Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

770 tys. zł w nielegalnych papierosach

Utworzony przez Dziewica Joasia, 20 stycznia 2014 r. o 11:35
Wreszcie jakiś sukces. I takich właśnie hurtowników należy likwidować a nie czepiać się dziadka , który przywozi sobie 5 kartonów czy jakiegoś młodego leszcza , który schowa sobie w aucie 10. Brawo Panowie oby takich sukcesów więcej !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten leszcz to gdzie ma niby te 10 kartonów spieniężyć? Wiezie do hurtownika..... Hurtownika sczesali to jeden skup mniej i mniejszym detalistom trudniej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem 2 kartony LM kupione na przejściu w Belli, za euro, na swój użytek. Na handel nie opłaca się. Przy okazji wycieczki do Brześcia. I też pogranicznicy z Białej Podlaskiej zabrali i mandat 500zł dali. Byłem pierwszy raz w Brześciu. Chyba mi turystykę wybili z głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widzę worek . Zapewne głupol nabrał się sterydów i zaczął napier***ać w worek jak poje***y a że robił to w nocy i nie dał spać sąsiadom do podjebali frajera. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 100 % z ucha strzelił ktoś z tej branży. Nie wieżę , że straż graniczna rozpracowała go operacyjnie. Sprzedał go zapewne jakiś przyjaciel lub dobry kolega, który też siedzi w tej branży. Jeśli chodzi o fajki to w tym biznesie nie ma kolegów i przyjaciół. Gdyby Straż graniczna i UC ujawnili tych którzy strzelają z ucha to jakieś 80 % podpier***aczy to są ludzie , którzy sami wożą kontrabandę lub skupują i są to dobrzy znajomi lub koledzy tych którym SG lub UC wyczyścili metę. W zamian za nietykalność sprzedają kolegów i znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna psina :( http://u.42.pl/2QLM_martletowany_pies  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem 2 kartony LM kupione na przejściu w Belli, za euro, na swój użytek. Na handel nie opłaca się. Przy okazji wycieczki do Brześcia. I też pogranicznicy z Białej Podlaskiej zabrali i mandat 500zł dali. Byłem pierwszy raz w Brześciu. Chyba mi turystykę wybili z głowy.
Idiotę grasz i turystykę w beli uprawiałeś :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spermy wiodą w tym podpier***aniu prym :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spermy wiodą w tym podpier***aniu prym :)
Jakie spermy? Z Janowa? Może ktoś podać imię i nazwisko tego gościa z Piszczaca co mu wyczyścili dziuplę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie spermy? Z Janowa? Może ktoś podać imię i nazwisko tego gościa z Piszczaca co mu wyczyścili dziuplę?
Daj mi ich adres !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie sperma. On za cienki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten sperma to naprawdę uchol straży granicznej lub policji czy jaja sobie robicie ?  A on dużo wozi fajek? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie wozi wiele  :) hehehe a merca to pewnie babcia im kupiła  :) :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten sperma to naprawdę uchol straży granicznej lub policji czy jaja sobie robicie ?  A on dużo wozi fajek? 
Z tego co wiem to coś w tym jest, że sam wozi a innych potrafi podkablować :) Ale jak widać to się mu opłaca skoro S klasą się wozi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma litości dla podpi@rdalaczy. Skoro sprzedaje kolegów trzeba i jego wystawić. Np. podpi@rdolić go do urzędu skarbowego , niech udokumentuje jak i gdzie zarobił na wszystko co ma. Jak nie udokumentuje  to zabrać mu wszystko  niech znowu jak za starych czasów furmanką i w filcach jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 tyś ludzi zgieli w radomiu : http://www.skracacz.alv.radom.pl/IlCy3R <-- czytaj tu ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alerz wy jestescie popier***eni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...