Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

A gdzie sprzedac te owoce?

Utworzony przez Jacek, 24 maja 2009 r. o 12:57
Szkoda, ze Minister Sawicki nie pwoiedział gdzie mozna sprzedac te owoce z Podlasia. Obiecywali rynrk wschodni- niestety kicha pomimo podlizywania sie Tuska Putinowi. Lizusowstwo wobec Merkel tez nic nie pomogło. Niemcy także nie kupuja polskich owoców. O rynku krajowym nawet nie wspomnę. Ceny skupu ponizej dna a ja jeszcze posiadam 5 ton jabłek do sprzedania. Podobno PiS żle rządził. Ale wtedy nie miałem problemów ze sprzedaża owoców a teraz niestety TRAGEDIA. po co ta perzechowalnia zatem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Szkoda, ze Minister Sawicki nie pwoiedział gdzie mozna sprzedac te owoce z Podlasia. Obiecywali rynrk wschodni- niestety kicha pomimo podlizywania sie Tuska Putinowi. Lizusowstwo wobec Merkel tez nic nie pomogło. Niemcy także nie kupuja polskich owoców. O rynku krajowym nawet nie wspomnę. Ceny skupu ponizej dna a ja jeszcze posiadam 5 ton jabłek do sprzedania. Podobno PiS żle rządził. Ale wtedy nie miałem problemów ze sprzedaża owoców a teraz niestety TRAGEDIA. po co ta perzechowalnia zatem?
Ta przechowalnia jest budowana z myślą o zielonych, wiadomo, że arbuzy to dyniowate i są owocem (historycznie) sezonowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ta przechowalnia jest budowana z myślą o zielonych, wiadomo, że arbuzy to dyniowate i są owocem (historycznie) sezonowym.
"Żont sie sam nahapie", jak to mówił tow. urban.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...