Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15-latek zaatakował ekspedientkę siekierą i zabrał pieniądze

Utworzony przez Marek, 5 maja 2014 o 15:11
Powinien odpowiadac jak dorosly mezczyzna a nie przed sadem dla nieletnich co oni mu zrobia? Wysla do poprawczaka do 18 roku zycia? I tak zaczela sie jego kryminalna przygoda, ktora w przyszlosci zapewne wskonczy sie odsiadka w zakladzie karnym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czasem zastanawia mnie jak to jest, kiedy osoba tak młoda sięga za siekierę by zaspokoić swoje pragnienia i pożądania. Na pewno nie można zgonić winy całkowitej na pragnienia i pożądania, brak w jego życiu dóbr materialnych, oraz otoczenie wypełnione nimi sprawiły ten akt desperacji, w grę wchodzi również - i moim zdaniem był to największy czynnik - patologia rodziny w której był wychowywany.   Brak pieniędzy + alkohol = dług + alkoholizm Trochę pieniędzy + alkohol = brak pieniędzy + alkoholizm Dużo pieniędzy + alkohol = niewiele pieniędzy + wielki alkoholizm   A teraz coś dla katolików: "Prawdziwy katolik, nie nienawidzi za ten czyn, lecz modli się o to by ten młodzieniec wyszedł z tego z doświadczeniem, aby zrozumiał i poznał różnice między dobrem a złem. A teraz pytanie ilu z was wyklęło tego młodzieńca? Odpowiedzcie mi PS. prawdziwy katolik nie kłamie, prawdziwy katolik też nie ukrywa złego postępowania.
0
Czasem zastanawia mnie jak to jest, kiedy osoba tak młoda sięga za siekierę by zaspokoić swoje pragnienia i pożądania. Na pewno nie można zgonić winy całkowitej na pragnienia i pożądania, brak w jego życiu dóbr materialnych, oraz otoczenie wypełnione nimi sprawiły ten akt desperacji, w grę wchodzi również - i moim zdaniem był to największy czynnik - patologia rodziny w której był wychowywany.   Brak pieniędzy + alkohol = dług + alkoholizm Trochę pieniędzy + alkohol = brak pieniędzy + alkoholizm Dużo pieniędzy + alkohol = niewiele pieniędzy + wielki alkoholizm   A teraz coś dla katolików: "Prawdziwy katolik, nie nienawidzi za ten czyn, lecz modli się o to by ten młodzieniec wyszedł z tego z doświadczeniem, aby zrozumiał i poznał różnice między dobrem a złem. A teraz pytanie ilu z was wyklęło tego młodzieńca? Odpowiedzcie mi PS. prawdziwy katolik nie kłamie, prawdziwy katolik też nie ukrywa złego postępowania.
Prawdziwy katolik nie atakuje siekierą ludzi. 
0
Zgadza się, napisałeś prawdę, natomiast nie chodziło mi o chłopaka tylko o refleksję dla katolików, a no i wybaczcie zapomniałem napisać, gdybyście mogli również pomodlili się za tą kobietę, przeszła tak wielkie cierpienie, bo rodzice i system nie zapewnili odpowiedniego wychowania i egzystencji temu "dziecku".
0
Zgadza się, napisałeś prawdę, natomiast nie chodziło mi o chłopaka tylko o refleksję dla katolików, a no i wybaczcie zapomniałem napisać, gdybyście mogli również pomodlili się za tą kobietę, przeszła tak wielkie cierpienie, bo rodzice i system nie zapewnili odpowiedniego wychowania i egzystencji temu "dziecku".
Systemu tutaj nie mieszaj. To rodzice mają wychowywać i pokazać co jest dobre a co złe już od malutkiego dziecka.
0
A czym? Krzyżem z półobrotu?
0
A czym? Krzyżem z półobrotu?
Tania prowokacja półgłówku.
0
Dlatego tusk musi odejść,nie ma prawa,nie ma kary,jedno,wielkie sQrwysyństwo i tępe siekiery,jak żyć ????
0
Dlatego tusk musi odejść,nie ma prawa,nie ma kary,jedno,wielkie sQrwysyństwo i tępe siekiery,jak żyć ????
Prawo nam się od lat nie zmienia, tak było i przed Tuskiem.
0
Za mojej młodości takich incydentów nie było! A wiecie dlaczego?...bo nauczyciel mógł dziecko skarcić za złe postępowanie, a rodzic w domu jeszcze poprawił.   A dzisiaj nauczyciel boi się ucznia, a rodzic boi się własnego dziecka, bo weźmie się za nich policja. Dziecku nie można zwrócić uwagi ze względu na wychowanie bezstresowe! Dlatego na stres są narażeni nauczyciele i rodzice. Niewiele trzeba było lat. Zbieramy teraz krwawe owoce, wyhodowane na niezakazanych drzewach. Dzisiaj dzieciom wszystko wolno. Róbta co chceta!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: