Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

a kim są ?

Utworzony przez kowal, 2 września 2008 o 09:50
a kim są Litwiniuk, Gajewski, Manio? Wiem kim są Grzyb, Lesiuk ale tamtych to nawet na oczy nie widziałem-czy gdzieś pracowali?jakie mają doświadczenie zawodowe? bo na czym to polega żeby robić kariere w partii i z tego żyć czy aby się czegoś dorobić a później iść do partii aby pomagać innym?nic z tego nie rozumiem? w PKS dyrektorem został nauczyciel WF (prosto ze szkoły na dyrektora przedsiębiorstwa) a mi wydawało się iż to nie jest możliwe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kowal napisał:
a kim są Litwiniuk, Gajewski, Manio? Wiem kim są Grzyb, Lesiuk ale tamtych to nawet na oczy nie widziałem-czy gdzieś pracowali?jakie mają doświadczenie zawodowe? bo na czym to polega żeby robić kariere w partii i z tego żyć czy aby się czegoś dorobić a później iść do partii aby pomagać innym?nic z tego nie rozumiem? w PKS dyrektorem został nauczyciel WF (prosto ze szkoły na dyrektora przedsiębiorstwa) a mi wydawało się iż to nie jest możliwe
czysta prawda!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: