Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aeroklub PLL LOT będzie szkolił na bialskim lotnisku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2017 o 23:00 Powrót do artykułu
widać że nastał dobry gospodarz w Białej Podlaskiej. Zaraz odezwą się kundelki poprzednika.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ostatnie dwa lata, to pasmo porażek Darka. Zmusiło to widocznie senatora do bardziej energicznych działań. Senator już wie, że za darmo nie będzie parlamentarnej reelekcji w woj.lubelskim za dwa i pół roku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cały czas tylko zapowiedzi a zero efektu. Tak jak u poprzednika. Nic się nie zmieniło. POPIS z PSL to żenada.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nawet jak się uda,to marudzi maruda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przeprowadzka aeroklubu pll lot na epbp jest bardzo dobrą decyzją, mimo, że obecnie lotnisko ma tylko status lądowiska. nie ma wątpliwości, że zarząd aeroklubu pll lot wniesie nową jakość w zakresie zarządzania lotniskiem, zamiast obecnego bezhołowia. nie ma również wątpliwości, że aeroklub pll lot z bazą w białej podlaskiej ma szanse być najlepszym ośrodkiem szkolenia lotniczego w polsce., oczywiście pod warunkiem trwałego umocowania na bialskim lotnisku pod względem prawnym. już 22 lata temu,, kiedy mon udostępnił bialskie lotnisko dla lotnictwa cywilnego dyrekcja pll lot, zdecydowała się na przeprowadzenie cyklu okresowych szkoleń pilotów liniowych. w dniu 28 września 1995 roku, na bialskim lotnisku lądował 4 silnikowy pasażerski ił - 18 w barwach lotu, kołując wśród nieco za***onych wojskowych z 61 lpszb (jw 5058), wówczas dość nieufnie nastawionych do lotnictwa cywilnego. stopniowo jednak zaczęły się przełamywać ,,lody'', zwłaszcza, jak wojskowi zauważyli, że dowódcą samolotu był ich kolega jan czyżewski płk rezerwy, który został kapitanem w pll lot. lądowanie lotowskiego ił - 18 w białej podlaskiej było wówczas dużym wydarzeniem. niestety, wkrótce powołano agencję mienia wojskowego, która w pierwszej kolejności wprowadziła opłaty za starty / lądowania na poziomie wielokrotnie wyższym, jak w cywilnych portach lotniczych w europie. w związku z taką ,,polityką'' amw, dyrekcja pll lot definitywnie zrezygnowała z korzystania z naszego lotniska. przy okazji należałoby wreszcie wyjaśnić, dlaczego amw przekazała samorządom 8 byłych lotnisk wojskowych w całości, a tylko w białej podlaskiej wyłączyła kilka działek, włącznie z działką z hangarem, de facto naruszając integralność funkcjonalną nieruchomości lotniskowej, mimo, że ustawodawca ustanowił obowiązek dalszego, trwałego zachowania lotniskowego charakteru wszystkich lotnisk przekazywanych samorządom. czym faktycznie kierowała się amw parcelując bialskie lotnisko na odrębne części do odrębnych sprzedaży, pozostaje pytaniem otwartym, oczywiście do ustawodawcy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To i oto chodzi. Brawo Pan Prezydent Stefaniuk. Brawo i oby tak dalej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nygusowi i marudzie nigdy nic się nie podoba. Ale cieszmy się że, tacy ludzie są wśród nas inaczej życie było by bardzo smutne i monotonne. Dalej Panie Prezydencie pokonamy fale ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak widać kundelki prezydenta się rozszczekały !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ależ kochany vvv (dzisiaj o 08:37 nie słyszę żadnego szczekania. Czy ty korzystasz z sił nadprzyrodzonych??? Nic to nie da Prezydent robi dobrą robotę i tak trzymać. Miłego dnia wszystkim i tym "szczekającym"
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: