Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5 lat minęło, koniec darmowego internetu. Wróci z ograniczeniami

Utworzony przez chicken butt, 26 sierpnia 2013 o 13:19
Ależ jest inny sposób, oderwać od władzy kolesi Rycha polityka i Zdzicha biznesmena, a na rączki które się nawzajem myją założyć kajdanki. Wtedy dopiero napisze się przepisy które będą korzystne dla ludzi, a nie dla koryciarzy na "dorobku".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam neostrade i plus lte i żaden badziew radiowy nie jest mi potrzebny.A za darmo nic nie ma.I bardzo dobrze że wyłaczyli neta
0
Jest operator który ma zasięg w Terespolu i wielu okolicznych miejscowościach. Nazywa się FERLAB. Tylko że jak ktoś pojedynczy chce założyć net, zasłaniają się że niby to dla nich nieopłacalne. Mówią że jak będzie grupa co najmniej 10 osób to wtedy będą zakładali internet dla takich grup. A maszt w Terespolu mają wysoki więc z tego masztu powinni wszędzie każdemu dostarczać. Ja walczyłam z nimi ponad rok i dopiero jak uzbierałam osoby to mi zainstalowali. Nie powiem, działa dobrze i szybko, żadnych przerw nie ma, tylko ten czas oczekiwania zanim się nade mną zlitowali pozostawia wiele do życzenia... Może by władze Terespola zainteresowały się tą firmą to by problem znikł i robiliby szybciej
0
ale  wójtowi zalezy na młodziezy !! :)  kupa śmiechu!nic  więcej . porobił place zabaw we wsiach dla dzieci nawet tam gdzie tych dzieci nie ma ,bo miał kasę  unijną, a świetlice zamkniete. W kazdej wiejskiej świetlicy na które to wywalił kupę kasy na remonty, żeby później zamknąć na głucho powinien być ukarany przez ta młodzież w wyborach , ale wójt ma predyspozycje do dobrego PR i ugada wszystkich aby nie odejść od koryta.Czy nie można czyms tą młodzież zająć? jakichś instruktorów a nie spędzać do Karola , który małe ma pojęcie o kulturze i jest bardzo zadufany w sobie.Brak podejscia do czegokolwiek.
0
Jest operator który ma zasięg w Terespolu i wielu okolicznych miejscowościach. Nazywa się FERLAB. Tylko że jak ktoś pojedynczy chce założyć net, zasłaniają się że niby to dla nich nieopłacalne. Mówią że jak będzie grupa co najmniej 10 osób to wtedy będą zakładali internet dla takich grup. A maszt w Terespolu mają wysoki więc z tego masztu powinni wszędzie każdemu dostarczać. Ja walczyłam z nimi ponad rok i dopiero jak uzbierałam osoby to mi zainstalowali. Nie powiem, działa dobrze i szybko, żadnych przerw nie ma, tylko ten czas oczekiwania zanim się nade mną zlitowali pozostawia wiele do życzenia... Może by władze Terespola zainteresowały się tą firmą to by problem znikł i robiliby szybciej     tu chodzi o gmine a nie miasto! a jak władze maja się zainteresować firmą? Firma jest! tu chodzi o ludzi - co ty bredzisz? żeby burmistrz listę chętnych zaniósł do firmy? szok ,że sa jeszcze tak myślący jak ty

0
ale  wójtowi zalezy na młodziezy !! :)  kupa śmiechu!nic  więcej . porobił place zabaw we wsiach dla dzieci nawet tam gdzie tych dzieci nie ma ,bo miał kasę  unijną, a świetlice zamkniete. W kazdej wiejskiej świetlicy na które to wywalił kupę kasy na remonty, żeby później zamknąć na głucho powinien być ukarany przez ta młodzież w wyborach , ale wójt ma predyspozycje do dobrego PR i ugada wszystkich aby nie odejść od koryta.Czy nie można czyms tą młodzież zająć? jakichś instruktorów a nie spędzać do Karola , który małe ma pojęcie o kulturze i jest bardzo zadufany w sobie.Brak podejscia do czegokolwiek.
:)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: