Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agent Tomek w Białej Podlskiej: "Chcę się ożenic"

Utworzony przez Andy, 24 stycznia 2011 r. o 23:14
Podziwiam goscia. Zdemaskowal oszustów a zrobili z niego przestepce. Co za chory kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem coraz bardziej przerażony sytuacją w mojej partii. Jestem w tych strukturach od 5 lat. Od dawna robi się tylko coraz gorzej, z partii która kiedyś była prawicowa stajemy się obecnie sektą prezesa, jesteśmy utożsamiani z moherowymi babciami i zacofanymi księżmi. Z partii, która chciała coś zrobić dla Polski staliśmy się zdrajcami przyszłości naszej ojczyzny, nie działamy dla jej dobra, a tylko dla własnych korzyści i byle tylko walczyć z PO. To straszne i mam już dosyć. Nie ma dla mnie alternatywnej partii, nie ma dobrej wizji. Nie mogę też firmować i popierać partii, która nie spełnia pokładanych w niej oczekiwań. Partii, która identyfikuje się z ludźmi wierzącymi w bzdury smoleńskie, te wszystkie wyssane z palca teorie o zamachu, partii, która organizuje marsze z pochodniami by zyskać na popularności, a jej prezes jest tyranem ogarniętym szaleństwem. Partii, która polega na poparciu Kościoła, co należy później spłacać, utożsamiać się z zacofaniem i ciemnotą. Te spotkania z każdym, kto powie cokolwiek negatywnego na rządzących. Agent Tomek? Nowa gwiazda wspierana przez jak widać kler, pozwalający zorganizować w byłej świątyni z nim spotkanie? Jezus wyrzucił na zbity pysk handlarzy, a wy zapraszacie go i oferujecie mu pomoc, tylko dlatego, że krytykuje rząd? Udzielacie pomocy schizofrenicznym reżyserom filmów, niszczących Polskę na arenie międzynarodowej? Odżegnuję się od mojej partii, sprzedajnego kleru i tych wszystkich Tomków, Dubienieckich, Kaczyńskiego i Macierewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CzłonekPIS napisał:
Jestem coraz bardziej przerażony sytuacją w mojej partii. Jestem w tych strukturach od 5 lat. Od dawna robi się tylko coraz gorzej, z partii która kiedyś była prawicowa stajemy się obecnie sektą prezesa, jesteśmy utożsamiani z moherowymi babciami i zacofanymi księżmi. Z partii, która chciała coś zrobić dla Polski staliśmy się zdrajcami przyszłości naszej ojczyzny, nie działamy dla jej dobra, a tylko dla własnych korzyści i byle tylko walczyć z PO. To straszne i mam już dosyć. Nie ma dla mnie alternatywnej partii, nie ma dobrej wizji. Nie mogę też firmować i popierać partii, która nie spełnia pokładanych w niej oczekiwań. Partii, która identyfikuje się z ludźmi wierzącymi w bzdury smoleńskie, te wszystkie wyssane z palca teorie o zamachu, partii, która organizuje marsze z pochodniami by zyskać na popularności, a jej prezes jest tyranem ogarniętym szaleństwem. Partii, która polega na poparciu Kościoła, co należy później spłacać, utożsamiać się z zacofaniem i ciemnotą. Te spotkania z każdym, kto powie cokolwiek negatywnego na rządzących. Agent Tomek? Nowa gwiazda wspierana przez jak widać kler, pozwalający zorganizować w byłej świątyni z nim spotkanie? Jezus wyrzucił na zbity pysk handlarzy, a wy zapraszacie go i oferujecie mu pomoc, tylko dlatego, że krytykuje rząd? Udzielacie pomocy schizofrenicznym reżyserom filmów, niszczących Polskę na arenie międzynarodowej? Odżegnuję się od mojej partii, sprzedajnego kleru i tych wszystkich Tomków, Dubienieckich, Kaczyńskiego i Macierewicza.
zapisz się do Peło ty mały członku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie tomku z podlasia ma pan nasz glos wiemy ze pochodzi pan z dolnego sląska jednak ludzie walczacy o nasza ojczyzne sa naszym dobrm i to jest ane dziekujemy panu wysztkiego dobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesze,że są Solidaarmi 2010, dzięki im mamy dostęp do myśli prawicowej, do ludzi z tv i gazet widać,że chłopcy mają pomysł na prawicę w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że MARIAN ma pomysł na prawicę w Białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co tego oszołoma do białej ściągać? i kto go słucha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
która zechce emeryta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
która zechce emeryta ?
Każda zechce. On ma 35 lat i 4 tys. PLN emerytury po 15 latach pracy w resorcie. Może dorobić ile chce (nie ma ograniczeń w służbach mundurowych).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie dajecie w **** robić... Agent Tomasz K. to tak naprawde As CBA, który został Zdemaskowany w ramach "zemsty" za Jego ogromne sukcesy... a Wy teraz próbujecie mieszać Go z błotem... bo tak Wam kazali!
Ostatnio edytowany 27 stycznia 2011 r. o 11:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szuja z PiSu zawsze będzie szują, a nie celebrytą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadasz głupoty idź popracuj w służbach mundurowych i po 15 latach pracy zobaczysz ile dostaniesz emerytury. A przed wypisywaniem głupot proponuję przeczytać ustawę o służbach mundurowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rd napisał:
po co tego oszołoma do białej ściągać? i kto go słucha?
Jesteś z Platformy Oszustów i przyznaj się,że tacy jak;Kamiński i Pan Tomasz są ci nie na rękę...coooo? Najlepiej wsiąść niezauważenie na "Pędzacego Królika" POdpieprzyć parę milionów z OFE(czyli kieszeni Polaków),przekręcić je i rozdać POpaprańcom z ferajny....to jest twój świat ?....a może jesteś wykształciuchem którego jedynym podręcznikiem z jakiego korzystałeś była i jest Gazeta Zaborcza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaak? A moze tez cos PIS powie w sprawie morderstwa Blidy i pozniejszego tuszowania sprawy? az pisuarom duppe scisnelo, jak sie dowiedzieli ze dziennikarze przeprowadzili własne dochodzenie i pokaża jego wyniki w filmie. Kaminski? Dno - w demokratycznym panstwie nie ma miejsca na zbieranie haków przez Kaczyńskich - teraz jednego i jego ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mirek napisał:
Gadasz głupoty idź popracuj w służbach mundurowych i po 15 latach pracy zobaczysz ile dostaniesz emerytury. A przed wypisywaniem głupot proponuję przeczytać ustawę o służbach mundurowych.
Agent Tomek ma 4 tys. zł emerytury. Piszą o tym wszystkie media w Polsce. Poczytaj sobie w necie. On nigdy temu nie zaprzeczył temu ile bierze na emeryturze. Pracował w warunkach specjalnych i zarabiał dużo więcej niż zwykły pracownik mundurówki. Jeśli ty masz 1,5 emerytury mundurowej to tylko zazdrościsz Tomkowi-Bondowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki mi agent, który po kompromitujących akcjach robi z siebie bohatera i wielkiego pokrzywdzonego. Dlaczego nie wspomina o pani Weronice Marczuk, którą uznano za niewinną, a teraz jako osoba pokrzywdzona będzie się domagać odszkodowania. I kto je wypłaci? Agent Tomek? NIE! My, podatnicy! Żałosne jest to całe CBA, myślałem, że faktycznie będzie działało w słusznej sprawie. A okazało się maszynką, narzędziem w rękach PIS. Przypomnijmy sobie rzekome afery z Panią B. Blidą, A. Lepperem (tzw. afera gruntowa - przyp.). I jakie są ich skutki? Moim zdaniem Ziobro powinien siedzieć w celi, a nie w Brukseli. Poczytajcie co piszą K. Marcinkiewicz czy J. Kaczmarek w swoich książkach o kulisach władzy PIS. Co do Stowarzyszenia Solidarni 2010 w Białej Podl., zastanawiam się jaki to Marian jest jego inicjatorem? Może Szołucha z byłej LPR? Jeśli to przyszła prawica ma się koncentrować wokół wypadku w Smoleńsku to gratuluję. Niezłego samobója sobie strzelacie. Lepiej zainteresujcie się problemami mieszkańców Białej Podl. Tych młodszych i starszych. Ile można "wałkować" o tej katastrofie? Kolejny temat do przysłaniania kluczowych spraw jak: emerytury, powodzie, bezrobocie, itp. Co do organizacji spotkania w sali liceum katolickiego, to dodam jedynie, że jako młodemu katolikowi wstyd mi i żal jednocześnie, że kościół "bawi się" w takie rzeczy, kiedy w kościołach wierni (których jest coraz mniej) chcą poznawać ewangelię, nauczanie i osobę samego Boga, a nie słowa agenta Tomka, Jacka Kurskiego, czy innych tego typu osób. Pozostaje dodać jeszcze "Quo vadis Polsko?!" Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CzłonekPIS napisał:
Jestem coraz bardziej przerażony sytuacją w mojej partii. Jestem w tych strukturach od 5 lat. Od dawna robi się tylko coraz gorzej, z partii która kiedyś była prawicowa stajemy się obecnie sektą prezesa, jesteśmy utożsamiani z moherowymi babciami i zacofanymi księżmi. Z partii, która chciała coś zrobić dla Polski staliśmy się zdrajcami przyszłości naszej ojczyzny, nie działamy dla jej dobra, a tylko dla własnych korzyści i byle tylko walczyć z PO. To straszne i mam już dosyć. Nie ma dla mnie alternatywnej partii, nie ma dobrej wizji. Nie mogę też firmować i popierać partii, która nie spełnia pokładanych w niej oczekiwań. Partii, która identyfikuje się z ludźmi wierzącymi w bzdury smoleńskie, te wszystkie wyssane z palca teorie o zamachu, partii, która organizuje marsze z pochodniami by zyskać na popularności, a jej prezes jest tyranem ogarniętym szaleństwem. Partii, która polega na poparciu Kościoła, co należy później spłacać, utożsamiać się z zacofaniem i ciemnotą. Te spotkania z każdym, kto powie cokolwiek negatywnego na rządzących. Agent Tomek? Nowa gwiazda wspierana przez jak widać kler, pozwalający zorganizować w byłej świątyni z nim spotkanie? Jezus wyrzucił na zbity pysk handlarzy, a wy zapraszacie go i oferujecie mu pomoc, tylko dlatego, że krytykuje rząd? Udzielacie pomocy schizofrenicznym reżyserom filmów, niszczących Polskę na arenie międzynarodowej? Odżegnuję się od mojej partii, sprzedajnego kleru i tych wszystkich Tomków, Dubienieckich, Kaczyńskiego i Macierewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki z ciebie PiS jak z koziej dupy trąba miej honor i spadaj stąd przebierańcu (czerwony lub PeOwy )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misio napisał:
Taaaak? A moze tez cos PIS powie w sprawie morderstwa Blidy i pozniejszego tuszowania sprawy? az pisuarom duppe scisnelo, jak sie dowiedzieli ze dziennikarze przeprowadzili własne dochodzenie i pokaża jego wyniki w filmie. Kaminski? Dno - w demokratycznym panstwie nie ma miejsca na zbieranie haków przez Kaczyńskich - teraz jednego i jego ludzi.
BANDA CZERWONYCH OSZOLOMOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CzłonekPIS napisał:
Jestem coraz bardziej przerażony sytuacją w mojej partii. Jestem w tych strukturach od 5 lat.Od dawna robi się tylko coraz gorzej, z partii która kiedyś była prawicowa stajemy się obecnie sektą prezesa, jesteśmy utożsamiani z moherowymi babciami i zacofanymi księżmi. Z partii, która chciała coś zrobić dla Polski staliśmy się zdrajcami przyszłości naszej ojczyzny, nie działamy dla jej dobra, a tylko dla własnych korzyści i byle tylko walczyć z PO. To straszne i mam już dosyć.Nie ma dla mnie alternatywnej partii, nie ma dobrej wizji. Nie mogę też firmować i popierać partii, która nie spełnia pokładanych w niej oczekiwań. Partii, która identyfikuje się z ludźmi wierzącymi w bzdury smoleńskie, te wszystkie wyssane z palca teorie o zamachu, partii, która organizuje marsze z pochodniami by zyskać na popularności, a jej prezes jest tyranem ogarniętym szaleństwem.Partii, która polega na poparciu Kościoła, co należy później spłacać, utożsamiać się z zacofaniem i ciemnotą.Te spotkania z każdym, kto powie cokolwiek negatywnego na rządzących. Agent Tomek? Nowa gwiazda wspierana przez jak widać kler, pozwalający zorganizować w byłej świątyni z nim spotkanie? Jezus wyrzucił na zbity pysk handlarzy, a wy zapraszacie go i oferujecie mu pomoc, tylko dlatego, że krytykuje rząd? Udzielacie pomocy schizofrenicznym reżyserom filmów, niszczących Polskę na arenie międzynarodowej?Odżegnuję się od mojej partii, sprzedajnego kleru i tych wszystkich Tomków, Dubienieckich, Kaczyńskiego i Macierewicza.
Niedawno proponowano mi wstąpienie do PISU .Odmówiłem z powodów opisanych wyżej .Smutne ale taka jest polska scena polityczna .Kiedyś używałem powiedzenia klasa polityczna .Ale z klasą ma niewiele wspólnego , więc mówię scena .Bo scena jest w teatrze .Można też używać pojęcia arena polityczna .Arena jest w cyrku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...