Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

12-latek uprawiał w ogródku konopie indyjskie

Utworzony przez Kodi, 5 października 2012 o 15:20
Brakujące części roślin pewnie już poszły z dymem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem za legalizacja marihuany w Polsce i edukowaniem spoleczenstwa, ale chłopak duzo za wczesnie zaczol swoja przygode z ta wlasnie uzywką. Palenie konopii jest najmniej szkodliwe dopiero po rozwinieciu sie organizmu.
0
人間はなるべく自分の活動する範囲を縮んで、空 クロエ 間を自然に譲るべきである。それを実現するために一番簡 クロエ財布 単な方法は人口を都市化にすることである。経済の発 ティンバーランドブーツ 展を基づいて、人口を都市部に集 Timberland ブーツ 中し、農村の人口をごくわずかな比率に控えてすれば、人的な活 クロエバッグ 動に汚染されたのは都市化の地域限り、都市の立ち上げ、大規模な農業の発展に適応しない山里や荒野などの地域を自然に帰すことができる。lsy-10-08
0
Łukasz napisał:
Jestem za legalizacja marihuany w Polsce i edukowaniem spoleczenstwa, ale chłopak duzo za wczesnie zaczol swoja przygode z ta wlasnie uzywką. Palenie konopii jest najmniej szkodliwe dopiero po rozwinieciu sie organizmu.
szkoda, że Ty nie zaczĄŁeś jeszcze przygody ze słownikiem ortograficznym
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: