Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

100 osób na Wigilii Caritasu w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Anita, 24 grudnia 2013 o 15:48
Nie ufasz swojej drugiej połówce? Zgubiłeś telefon lub po prostu chcesz chcesz sprawdzić gdzie ktoś się znajduje? Zlokalizuj go za darmo tutaj: ZlokalizujTelefon.osc.pl  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobra decyzja w taki dzień jak Wigilia powinniśmy sobie pomagać. Ale dali by jeszcze tym biednym ludziom po butelce wódki i kilka piw na drogę. My bogatsi w święta będziemy chlać na umór, :D  leżeć zamroczeni wódką pod stołem, :D  wszczynać domowe awantury, :D  i jeździć pijani samochodem. Niech i oni coś od życia mają.
0
szkoda tylko, że w tych trzech dniach ludzie są ludźmi, a co z pozostałymi dniami w roku, 
0
jak sobie pomyślę, ze rząd zamroził mi już przez 4 lata płace i dalej zamraża płacąc mi jałmużnę gdzie sami o siebie dbają to odechciewa mi się świąt.
0
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/polozenietel Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi.  
0
Caritasu? Myślałem, caritas jest rodzaju żeńskiego...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: