Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

770 tys. zł w nielegalnych papierosach

Utworzony przez Dziewica Joasia, 20 stycznia 2014 o 11:35
Wreszcie jakiś sukces. I takich właśnie hurtowników należy likwidować a nie czepiać się dziadka , który przywozi sobie 5 kartonów czy jakiegoś młodego leszcza , który schowa sobie w aucie 10. Brawo Panowie oby takich sukcesów więcej !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ten leszcz to gdzie ma niby te 10 kartonów spieniężyć? Wiezie do hurtownika..... Hurtownika sczesali to jeden skup mniej i mniejszym detalistom trudniej. 
0
Miałem 2 kartony LM kupione na przejściu w Belli, za euro, na swój użytek. Na handel nie opłaca się. Przy okazji wycieczki do Brześcia. I też pogranicznicy z Białej Podlaskiej zabrali i mandat 500zł dali. Byłem pierwszy raz w Brześciu. Chyba mi turystykę wybili z głowy.
0
Na zdjęciu widzę worek . Zapewne głupol nabrał się sterydów i zaczął napier***ać w worek jak poje***y a że robił to w nocy i nie dał spać sąsiadom do podjebali frajera. 
0
Na 100 % z ucha strzelił ktoś z tej branży. Nie wieżę , że straż graniczna rozpracowała go operacyjnie. Sprzedał go zapewne jakiś przyjaciel lub dobry kolega, który też siedzi w tej branży. Jeśli chodzi o fajki to w tym biznesie nie ma kolegów i przyjaciół. Gdyby Straż graniczna i UC ujawnili tych którzy strzelają z ucha to jakieś 80 % podpier***aczy to są ludzie , którzy sami wożą kontrabandę lub skupują i są to dobrzy znajomi lub koledzy tych którym SG lub UC wyczyścili metę. W zamian za nietykalność sprzedają kolegów i znajomych.
0
Biedna psina :( http://u.42.pl/2QLM_martletowany_pies  
0
Miałem 2 kartony LM kupione na przejściu w Belli, za euro, na swój użytek. Na handel nie opłaca się. Przy okazji wycieczki do Brześcia. I też pogranicznicy z Białej Podlaskiej zabrali i mandat 500zł dali. Byłem pierwszy raz w Brześciu. Chyba mi turystykę wybili z głowy.
Idiotę grasz i turystykę w beli uprawiałeś :) :) :)
0
Spermy wiodą w tym podpier***aniu prym :)
0
Spermy wiodą w tym podpier***aniu prym :)
Jakie spermy? Z Janowa? Może ktoś podać imię i nazwisko tego gościa z Piszczaca co mu wyczyścili dziuplę?
0
Jakie spermy? Z Janowa? Może ktoś podać imię i nazwisko tego gościa z Piszczaca co mu wyczyścili dziuplę?
Daj mi ich adres !!!!!
0
To nie sperma. On za cienki...
0
To ten sperma to naprawdę uchol straży granicznej lub policji czy jaja sobie robicie ?  A on dużo wozi fajek? 
0
Pewnie nie wozi wiele  :) hehehe a merca to pewnie babcia im kupiła  :) :)  
0
To ten sperma to naprawdę uchol straży granicznej lub policji czy jaja sobie robicie ?  A on dużo wozi fajek? 
Z tego co wiem to coś w tym jest, że sam wozi a innych potrafi podkablować :) Ale jak widać to się mu opłaca skoro S klasą się wozi :)
0
Nie ma litości dla podpi@rdalaczy. Skoro sprzedaje kolegów trzeba i jego wystawić. Np. podpi@rdolić go do urzędu skarbowego , niech udokumentuje jak i gdzie zarobił na wszystko co ma. Jak nie udokumentuje  to zabrać mu wszystko  niech znowu jak za starych czasów furmanką i w filcach jeździ.
0
1 tyś ludzi zgieli w radomiu : http://www.skracacz.alv.radom.pl/IlCy3R <-- czytaj tu ;(   
0
alerz wy jestescie popier***eni
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: