Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5 kg marihuany w wynajmowanych mieszkaniach

Utworzony przez PRAWDA, 17 lutego 2011 o 10:38
bezsensowna reforma!!! my placimy za to ze on chcial sobie zapalic !!1 koszt opalacenia : 5 policjantow 2 prokuratorow sedziny sprawy sadowej utrzymanie w areszsczie no i 10 lat w wiezieniu daje ... drodzy panie i panowie, ok 40.000 zl dziekuje jak was na to stac to prosze, ja bym wolal zeby kazdy za siebie decyowal i za siebie odpowiadal anie placic za utryzmanie kogos kto nie stwarza zagrozenia dla ludzi, co mam sie czuc bezpieczniej teraz?? WOLNEKONOPIE.PL KONOPIALECZY.PL
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bezsensowna reforma!!!
my placimy za to ze on chcial sobie zapalic !!1
koszt opalacenia :
5 policjantow
2 prokuratorow
sedziny
sprawy sadowej
utrzymanie w areszsczie
no i 10 lat w wiezieniu daje ...

drodzy panie i panowie, ok 40.000 zl dziekuje

jak was na to stac to prosze, ja bym wolal zeby kazdy za siebie decyowal i za siebie odpowiadal anie placic za utryzmanie kogos kto nie stwarza zagrozenia dla ludzi, co mam sie czuc bezpieczniej teraz??

WOLNEKONOPIE.PL KONOPIALECZY.PL
0
Na posiadanie trawki do 15lat a za gwałt czy morderstwo 12... To jest normalne?
0
dlaczego rury gazowe są koloru żółtego? kto się wpisze po mnie ten SZAMBONUREK
0
już wiedzą kto ich zakapował ?
0
Kogo to obchodzi? Ważne że wóda jest w sklepie - jest co ćpać, a potem niszczyć psychę rodzin z alkoholikiem. Jeden alkoholik - cierpi min. 5 osób a państwo rączki zaciera, bo głupole w rządzie nie potrafią zarabiać, dla nich zarobek to podatek, akcyza i prywatyzacja!
0
Tyle towaru, tyle towaru !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: