Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamów: Samochód potrącił pieszą na pasach, zginęła

Utworzony przez Anonim, 12 listopada 2013 r. o 14:52
Byłem na miejscu zdarzenia, najechałem tam samochodem zaraz po wypadku, gdy nie było ani policji ani karetki. Na zdjęciu jest oświetlona ulica, w rzeczywistości były tam egipskie ciemności, nic nie było widać.. Reanimowałem kobietę, niestety, zginęła. Współczuje rodzinie i bliskim.. I dlatego jestem za tym, aby nosić kamizelki odblaskowe czy też nawet jakieś oznaki (typu latarka czy coś). Nie widać człowieka jak idzie. Jechałem dalej, za Adamowem, szedł pijany mężczyzna, który lazł środkiem drogi!!! To jest chore, mało co a bym go potrącił.. ZAKLADAJCIE KAMIZELKI!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na miejscu zdarzenia, najechałem tam samochodem zaraz po wypadku, gdy nie było ani policji ani karetki. Na zdjęciu jest oświetlona ulica, w rzeczywistości były tam egipskie ciemności, nic nie było widać.. Reanimowałem kobietę, niestety, zginęła. Współczuje rodzinie i bliskim.. I dlatego jestem za tym, aby nosić kamizelki odblaskowe czy też nawet jakieś oznaki (typu latarka czy coś). Nie widać człowieka jak idzie. Jechałem dalej, za Adamowem, szedł pijany mężczyzna, który lazł środkiem drogi!!! To jest chore, mało co a bym go potrącił.. ZAKLADAJCIE KAMIZELKI!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...