Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

7000 uchodżców w Białej Podlaskiej!

Utworzony przez Marceli, 3 października 2015 o 10:32
7 tysięcy osób z Syrii i Erytrei, które uciekały przed wojną i prześladowaniami trafi najpierw do dwóch polskich miast, by tutaj odzyskać siły i przejść badania w kierunku ewentualnego rozpoznania HIV, żółtaczki, gruźlicy i chorób wenerycznych. To Podkowa Leśna i Biała Podlaska - dowiedział się RMF FM. Za badania Polska zapłaci 12 mln zł.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie w Białej tylko w Maniach podobno
0
a dla nas trudno sie doprosić o badania podstawowe a nie mówiąc o spejalistycznych : lekarz ortopeda  nie będzie leczył lewej nogi  bo na prawą ma skierowanie, a  lewa to już nie twoja i trzeba mieć drugie skierowanie na leczenie lewej, paranoja w tym rządzie i NFZ -cie
0
Wyrazam sprzeciw wobec decyzji rządu. Precz od Białej Podlaskiej z uchodźcami mahometami.
0
Kto wydał taką decyzje o umieszczeniu islamistów w Białej Podlaskiej ?
0
To decyzja koalicjantów PO-PSL!
0
Przed swoim upadkiem zemścili się nad nami, podziękuję im w trakcie wyborów.
0
Przed swoim upadkiem zemścili się nad nami, podziękuję im w trakcie wyborów.
ja też! chociaż nigdy nie mieli u mnie poparcia i nigdy miec nie będą. na kłamstwa mnie nie nabiorą.
0
Powinniśmy dać szansę osobom spoza PO i PISu. Już mam dość tego politycznego zamieszania. Ile nerwów i pieniędzy ma kosztować to nas, Polaków. Przecież sami ich utrzymujemy. Tym razem postanawiam zagłosować na partię KORWINA! Najbardziej wśród nich pasuje mi Lechosław Nyzak. Poczytajcie o programach innych partii, a nie tylko ciągle te same twarze : www.nyzak.pl/
0
Powinniśmy dać szansę osobom spoza PO i PISu. Już mam dość tego politycznego zamieszania. Ile nerwów i pieniędzy ma kosztować to nas, Polaków. Przecież sami ich utrzymujemy. Tym razem postanawiam zagłosować na partię KORWINA! Najbardziej wśród nich pasuje mi Lechosław Nyzak. Poczytajcie o programach innych partii, a nie tylko ciągle te same twarze : www.nyzak.pl/
nie marnuj głosu! Wybraliśmy dobrego Prezydenta, a więc dajmy szansę dla Polski.
0
To Ty wybierałeś takiego, prawie świętego prezydenta.Polska z nim i z PiSem nie ma żadnych szans.
0
    Identycznie naziści straszyli Żydami . Jak to się skończyło wszyscy wiemy.  
0
i Kaczyński ma rację!!! Dziękujemy Panie Jarosławie. Oby do 25 października, a pójdą w odstawkę ci, którzy na Pana plują.
0
Nie dziękuj, Nie dziękuj!  Jak przyjedzie milion banderowców z Ukrainy to wtedy podziękujesz  :lol:  :lol:  :lol: "Jeżeli PiS wygra wybory i przejmie władzę, przygotuje ewakuację Polaków z Mariupola – zapowiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. W kwestii repatriacji zarzucił rządowi „hipokryzję wyborczą”."   "– Nadzieja dla Polaków mieszkających poza granicami naszej Ojczyzny, a przede wszystkim dla Polaków na Wschodzie, to są rządy PiS – mówił prezes."  Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/polska-polonia/144603,obiecuja-ewakuacje-polakow-z-mariupola.html     Ukraina liczy jedynie 46 mln mieszkańców. Przypominam, że Ukraińcy w większości to dawni obywatele II Rzeczypospolitej.   „Sława Ukrajini! - Herojam Sława!" [pol. Chwała Ukrainie - Chwała bohaterom] to oficjalne pozdrowienie Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (banderowców), ustanowione w 1940 roku. Było również używane przez partyjną bojówkę OUN-B -- Ukraińską Powstańczą Armię (UPA). https://www.youtube.com/watch?v=uO0y8rhGavk 
0
Polacy mają pierwszeństwo aby powrócić do Ojczyzny swojej. A Oni przez lata spychani są na margines przez obecny rząd. Dziękujmy Bogu, że jest taki Kaczyński, który wspiera jakże szlachetny cel, aby powrócili do kraju.
0
"Polacy mają pierwszeństwo aby powrócić do Ojczyzny swojej" – etniczni Polacy czy obywatele II Rzeczypospolitej którymi byli np. Stefan Bandera, Roman Szuchiewicz, Szymon Perez i połowa elit izraelskich? Nie wiesz o czym piszesz. Gdyby to było takie proste to czemu za prezydentury Kaczyńskiego, za rządów PiS-Samoobrona-LPR nie sprowadzano Polaków choćby z Ukrainy i Kazachstanu?
0
jak oni tu beda to dla nas albo wiezienie albo smierc
0
Francja pokazała jaki może być scenariusz . Francuzom współczucie !!! 
0
[*]
0
  [*]  
Emigranci>Islam>Europa>terroryzm
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: