Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamowicz, po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez ONA, 9 stycznia 2014 r. o 18:34
Yyyytttaaamm krrrryychuuu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zobaczymy jak obecny skończy  ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy napisał:
A zobaczymy jak obecny skończy  ???
 Zostanie Posłem albo Senatorem RP. Tego mu życzę bo jest to jeden z porządniejszych ludzi PSL.  Człowiek zna problemy wsi i można mu zaufać w przeciwieństwie do tych wszystkich wilczków  którymi interesuje się teraz CBA  i prokuratura. Pozytywny atut to, że jako jedyny z tego towarzystwa zna historię Polski. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hi hi dobre znać historię !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniak napisał:
Ciekawy napisał:
A zobaczymy jak obecny skończy  ???
Zostanie Posłem albo Senatorem RP. Tego mu życzę bo jest to jeden z porządniejszych ludzi PSL.  Człowiek zna problemy wsi i można mu zaufać w przeciwieństwie do tych wszystkich wilczków  którymi interesuje się teraz CBA  i prokuratura. Pozytywny atut to, że jako jedyny z tego towarzystwa zna historię Polski.
 Wieśniak, a wies, że twójidol w 2015 roku spłacił więcej kredytu aniżeli zarobił? poczytaj jego oświadczenia majątkowe zobaczysz gdzie ten człowiek ma prawo i historię Polski.... i czy uważasz że nim nie interesuje się CBA i prokuratura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten drugi z pomorza o podobnym nazwisku ma 36 kont i sporo nieruchomości nim też zajęła się prokuratura to pewnie naszego oświadczeniem może już się zajmują? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie rodzina nazwisko takie same ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest na nich bat? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA = Oświadczenie majątkowe hi hi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamowicza sprawdza CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I prokuratura 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwy napisał:
I prokuratura
 no chyba już ze dwa lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skolowany to ty chyba jesteś po grilowaniu  jakie dwa lata ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hi hi dobre 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytajcie wizjoner krrryyyychhhuu co mówi w artykule ******biala24.pl/artykul,adamowicz-mamy-dobra-kondycje-finansowa-wiec-oczekiwania-sa-ogromne,29823, widać im bardziej służby dobierają siędo dupy jąkatego tym bardziej się próbuje wybielać u okolicznych pismaków. brawo biała24 zapomnieliście dodać na dole tekst sponsorowany. czytając te żenujące wypociny pytam sie dlaczego niezapytaliście się o oświadczenia majątkowe sznowego niedojdy czy też sprzedaż działek, a i w tekście doczytałem się, że w z umowy międzygminnej gmin powstała spółka czy prezesem tej spólki przypadkiem nie jest słynny na okolicę prezes blgd pan kostka? to już wiadomo dlaczego synek wójtowego nieudacznika dostał dotację 100 tys na rozpoczęcie działalności gosp.. dziwię się, szanowna redakcjo, że tak bardzo ośmieszcie się pisząc nieprawdę skoro tak dobra sytuacja materialna w gminie panuje od początku kadencji pana adamowicza to dlaczego planuje zamykanie szkół przecierz edukacja nie jest działalnością komercyjną wynika poprostu z konstytucji i odpowiedniej ustawy skoro jest dobra sytuacja finansow to jest z czego dołożyć. mam nadzieję, że po przyszłorocznych wyborach samorządowych  sytuacja w gminie się zmieni ludzie przejrzą na oczy i pogonią tego łgarza wraz z ub-eckim przydupasem. ps. proszę zająć się historią szanowna redakcjo pana przewodniczącego rady gminy teczki jego rodziny wyciągniecie bez problemu z ipn-u gwarantuję, że artykuł będzie bardzo ciekawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble ble napisał:
poczytajcie wizjoner krrryyyychhhuu co mówi w artykule ******biala24.pl/artykul,adamowicz-mamy-dobra-kondycje-finansowa-wiec-oczekiwania-sa-ogromne,29823, widać im bardziej służby dobierają siędo dupy jąkatego tym bardziej się próbuje wybielać u okolicznych pismaków. brawo biała24 zapomnieliście dodać na dole tekst sponsorowany. czytając te żenujące wypociny pytam sie dlaczego niezapytaliście się o oświadczenia majątkowe sznowego niedojdy czy też sprzedaż działek, a i w tekście doczytałem się, że w z umowy międzygminnej gmin powstała spółka czy prezesem tej spólki przypadkiem nie jest słynny na okolicę prezes blgd pan kostka? to już wiadomo dlaczego synek wójtowego nieudacznika dostał dotację 100 tys na rozpoczęcie działalności gosp.. dziwię się, szanowna redakcjo, że tak bardzo ośmieszcie się pisząc nieprawdę skoro tak dobra sytuacja materialna w gminie panuje od początku kadencji pana adamowicza to dlaczego planuje zamykanie szkół przecierz edukacja nie jest działalnością komercyjną wynika poprostu z konstytucji i odpowiedniej ustawy skoro jest dobra sytuacja finansow to jest z czego dołożyć. mam nadzieję, że po przyszłorocznych wyborach samorządowych  sytuacja w gminie się zmieni ludzie przejrzą na oczy i pogonią tego łgarza wraz z ub-eckim przydupasem. ps. proszę zająć się historią szanowna redakcjo pana przewodniczącego rady gminy teczki jego rodziny wyciągniecie bez problemu z ipn-u gwarantuję, że artykuł będzie bardzo ciekawy.
 We wspólnocie jest   bardzij  ciekawie.Odtrąbiono  sukces prawie pozyskania  milionów na gminną oświatę.Gmina chciała  dostać kasę ale nikt nie chce dać jak  nie  ma się dobrego  pomysłu i  wyobraźni.Niestety prawie robi  wielką różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od cały krryychuu !!! Hi hi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina jest w bardzo dobrych rękach,lepszych nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowcip roku hi hi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w *** ci się przewraca....nie wiem co ty bierzesz skąd to bierzesz ale bądź człowiekiem pochwal się ja też to chcę...., dzisiaj drużyna z rogoźnicy wygrała swój ligowy mecz 7-mioma bramkami o fakcie na swoim koncie facebukowym poinformował trener drużyny.....(cieszę się i gratuluję chłopakom) oczywiście pod informacją pojawił się wpis pana wójta ..... cyt. pisownia oryginalna ... "gratki"....przepraszam ale tak się wpisuje zwykły gimbus, a nie człowiek z wyższym wykształceniem....no ludzie jak taki ktoś może być najlepszym.....ps. podziwiam trenera, który skomentował to dyplomatycznie pod wpisem inteligenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...