Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

4 000 dni Prezydęta

Utworzony przez www.bialapodlaska.pl, 12 listopada 2009 r. o 19:16
Mam już tego dość, od 4 000 dni słyszę codziennie panie P... to, panie P... tam to. Chyba naprawdę jestem PREZYDĘTEM, a nie zwykłym burmistrzem a oni z takimi pierdołami przychodzą do mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dobre 100%
Minął 4001 dzień, lekko nie jest - znowu dzieci się mnie pytają o co chodzi z tym e-miasto za 6 500 000 zł. Naprawdę nie wiem, może któryś z radnych mi podpowie. Ale... , na Burdę nie ma co liczyć bo omotany, Woźniak już wcześniej, nooo może ten młody... jak mu tam, o Kuraś może on mi pomoże wyjaśnić po co to było wydawać tyle kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.bialapodlaska.pl napisał:
Minął 4001 dzień, lekko nie jest - znowu dzieci się mnie pytają o co chodzi z tym e-miasto za 6 500 000 zł. Naprawdę nie wiem, może któryś z radnych mi podpowie. Ale... , na Burdę nie ma co liczyć bo omotany, Woźniak już wcześniej, nooo może ten młody... jak mu tam, o Kuraś może on mi pomoże wyjaśnić po co to było wydawać tyle kasy.
Endriu nie wiesz? Przyjdz do nas my tobie wszystko chętnie wyjaśnimy, no przyjdz. Adres: Bar przy starym spalonym młynie i pięknej zabytkowej kamienicy przy ulicy Gancarskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.bialapodlaska.pl napisał:
Minął 4001 dzień, lekko nie jest - znowu dzieci się mnie pytają o co chodzi z tym e-miasto za 6 500 000 zł. Naprawdę nie wiem, może któryś z radnych mi podpowie. Ale... , na Burdę nie ma co liczyć bo omotany, Woźniak już wcześniej, nooo może ten młody... jak mu tam, o Kuraś może on mi pomoże wyjaśnić po co to było wydawać tyle kasy.
Wspaniale krytykujecie ale do urn tyłka nie ruszycie i znów będzie to co jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Wspaniale krytykujecie ale do urn tyłka nie ruszycie i znów będzie to co jest.
4007 dzień, martwi mnie zadłużenie Miasta. Kwota 89 mln. zł jest poważna. Na najbliższej sesji zaproponuję honorowe rozwiązanie, gdyż nie uchylam się od odpowiedzialności. Moja propozycja jest następująca - mam dzieci i wnuki to one będąc na stanowisku Prezydęta dopilnują spłaty długów- "Stołek Prezydęta Dziedziczny w Mojej Rodzinie". Dzięki temu Biała za lat ...dziesiąt będzie wygladała jak dzisiejsza moja kochana Tuczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.bialapodlaska.pl napisał:
4007 dzień, martwi mnie zadłużenie Miasta. Kwota 89 mln. zł jest poważna...
A mnie martwi ze ja Prezydęnt Białej Podlaskiej zarabiam miesięcznie wiecej niż prezydęnt Warszawy. Wielokrotnie zwracałem sie do Rady żeby mnie obniżyła pobory ale te moje sługusy nie chcą się na to zgodzić. No i co ja mam robić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...