Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

4letnia żałoba czas START!

Utworzony przez Mona, 6 grudnia 2010 r. o 14:29
nudny napisał:
A ja na karcie do głosowania miałem tylko dwa nazwiska: Abramowicz i Czapski. Nie było tam ani Jaruzelskiego, ani Wałęsy. Pewnie karta była wadliwa. (spisek „komuchów”) . Pragnę zauważyć ze dyskusja ta dotyczy wyborów samorządowych a nie na prezydenta kraju. Znowu potwierdzasz, taktykę: - oskarżyć i zmienić temat odsunąć dyskusję od sedna sprawy-handel stanowiskami nawet pomiędzy różnymi ugrupowaniami. A poza tym w nawiązaniu do twojej wypowiedzi o agentach wśród prezydentów ( i pewnie bardzo wielu wśród naszych sąsiadów i znajomych) to jak skomentujesz informację z dzisiejszych wiadomości o uruchomieniu infolinii w celu informowaniu o korupcji. Kiedyś donosicielstwo ególubyło „be” a dzisiaj jest „cacy”. Zalatuje mi to moralnością „Kalego”.
Teraz jestem w kropce bo końcu nie wiem czy jesteś głupi czy sofista. Wybrałeś sobie Prezydęta to go będziesz miał, zresztą bardzo drogiego prezydęta na tle innych miast. Kochasz PZPR no to go masz, a ja poczekam aż to się obali na pysk, jeśli wcześniej nie wyjdę na ulicę z innymi. I to będzie przejście od ogółu (wybory Polactwa)do szczegółu (wybory samorządu w Białej) jak w wypowiedzi powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydęta winno być Prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Teraz jestem w kropce bo końcu nie wiem czy jesteś głupi czy sofista. Wybrałeś sobie Prezydęta to go będziesz miał, zresztą bardzo drogiego prezydęta na tle innych miast. Kochasz PZPR no to go masz, a ja poczekam aż to się obali na pysk, jeśli wcześniej nie wyjdę na ulicę z innymi. I to będzie przejście od ogółu (wybory Polactwa)do szczegółu (wybory samorządu w Białej) jak w wypowiedzi powyżej.
I znowu obrażasz, a nie odpowiadasz na postawione pytania. Tak się zastanawiam, czy słowa, które wrzucasz typu: ”sofista”, „egotyczny” są przez Ciebie do końca zrozumiałe, czy robisz to, aby zaimponować innym. A twoje rozterki dotyczące mojej inteligencji rozwieje-przyjmij Kolego, że jestem głupi i nic nie wiem. Może to poprawi Twoje samopoczucie i zadowolenie z siebie samego. Cały czas obrażasz, a nie ustosunkowujesz się do zadawanych konkretnych pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem głosowanie na Czapskiego było błędem ponieważ powinno się co jakiś czas zmieniać prezydentów , burmistrzów , wójtów. Aby nie narobili sobie za dużo znajomości i nie nasprowadzali rodzin do urzędów. Powinni wprowadzić te ograniczenie do 2 kadencji . Dzięki temu lepiej by się działo . Ale niestety ludzie nie lubią zmian i są mamieni przez media i nie potrafią samodzielnie myśleć. Bo aby móc się wypowiadać na dany temat nie można obejrzeć tylko TVN-u Trzeba obejrzeć TVN , TVP , POLSAT , Trwam , itp. Wtedy można coś sensownego się dowiedzieć bo w , każdym medium są inaczej przedstawione fakty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A moim zdaniem głosowanie na Czapskiego było błędem ponieważ powinno się co jakiś czas zmieniać prezydentów , burmistrzów , wójtów. Aby nie narobili sobie za dużo znajomości i nie nasprowadzali rodzin do urzędów. Powinni wprowadzić te ograniczenie do 2 kadencji . Dzięki temu lepiej by się działo . Ale niestety ludzie nie lubią zmian i są mamieni przez media i nie potrafią samodzielnie myśleć. Bo aby móc się wypowiadać na dany temat nie można obejrzeć tylko TVN-u Trzeba obejrzeć TVN , TVP , POLSAT , Trwam , itp. Wtedy można coś sensownego się dowiedzieć bo w , każdym medium są inaczej przedstawione fakty
zgadzam się z Tobą , ale jaki mieliśmy wybór ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zgadzam się z Tobą , ale jaki mieliśmy wybór ?
Trzeba było zmieniać, a tak kasę miejską przez kolejne lata będzie trzebił PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudny napisał:
I znowu obrażasz, a nie odpowiadasz na postawione pytania. Tak się zastanawiam, czy słowa, które wrzucasz typu: ”sofista”, „egotyczny” są przez Ciebie do końca zrozumiałe, czy robisz to, aby zaimponować innym. A twoje rozterki dotyczące mojej inteligencji rozwieje-przyjmij Kolego, że jestem głupi i nic nie wiem. Może to poprawi Twoje samopoczucie i zadowolenie z siebie samego. Cały czas obrażasz, a nie ustosunkowujesz się do zadawanych konkretnych pytań.
Nudny czyżbyś był Cynglem nasłanym w celu mojej eliminacji z tego Forum ? Obrażam, no cóż jeśli tak to odbierasz to przepraszam za to że identyfikujesz się z tym co piszę, bardzo przepraszam. Faktycznie wrzucam tutaj słowa obce takie jak: Sofista, egotyczny, makiawelizm, i to są słowa dla mnie bardzo obce z którymi się nie identyfikuję i nie rozumiem do końca. Znam także takie słowa jak: idiosynkrazje, oligofrenik, paradygmat i ostatnie najlepsze oksymoron i używam je tylko i wyłącznie aby zaimponować innym ! Co inteligencji to chyba masz jakiś kompleks i więcej pewności siebie, w końcu nie jesteś już taki młody, sądząc po wypowiedzi i tytułowania mnie kolegą. Dziękuję, moje samopoczucie jest wyśmienite, czego i tobie życzę. Na koniec to jak brzmiały te pytania ? Gdzieś przy tej twojej retoryce umknęło mi to o co pytasz. Na koniec pozwolę sobie wznieść okrzyk "Niech żyje czerwona Biała".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, no, ładnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudny napisał:
Co, bez „wycieczek osobistych nie potrafisz dyskutować? Naskoczyć na przeciwnika, wyzwać od głupków to sposób prowadzenia dyskusji przez znaną partię. Ale przypominam, że kampania się skończyła. Ja mający odwagę przyznać się do motywów swojego działania jestem według ciebie głupi. A jak w takim razie nazwiesz zmianę poglądów w zamian za stanowiska?
Z tobą nie należy dyskutować, Polactwo ma rację. Hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj się dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...