Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

4letnia żałoba czas START!

Utworzony przez Mona, 6 grudnia 2010 r. o 14:29
Nie rozumiem Was ludzie... brak mi słów. Kolejne 4 lata będą czasem straconym. Nastała kolejna 4 letnia Żałoba dla Białej Podlaskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mona napisał:
Nie rozumiem Was ludzie... brak mi słów. Kolejne 4 lata będą czasem straconym. Nastała kolejna 4 letnia Żałoba dla Białej Podlaskiej.
mona WYPAŁUJ się !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Abramowicz przegrał. Liczyłam że coś się zmieni wreszcie. A tak znów 4 lata cofania się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Szkoda że Abramowicz przegrał. Liczyłam że coś się zmieni wreszcie. A tak znów 4 lata cofania się.
Koniec gadania, do roboty, a będzie lepiej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej macie szanse uratowania najlepszych działek w centrum swojego miasta przed zabraniem na krzyże i inne ohydne guślane wynalazki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cokolwiek by nie sądzić i różnie oceniać działania Prezydenta to być wybranym na 4 kadencję to niewątpliwy sukces i pozytywna ocena dotychczasowych dokonań. I taka jest prawda bez względu na to co piszą adwersarze.Pozdrawiam Pana Prezydenta i jego wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam osobiście żadnego z byłych kandydatów na prezydenta. W pierwszej turze nie głosowałem. Ale w drugiej turze oddałem swój głos na pana Czapskiego. Nie, dlatego, że to, co zrobił pan Czapski jest takie dobre, ale dlatego, ze słyszałem fragment debaty pomiędzy kandydatami. Pan Abramowicz według mnie potrafi tylko jątrzyć i oskarżać. A że postąpiłem słusznie, utwierdził mnie komentarz pana Abramowicza, w którym stwierdza, że winę za jego porażkę ponosi pan Żmijan. Czyli pan nic nie może panie Abramowicz. Wystarczyła jedna decyzja człowieka z Międzyrzeca i poniósł pan porażkę. Jeszcze tylko jedna sprawa. Gdyby do drugiej tury wszedł pan Chodzyński miałby mój głos. Ale swoim postępkiem (sprzedał się za wiceprezydenta) przekreślił swoją osobę. Za cztery lata na pewno na pana nie zagłosuję. Będę pamiętał, że dla pana liczy się tylko stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudny napisał:
Nie znam osobiście żadnego z byłych kandydatów na prezydenta. W pierwszej turze nie głosowałem. Ale w drugiej turze oddałem swój głos na pana Czapskiego. Nie, dlatego, że to, co zrobił pan Czapski jest takie dobre, ale dlatego, ze słyszałem fragment debaty pomiędzy kandydatami. Pan Abramowicz według mnie potrafi tylko jątrzyć i oskarżać. A że postąpiłem słusznie, utwierdził mnie komentarz pana Abramowicza, w którym stwierdza, że winę za jego porażkę ponosi pan Żmijan. Czyli pan nic nie może panie Abramowicz. Wystarczyła jedna decyzja człowieka z Międzyrzeca i poniósł pan porażkę. Jeszcze tylko jedna sprawa. Gdyby do drugiej tury wszedł pan Chodzyński miałby mój głos. Ale swoim postępkiem (sprzedał się za wiceprezydenta) przekreślił swoją osobę. Za cztery lata na pewno na pana nie zagłosuję. Będę pamiętał, że dla pana liczy się tylko stanowisko.
Nie bądź taki skromny jesteś nie tylko nudny ale i głupi. Wybacz że odnoszę się bezpośrednio do twojej osoby lecz już nie wytrzymałem bo to dzięki takiemu polactwu jak ty ten kraj się stacza na dno. Gratuluję ci rozterek moralnych i zapewniam że cokolwiek byś nie wybrał to wybierzesz źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='nudny' timestamp='1291706277' post='400412'] Nie znam osobiście żadnego z byłych kandydatów na prezydenta. W pierwszej turze nie głosowałem. Ale w drugiej turze oddałem swój głos na pana Czapskiego. Nie, dlatego, że to, co zrobił pan Czapski jest takie dobre, ale dlatego, ze słyszałem fragment debaty pomiędzy kandydatami. Pan Abramowicz według mnie potrafi tylko jątrzyć i oskarżać. A że postąpiłem słusznie, utwierdził mnie komentarz pana Abramowicza, w którym stwierdza, że winę za jego porażkę ponosi pan Żmijan. Czyli pan nic nie może panie Abramowicz. Wystarczyła jedna decyzja człowieka z Międzyrzeca i poniósł pan porażkę. Jeszcze tylko jedna sprawa. Gdyby do drugiej tury wszedł pan Chodzyński miałby mój głos. Ale swoim postępkiem (sprzedał się za wiceprezydenta) przekreślił swoją osobę. Za cztery lata na pewno na pana nie zagłosuję. Będę pamiętał, że dla pana liczy się tylko stanowisko. Głosując na Czapskiego, chciałeś tylko wzmocnić PZPR w Białej. To takie niewinne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy komuny, nie chcemy i już! Nie chcemy ni sierpa, ni młota, Za Katyń, za Grodno, za Wilno i Lwów Zapłaci czerwona hołota. Za mordy, za gwałty, cierpienia i łzy, Za lata w niewoli spędzone, Za fałsze, oszczerstwa i cyniczne gry, Nadzieje bestialsko zniszczone. Od Jałty ten koszmar sowiecki już trwa I z każdym wciąż rokiem narasta, Nie lękaj się walki, w szeregu dziś stań, Przed tobą czerwona hałastra. Nie chcemy komuny, podnieśmy, więc dłoń, Nasz protest do Kremla już dotarł, Uchwyćmy w swe ręce parszywy nasz los, Niech zadrży czerwona hołota. Choć w celach ponurych, nadzieja w nas tkwi, Wolności uchylą się wrota, Nadejdą dla wrony ostatnie już dni, Zamilknie czerwona hołota. Czas błędów, wypaczeń już znudził się nam, Wymierzmy sztywnemu, więc kopa, Czas, Polsko, wystawić rachunek twych ran, Niech płaci czerwona hołota. Nie chcemy komuny, nie chcemy i już! Nie chcemy ni sierpa, ni młota, psl=sld=sojusz robotniczo-chłopski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polactwo napisał:
Nie bądź taki skromny jesteś nie tylko nudny ale i głupi. Wybacz że odnoszę się bezpośrednio do twojej osoby lecz już nie wytrzymałem bo to dzięki takiemu polactwu jak ty ten kraj się stacza na dno. Gratuluję ci rozterek moralnych i zapewniam że cokolwiek byś nie wybrał to wybierzesz źle.
Co, bez „wycieczek osobistych nie potrafisz dyskutować? Naskoczyć na przeciwnika, wyzwać od głupków to sposób prowadzenia dyskusji przez znaną partię. Ale przypominam, że kampania się skończyła. Ja mający odwagę przyznać się do motywów swojego działania jestem według ciebie głupi. A jak w takim razie nazwiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polactwo napisał:
Nie bądź taki skromny jesteś nie tylko nudny ale i głupi. Wybacz że odnoszę się bezpośrednio do twojej osoby lecz już nie wytrzymałem bo to dzięki takiemu polactwu jak ty ten kraj się stacza na dno. Gratuluję ci rozterek moralnych i zapewniam że cokolwiek byś nie wybrał to wybierzesz źle.
Co, bez „wycieczek osobistych nie potrafisz dyskutować? Naskoczyć na przeciwnika, wyzwać od głupków to sposób prowadzenia dyskusji przez znaną partię. Ale przypominam, że kampania się skończyła. Ja mający odwagę przyznać się do motywów swojego działania jestem według ciebie głupi. A jak w takim razie nazwiesz zmianę poglądów w zamian za stanowiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudny napisał:
Co, bez „wycieczek osobistych nie potrafisz dyskutować? Naskoczyć na przeciwnika, wyzwać od głupków to sposób prowadzenia dyskusji przez znaną partię. Ale przypominam, że kampania się skończyła. Ja mający odwagę przyznać się do motywów swojego działania jestem według ciebie głupi. A jak w takim razie nazwiesz zmianę poglądów w zamian za stanowiska?
To w takim razie wytłumaczę ci jak wybiera Polactwo. Wybiera głupszego, bez moralności,bez honoru takiego jakim samo jest. 20 lat doświadczeń to potwierdza - egotyczny agent który uwierzył we własną wielkość , kłamca komuch, ruski agent to byli i są prezydenci. Dlatego z góry wiadomo im lepszy kandydat tym większa szansa że przepadnie. Stąd moje założenie że jesteś głupi bo tak wybierasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdajecie sobie sprawy jak sie wszystko zmieni niedlugo. Ludzie beda pamietali kit jaki im sie wciskalo. Tylko nie bedzie już okraglego stolu tym razem. Zostanie jedynie gleboki okragly dol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polactwo napisał:
To w takim razie wytłumaczę ci jak wybiera Polactwo. Wybiera głupszego, bez moralności,bez honoru takiego jakim samo jest. 20 lat doświadczeń to potwierdza - egotyczny agent który uwierzył we własną wielkość , kłamca komuch, ruski agent to byli i są prezydenci. Dlatego z góry wiadomo im lepszy kandydat tym większa szansa że przepadnie. Stąd moje założenie że jesteś głupi bo tak wybierasz.
Twój kolejny komentarz, potwierdza tylko moje zdanie o ludziach takich jak Ty. Jedyne, co potrafią robić, to obrażać i oskarżać innych. Czy oskarżenia o agentach wśród prezydentów poparte są dowodami, czy to znowu populistyczne hasła? Ze stylu twoich wypowiedzi wnioskuje, że jesteś osobą związaną z polityką-brak konkretnej odpowiedzi na zadanie pytania. A czy twoje działania (praca, działalność polityczna, społeczna) nie służą twojemu dobru? To jest to egotyzm czy nie? Czy dotyczy to tylko agentów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudny napisał:
Twój kolejny komentarz, potwierdza tylko moje zdanie o ludziach takich jak Ty. Jedyne, co potrafią robić, to obrażać i oskarżać innych. Czy oskarżenia o agentach wśród prezydentów poparte są dowodami, czy to znowu populistyczne hasła? Ze stylu twoich wypowiedzi wnioskuje, że jesteś osobą związaną z polityką-brak konkretnej odpowiedzi na zadanie pytania. A czy twoje działania (praca, działalność polityczna, społeczna) nie służą twojemu dobru? To jest to egotyzm czy nie? Czy dotyczy to tylko agentów?
Dzień dobry. W pierwszych słowach mojego listu dziękuję bardzo za życzenia i pragnę donieść że jestem zdrowy i moja rodzina też. Na Pańskie uprzejme zapytanie o związki z polityką kategorycznie oświadczam że to nie ja lecz polityka ciągle włazi w moje życie. Zgodnie z Pańską sugestią zamieszczam poniżej Poczet Prezydentów "Niepodległej" Polski. Rozdział I Prezydent numer 1. Wojciech generał Jaruzelski herbu "Ślepowron". W telegraficznym skrócie, jaki jest każdy widzi. Agent informacji wojskowej, Gdańsk, Stan Wojenny, 50 lat w służbie Moskwy. Obecnie kolega Michnika i doradca prezydenta Komorowskiego - człowiek honoru. Rozdział II Prezydent numer 2. Lech "Bolek" Wałęsa z rodu cesarzy rzymskich walensów. Nic w życiu nie przychodzi łatwo więc podaję lektury:Paweł Zyzak "Lech Wałęsa. Idea i Historia", Cenckiewicz, Gontarczyk "Lech Wałęsa a SB", dla nieczytających film na You Tube "TW Bolek", oraz hagiografia "Droga Nadziei". Cdn. P.S. Jeśli Pan życzy sobie porozmawiać to jestem w tej chwili obecny na Skype. Pozdrawiam gorąco Jan Pawlak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Dzień dobry. W pierwszych słowach mojego listu dziękuję bardzo za życzenia i pragnę donieść że jestem zdrowy i moja rodzina też. Na Pańskie uprzejme zapytanie o związki z polityką kategorycznie oświadczam że to nie ja lecz polityka ciągle włazi w moje życie. Zgodnie z Pańską sugestią zamieszczam poniżej Poczet Prezydentów "Niepodległej" Polski. Rozdział I Prezydent numer 1. Wojciech generał Jaruzelski herbu "Ślepowron". W telegraficznym skrócie, jaki jest każdy widzi. Agent informacji wojskowej, Gdańsk, Stan Wojenny, 50 lat w służbie Moskwy. Obecnie kolega Michnika i doradca prezydenta Komorowskiego - człowiek honoru. Rozdział II Prezydent numer 2. Lech "Bolek" Wałęsa z rodu cesarzy rzymskich walensów. Nic w życiu nie przychodzi łatwo więc podaję lektury:Paweł Zyzak "Lech Wałęsa. Idea i Historia", Cenckiewicz, Gontarczyk "Lech Wałęsa a SB", dla nieczytających film na You Tube "TW Bolek", oraz hagiografia "Droga Nadziei". Cdn. P.S. Jeśli Pan życzy sobie porozmawiać to jestem w tej chwili obecny na Skype. Pozdrawiam gorąco Jan Pawlak Pozdrawiam i zapraszam do lektury w Niezależna i w wydaniu Gazeta Polska pikny zyciorys POpzprpierwsyej damy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Dzień dobry. W pierwszych słowach mojego listu dziękuję bardzo za życzenia i pragnę donieść że jestem zdrowy i moja rodzina też. Na Pańskie uprzejme zapytanie o związki z polityką kategorycznie oświadczam że to nie ja lecz polityka ciągle włazi w moje życie. Zgodnie z Pańską sugestią zamieszczam poniżej Poczet Prezydentów "Niepodległej" Polski. Rozdział I Prezydent numer 1. Wojciech generał Jaruzelski herbu "Ślepowron". W telegraficznym skrócie, jaki jest każdy widzi. Agent informacji wojskowej, Gdańsk, Stan Wojenny, 50 lat w służbie Moskwy. Obecnie kolega Michnika i doradca prezydenta Komorowskiego - człowiek honoru. Rozdział II Prezydent numer 2. Lech "Bolek" Wałęsa z rodu cesarzy rzymskich walensów. Nic w życiu nie przychodzi łatwo więc podaję lektury:Paweł Zyzak "Lech Wałęsa. Idea i Historia", Cenckiewicz, Gontarczyk "Lech Wałęsa a SB", dla nieczytających film na You Tube "TW Bolek", oraz hagiografia "Droga Nadziei". Cdn. P.S. Jeśli Pan życzy sobie porozmawiać to jestem w tej chwili obecny na Skype. Pozdrawiam gorąco Jan Pawlak Pozdrawiam i zapraszam do lektury w Niezależna i w wydaniu Gazeta Polska pikny zyciorys POpzprpierwsyej damy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baaaaaaaaardzo pikny i z happy endem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na karcie do głosowania miałem tylko dwa nazwiska: Abramowicz i Czapski. Nie było tam ani Jaruzelskiego, ani Wałęsy. Pewnie karta była wadliwa. (spisek „komuchów”) . Pragnę zauważyć ze dyskusja ta dotyczy wyborów samorządowych a nie na prezydenta kraju. Znowu potwierdzasz, taktykę: - oskarżyć i zmienić temat odsunąć dyskusję od sedna sprawy-handel stanowiskami nawet pomiędzy różnymi ugrupowaniami. A poza tym w nawiązaniu do twojej wypowiedzi o agentach wśród prezydentów ( i pewnie bardzo wielu wśród naszych sąsiadów i znajomych) to jak skomentujesz informację z dzisiejszych wiadomości o uruchomieniu infolinii w celu informowaniu o korupcji. Kiedyś donosicielstwo było „be” a dzisiaj jest „cacy”. Zalatuje mi to moralnością „Kalego”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...