Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21-latka zamiast pracy dostała pożyczkę

Utworzony przez weronika, 25 listopada 2013 r. o 16:47
naciągacze grasują na Tablicy.pl odpowiedziałam na trzy ogłoszenia i za każdym razem przesyłają kwestionariusz do wypełnienia , za każdym razem widnieje inna treść ogłoszenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu pomoże rozsądek jak konto można założy on-line przez osobę trzecią a potem nim dysponować z jakiegoś "lewego" kompa. Takie mamy(niedoskonałe) prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy takie sytuacje zdarzają się w USA, Niemczech, Francji czy Anglii? Nie tylko w złodziejskim kraju Tuska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w naszym pieprzonym złodziejskim kraju to żyć już sie odechciewa, przecież konto jest wszędzie podawane, k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież on-line można w każdej chwili założyć konto, to jakaś paranoja,   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasów PRL-u czyli za komuny takich naciągaczy szybko by namierzono i dostaliby ładnych parę lat odsiadki i dobry wpier*ol na komendzie. A dzisiaj za demokracji i w kraju kapitalistycznym nikt nie zawraca sobie głowy zwykłymi ludźmi. Komuno wróć i wypleń tych kapitalistycznych nierobów , którzy dorabiają się na innych,oszukują ich i zbijają majątki na pracy innych.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasów PRL-u czyli za komuny takich naciągaczy szybko by namierzono i dostaliby ładnych parę lat odsiadki i dobry wpier*ol na komendzie. A dzisiaj za demokracji i w kraju kapitalistycznym nikt nie zawraca sobie głowy zwykłymi ludźmi. Komuno wróć i wypleń tych kapitalistycznych nierobów , którzy dorabiają się na innych,oszukują ich i zbijają majątki na pracy innych. 
Teraz też mamy komunę. Podnieść podatek dochodowy do 50%  dla tych co mają dochody powyżej 10 tysięcy.Niech prywaciarze się nauczą że nie są pępkiem świata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D
Nie dajcie się nabrać . To oszustwo. Po wysłaniu SMS-a włączy się subskrybcja płatna  info. Lepiej zgłosić oszusta na policję. Niech go namierzą.  
Hmmm...sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D
Nie dajcie się nabrać . To oszustwo. Po wysłaniu SMS-a włączy się subskrybcja płatna  info. Lepiej zgłosić oszusta na policję. Niech go namierzą.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...