Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latka zginęła pod kołami VW Golfa

Utworzony przez Cynik, 1 maja 2009 r. o 13:23
LUDZIE CO WY MOWICIE KIEROWCA JECHAL 130 KM/H WIEM BO TO MOJA SIOSTRA I PROSZE JESLI KTOS JEST ZLE POINFORMOWANY TO NIECH Z SIEBIE DURNIA NIE ROBI I SIE NIE WYPOWIADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZNACIE POWIEDZENIE PIŁES TO NIE WSIADAJ ZA KIEROWNICE!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. koleś miał 0,84 promila 2. zróbmy to dla Anity, ona nie chciała by kłótni. 3. niech ta ***** gazeta powołuję się na prawdziwe źródła 4. kierowca do końca życia będzie o tym pamiętać. 5. Anita... nie znałem Cię ale nie zasługiwałaś na śmierć, ale Bóg (jeśli jest) chciał mieć Anioła blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stac cie na piwo stac cie na taxi... proste... taraz gnij w wiezieniu za morderstwo!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAŁEŚ WYPADEK, DOZNAŁEŚ OBRAŻEŃ CIAŁA JAKO PASAŻER, KIEROWCA, PIESZY, ROWERZYSTA, LUB STRACIŁEŚ W WYPADKU KOGOŚ BLISKIEGO SPRAWDŹ CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE. ZADZWOŃ DO NAS, UDZIELIMY PORADY, POMOŻEMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWANIA. BEZ ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH!!!! STANDARDOWA PROWIZJA 15 % + VAT KONTAKT: wypadek@aksedo.pl 660 450 000 022 498 06 56/57 ######
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...