Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latka zginęła pod kołami VW Golfa

Utworzony przez Cynik, 1 maja 2009 r. o 13:23
No i wyszła ci** pod koła i tylko dlatego gościu za to beknie, że ze 2 piwka wyżłopał mało wcześniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Cynik: weź Ty uważaj na słowa, dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najłatwiej jest się wypowiadać tym, którzy nie znają faktów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do cynik: Myślisz że jak kogoś obrażasz to jesteś fajny??? To jest wielka tragedia dwóch rodzin z tym że w jednej już na zawsze będzie kogoś brakowało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
No i wyszła ci** pod koła i tylko dlatego gościu za to beknie, że ze 2 piwka wyżłopał mało wcześniej...
No nie żartuj. Mnie kiedyś namierzyli po wypiciu 4 piw i miałem 0,45. Więc gość musiał chyba coś więcej wypić niż 2 piwa. Każdy tak mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczyna chodziła do tej szkoły co ja... [*] pokój jej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 piwa to se mozna wypic jak sie nie prowadzi, a nie jeszcze siadac za kolkiem i zapieprzac jak poj%^any! Wogole nie znasz zycia, dzieciaku chudy... Tępić takich kierowców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) jedź wolniej.. a dojedziesz cały 2) nie cwaniakuj za kierownicą, bo to nie pole walki 3) dbaj o stan auta.. opony, drązek kierowniczy, luzy, itd. 4) mniejsza predkośc.. to mniejsze uszkodzenia, szansa na przeżycie itp. 5) zachowaj ostrożność, przewiduj sytuacje na drodze.. muzyczka ciszej, bo inaczej jedzieś jak ślepa kura. 6) prowadzisz.. to nie pij! nie jesteś sam na drodze.. 7) juz po fakcie, jest winna, nie winna, nie ważne.. niech spoczywa dziewczyna w spokoju.. amen. 8) pijaka zamknąć w pace i poić go codziennie najtańszym spirytusem, aż mu żełądek nie wytrzyma.. zapić robala na amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi dziewczyny ( chociaż jej nie znałem ale [*][*][*] w tak młodym wieku stracić życie przez jakiegoś palanta ;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prawda jest taka: panienka, mało rozgarnięta wychodzi na jezdnię wprost pod koła samochodu, który w tym momencie jechał 42 km/h. Miała pecha biedne dziecko. Uważajcie zatem piesi. Bez sensu zachowania kończą się bezsensowną śmiercią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierniku, skąd wiesz, że jechał 42hm/h? Co Ty kurna prędkościomierz jesteś? I skąd wiesz, że mało rozgarnięta? Człowieku... Znałam ją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srac na to wszystko!!! obu jest wina i tej panny nierozgarnietej i tego bryniola !!! a wy nie pierdzielcie wszyscy bzdur!! ta panna to moja sister!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie wydaje mi sie ze jechal 42km/h slady hamowania sa okolo 50 metrow... mogl miec na liczniku 142km/h noze ten pajac nauczy sie jezdzic wolniej a bynajmniej jak bedzie mial dzieci to nie pozwoli im tak jezdzic i pic przed jazda szkoda mi tej malej [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to teraz jest ważne ? Weźcie się ogarnijcie wszyscy. No oceniajcie tej całej sytuacji jak nie wiecie jak było. Tyle mam do powiedzenia. [*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiecie najlepiej jak zwykle! Wiec co ja bede tytaj pisac! Anita może była nie uwazna ale to tak jak my wszyscy. zdaża sie to nam wszystkim. Ale nie zasłużyła odrazu na śmierć,była taka śliczna uśmiechnieta i pełna życia dziewczyna! A ten co prowadził niech gnije w wiezieniu,moze sie wkoncu czegos nauczy. Ciekawe jak on by sie czul jak by to było jego dziecko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur\/\/a jak bym miał okazje to bym tego kolesia tak napier***ił że on wiecej by pijany nie wsiadł do samochodu, o ile jeszcze kiedyś wsiądzie... niech zgnije w wiezieniu. I niech go cwelą w dupsko [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty sie ku*** lecz.... przy 42km/h dzisiaj nie było by tej dyskusji na forum i Anita jutro by poszła do szkoły [*] ogarnijcie sie ludzie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p...dolony fagas ;/ chodziła do tej samj szkoły co ja czesto ja mijałam na korytarzu i zawsze była wesoła nie moge uwierzyć ze przez jakiegoś durnia juz nigdy jej nie zobacze... niedługo bedzie jej pogrzeb... jak bym spotkała tego ... nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brakuje mi jej ;(( chodziła ze mną do klasy a teraz będzie już zawsze puste miejsce ;(( Anitka spoczywaj w pokoju [*] na zawsze w moim serduszku [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...