Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

55-latek zatrzymany za pędzenie bimbru

Utworzony przez maniek, 22 maja 2013 r. o 13:15
Gość napisał:
Bo to dwaj durnie, a najprawdopodobniej jeden dureń, dwóch udający!!!
Ale potrafisz brzydko teraz o sobie pisać CWELU. Wymiękłeś w końcu idioto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR Schaboszczak POgromca komuchów to jeden kretyn o trzech nickach.Podobnie budowane zdania, pisanie komentów o zblizonych porach,podobne przekleństwa,podobne idiotyczne wypociny no i te wkoło powtarzajace się Jude. Ale teraz zapewne zmieni nick i zaraz pojedzie po moim komentarzu i zacznie mnie obrażać po innym nickiem he he Co do artykułu to powinni zająć się naprawdę sprawami kryminalnymi a nie głupstwami.Niedługo zaczną wchodzić na wesela i rekwirować bimber z wiejskiego stołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-23 napisał:
ŁOWCA SKÓR Schaboszczak POgromca komuchów to jeden kretyn o trzech nickach.Podobnie budowane zdania, pisanie komentów o zblizonych porach,podobne przekleństwa,podobne idiotyczne wypociny no i te wkoło powtarzajace się Jude. Ale teraz zapewne zmieni nick i zaraz pojedzie po moim komentarzu i zacznie mnie obrażać po innym nickiem he he Co do artykułu to powinni zająć się naprawdę sprawami kryminalnymi a nie głupstwami.Niedługo zaczną wchodzić na wesela i rekwirować bimber z wiejskiego stołu.
Dołączyłeś idioto do tych pozostałych szwagrów ? w niczym im widzę nie ustępujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to,to napisał:
Dołączyłeś idioto do tych pozostałych szwagrów ? w niczym im widzę nie ustępujesz.
A nie mówiłem he he. Teraz zmienił nick na to,to he he. I owszem obrażanie innych i wulgaryzmy są.Panie Łowco schaboszczaku POgromco czy to,to daj pan już sobie spokój to zaczyna być nudne he he.Nie zamierzam z panem dyskutować.Jest pan trolem internetowym,który prowokuje ludzi idiotycznymi wpisami i z wypiekami na twarzy czeka na odpowiedź i możliwość kłótni.Pozdrawiam.Bez odbioru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to,to napisał:
Dołączyłeś idioto do tych pozostałych szwagrów ? w niczym im widzę nie ustępujesz.
Zbyt mocna ocena. Moje natomiast odczucie jest pozytywne! J - 23 napisał prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten J-23, to znowu ty. Tam ci któryś dobrze napisał ze masz w tej głowie,jak baran w torbie. Sam się nakręcasz i przy okazji ta resztę głupków. Moja rada dla ciebie, nie ruszaj gówna, będzie mniej smrodu, i na prawdę nie musisz używać tylu nicków, bo to forum i tak się będzie kręcić jakoś i bez tego,robisz za dużo ruchu przy zbyt niskim swoim IQ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiąc szczerze, lubię wymieniać się myślami z innymi ludźmi. Każdy człowiek chce mieć kontakty z innymi, chociaż myślą odmiennie. Podczas mądrej dyskusji ci, co nie mają racji często zmieniają swoje zdanie. Dyskusja powinna prowadzić do prawdy, gdyby nawet ta prawda była niewygodna dla wielu. Ale używanie obraźliwych słów nie prowadzi do niczego. To zwykłe dno! A więc nie chcę dyskutować z takimi! To nie jest mój poziom! Koniec!!! Kropka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mówiąc szczerze, lubię wymieniać się myślami z innymi ludźmi. Każdy człowiek chce mieć kontakty z innymi, chociaż myślą odmiennie. Podczas mądrej dyskusji ci, co nie mają racji często zmieniają swoje zdanie. Dyskusja powinna prowadzić do prawdy, gdyby nawet ta prawda była niewygodna dla wielu. Ale używanie obraźliwych słów nie prowadzi do niczego. To zwykłe dno! A więc nie chcę dyskutować z takimi! To nie jest mój poziom! Koniec!!! Kropka!!!
Nie wystarczy pod jednym i tym samym nickiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom przeklętym czystej mowy zabrakło. Potrafią jedynie operować brudnym językiem. W taki sposób chcą zwrócić na siebie uwagę. Obraca się to przeciw nim. Wszyscy od nich wcześniej czy później będą się odwracać. Brudami świata, nie da się zainteresować ludzi prawych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
Ludziom przeklętym czystej mowy zabrakło. Potrafią jedynie operować brudnym językiem. W taki sposób chcą zwrócić na siebie uwagę. Obraca się to przeciw nim. Wszyscy od nich wcześniej czy później będą się odwracać. Brudami świata, nie da się zainteresować ludzi prawych.
Zarówno ci prawi jak i z lewa grzęzną już w bagnie należy tylko to dostrzec.Spójrz wokół siebie,a zobaczysz ile jest tego brudu wśród prawych.Otwórz szeroko oczy bo wygląda na to,że nie widzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vidi napisał:
Zarówno ci prawi jak i z lewa grzęzną już w bagnie należy tylko to dostrzec.Spójrz wokół siebie,a zobaczysz ile jest tego brudu wśród prawych.Otwórz szeroko oczy bo wygląda na to,że nie widzisz.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
JUDE ???
Są wszędzie jak motocykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etykiety na bimber - samoprzylepne - super jakość - grafiki autorskie - oryginalne wzory. Szukaj na Allegro przedmiotów użytkownika:    alm3    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm... ale handlował tak? Bo przecież narzędzia, całe aparatury do pędzenia są normalnie i legalnie dostępne, zobaczcie - http://bimbrownicy.pl/ To jak zatem jest? Na własne potrzeby normalnie można, zgadza się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze sQrwysyny,czerwone za to zamykają ? gdzie my Qurwa żyjemy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...