Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

8 tys. paczek papierosów bez akcyzy pod podłogą

Utworzony przez ..., 8 lipca 2011 o 20:32
To Aruś zrobił złoty interes!Ha ha ha.Chyba wiem gdzie jeszcze w Białej są takie mety z taką ilością papierosów i chyba podjebię ich na policję!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... napisał:
To Aruś zrobił złoty interes!Ha ha ha.Chyba wiem gdzie jeszcze w Białej są takie mety z taką ilością papierosów i chyba podjebię ich na policję!
8000 paczek, no to teraz dadzą mu popalić.
0
Mozliwe, ze jak koles juz kaske trzepal na takich ilosciach, to plakac po grzywnie nie bedzie. Odrobi swoje raz dwa. A i na papuge kaske znajdzie. Pamietajcie, ze prawo jest tylko dla biedakow.
0
Xeron napisał:
Mozliwe, ze jak koles juz kaske trzepal na takich ilosciach, to plakac po grzywnie nie bedzie. Odrobi swoje raz dwa. A i na papuge kaske znajdzie. Pamietajcie, ze prawo jest tylko dla biedakow.
No to nie dadzą mu popalić, bo są Sądy a sprawiedliwości nie ma.
0
... napisał:
A ja cię(konfidencie j....y) też pod....ę tylko gdzie indziej.Może słyszałeś o takim programiku "IP lookator"?W Google nie znajdziesz bo to programik dla ludzi inteligentnych.Nie uzewnętrzniaj tu swoich kompleksów,bo nie takie rzeczy później znajdują pod podłogą(czasem po kilku miesiącach),a dopóki łapiduch nie wypisze aktu to nawet rodzina z zusu nic nie ma.A generalnie w bialskiej policji to pracują równe chłopy i nie bardzo przepadają za obcowaniem z takimi chwastami jak ty.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: