Jechali na truskawki

Utworzony przez sołtys, 27 czerwca 2013 r. o 14:45
pierd-olone wiesniaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż... obywatele podróżują czym mogą i jak mogą. Gdyby właściciela pola z truskawkami było stać na dostawczego Mercedesa Sprintera z dodatkową liczba miejsc to pewnie by nim jeździł, a nie 30-letnim starym, rozwalającym sie Żukiem. Skądinąd zapewne gdyby był to nowy Mercedes, to nie zostałby zatrzymany do kontroli. Przecież w takim starym Żuku na pewno coś się znajdzie i "statystykę" się nabije...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jeszcze sprawdzić czy pracują legalnie czy na czarno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak jeździłem. Nieraz podróżowałem na pace żuka czy nyski. A siedzenia z pasami wcale nie dają 100% pewności, ze przeżyję. ten człowiek chciał zrobić dobry uczynek - po pierwsze zatrudnił ludzi po drugie na własny koszt przewoził ich do pracy. Uważam, że został niesłusznie ukarany, a policja i inne służby państwowe zamiast gnębic obywateli powinni wspierać takich drobnych przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak jeździłem. Nieraz podróżowałem na pace żuka czy nyski. A siedzenia z pasami wcale nie dają 100% pewności, ze przeżyję. ten człowiek chciał zrobić dobry uczynek - po pierwsze zatrudnił ludzi po drugie na własny koszt przewoził ich do pracy. Uważam, że został niesłusznie ukarany, a policja i inne służby państwowe zamiast gnębic obywateli powinni wspierać takich drobnych przedsiębiorców.
Komuniści, upier.dolili stocznie,kopalnie,cały polski przemysł,to teraz wzięli się za drobnych producentów rolnych i za tych co cokolwiek chcą zarobić aby przeżyć w tym dzikim kraju !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tych nie napiszę jakich Bułgarów co na targi sprawdzą bo w 30 w 3 osobowym busie popier...ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tych nie napiszę jakich Bułgarów co na targi sprawdzą bo w 30 w 3 osobowym busie popier...ją.
Może to ktoś przetłumaczyć? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skur*ysyna jeb*nego zamknąć na parę lat.Niech dziadyga sam zapiernicza na tych truskawkach a nie szuka jeleni.Pewnie płaci grosze,nie ubezpieczył pracowników.A później jakby coś się stało do by czubek się tłumaczył,że on chciał pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak jeździłem. Nieraz podróżowałem na pace żuka czy nyski. A siedzenia z pasami wcale nie dają 100% pewności, ze przeżyję. ten człowiek chciał zrobić dobry uczynek - po pierwsze zatrudnił ludzi po drugie na własny koszt przewoził ich do pracy. Uważam, że został niesłusznie ukarany, a policja i inne służby państwowe zamiast gnębic obywateli powinni wspierać takich drobnych przedsiębiorców.
Ale Ty durniem jesteś!!! Napisałeś że ten dzban zatrudniał ludzi!!! Już ci głąbie odpowiadam,że aby kogoś zatrudnić trzeba z nim podpisać umowę odprowadzić składki,ubezpieczyć.Znam dzbana i wiem że tego nie zrobił.Więc ten dzban nikogo nie zatrudniał on co najwyżej to znalazł sobie parobków do pracy za damski h..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej ważne jest to na jaką umowę pracowali ci ludzie.Niech tym zajmują się odpowiednie służby pracy i niech go karają. Ważniejsze jest to ze ten człowiek naraził zdrowie i życie tych ludzi.Za to powinien mieć odebrana prawo jazdy a także sprawę w sądzie.Ileż takich wypadków już się wydarzyło ile ludzi zgięło......i nic nie uczymy się na błędach.Jak to mówią Polak mądry po szkodzie. Nikt o zdrowych zmysłach nie przyjechał by do tego pana własnym autem i pracował za takie małe pieniądze wiec gość z chytrości jeździł i zbierał ludzi w desperacji ( może drobnych pijaczków) i żerował na ich nieszczęściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...