Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agitacja polityczna w kościołach

Utworzony przez Parafianin, 17 maja 2015 r. o 20:26
Oburzyło mnie to co ostatnio dzieje się w kościołach. Z ambony, najczęściej podczas ogłoszeń jawnie prowadzona jest agitacja wyborcza. Choćby dzisiaj w kościele p.w. Bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej były ogłoszenia, że tuż przed wyborami odbędzie się spotkanie z autorem książki pt. "Kłamstwa Komorowskiego" lub coś podobnego. I spotkanie podobno ma się odbyć w kościele!!    Podobna sytuacja była z Solidarnymi 2010, która jednoznacznie opowiada się politycznie przeciwko jednej partii i jedynej prawdzie.  Wcale nie dziwię się, że tak dużo szczególnie młodych ludzi odchodzi od kościoła. Sam mam wielu znajomych, którzy właśnie dzięki angażowaniu się księży - stricte z ambony - przestało chodzić do kościoła.    A ja osobiście przychodzę na msze po to by się modlić i przeżywać obcowanie z Bogiem, a nie wysłuchiwać "jedynej prawny politycznej".    Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przez agitację czarnuchów przestałem chodzić do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzyło mnie to co ostatnio dzieje się w kościołach. Z ambony, najczęściej podczas ogłoszeń jawnie prowadzona jest agitacja wyborcza. Choćby dzisiaj w kościele p.w. Bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej były ogłoszenia, że tuż przed wyborami odbędzie się spotkanie z autorem książki pt. "Kłamstwa Komorowskiego" lub coś podobnego. I spotkanie podobno ma się odbyć w kościele!!    Podobna sytuacja była z Solidarnymi 2010, która jednoznacznie opowiada się politycznie przeciwko jednej partii i jedynej prawdzie.  Wcale nie dziwię się, że tak dużo szczególnie młodych ludzi odchodzi od kościoła. Sam mam wielu znajomych, którzy właśnie dzięki angażowaniu się księży - stricte z ambony - przestało chodzić do kościoła.    A ja osobiście przychodzę na msze po to by się modlić i przeżywać obcowanie z Bogiem, a nie wysłuchiwać "jedynej prawny politycznej".    Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia?
guzik prawda! twoje wizyty w kościele ograniczają się do ogłoszeni parafialnych. szkoda bo ponoć chodzisz "się modlić i przeżywać obcowanie z Bogiem, a nie wysłuchiwać "jedynej prawny politycznej"".  Bóg jest ! czy to Ci się politycznie podoba lub nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosie, Ty oczywiście wiesz lepiej po co chodzę do kościoła. Specjalnie przychodzę, żeby tylko wysłuchać ogłoszeń parafialnych... Szkoda słów dla Ciebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieranie dzieciaków ze wszystkich szkół i biurw na trasie przejazdu na wiecach wyborczych pewnego kandydata to zapewne lekcja patriotyzmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieranie dzieciaków ze wszystkich szkół i biurw na trasie przejazdu na wiecach wyborczych pewnego kandydata to zapewne lekcja patriotyzmu?
Patriotyzm jest wtedy gdy wyprowadza się pieniądze Skoków na Cypr. Wtedy jest git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriotyzm jest wtedy gdy wyprowadza się pieniądze Skoków na Cypr. Wtedy jest git.
Mafia to u prezesia i Rydzyka to mogła by nauki pobierać , jak się interesy robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzyło mnie to co ostatnio dzieje się w kościołach. Z ambony, najczęściej podczas ogłoszeń jawnie prowadzona jest agitacja wyborcza. Choćby dzisiaj w kościele p.w. Bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej były ogłoszenia, że tuż przed wyborami odbędzie się spotkanie z autorem książki pt. "Kłamstwa Komorowskiego" lub coś podobnego. I spotkanie podobno ma się odbyć w kościele!!    Podobna sytuacja była z Solidarnymi 2010, która jednoznacznie opowiada się politycznie przeciwko jednej partii i jedynej prawdzie.  Wcale nie dziwię się, że tak dużo szczególnie młodych ludzi odchodzi od kościoła. Sam mam wielu znajomych, którzy właśnie dzięki angażowaniu się księży - stricte z ambony - przestało chodzić do kościoła.    A ja osobiście przychodzę na msze po to by się modlić i przeżywać obcowanie z Bogiem, a nie wysłuchiwać "jedynej prawny politycznej".    Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia?
  Naród za rządów PO i PSL jest tak zdezorientowany, że nie potrafi odróżnić kłamstwa od prawdy. Bardzo dobrze, że w kościele pasterze próbują otworzyc oczy ludzkiej naiwności. A kto ma to zrobić? Kiedy owce błądzą, obowiązkiem pasterzy jest wskazywanie dobrej drogi. Chodzenie do kościoła i głosowanie na tych, którzy naruszają przykazania Boże jest niedopuszczalne! Dla przykładu: piąte przykazanie mówi: Nie zabijaj... Dlatego prawdziwy katolik nie powinien wybierać tych, co podpisują aborcję, in-vitro, gender! Dwóm panom nie można służyć! Katolik nie powinien oddać głosu na tych, którzy walczą z krzyżem, wyprzedają obcym polską ziemię. To też jest zabijanie... tylko w innym wymiarze! Wskazywanie przez pasterzy prawdziwej drogi - nie jest zgorszeniem lecz cnotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriotyzm jest wtedy gdy wyprowadza się pieniądze Skoków na Cypr. Wtedy jest git.
  pracuj do 67 roku a małżonka do 65 lat , ciekawe czy przy obecnym stanie leczenia nie będziesz w 4 deskach i czy będzie wogóle stać na leczenie prywatne a składki dla Kopacz, kto się będzie toba przejmował   czy prezydent podpisując ustawę myślał o naszej niedoli w tym wieku ? najlepiej wszystkich wysłać zagranicę wtedy nie będzie trzeba, a do nas sprowadzić wszytkie nacje z całego świata dla nich będzie Polska !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  pracuj do 67 roku a małżonka do 65 lat , ciekawe czy przy obecnym stanie leczenia nie będziesz w 4 deskach i czy będzie wogóle stać na leczenie prywatne a składki dla Kopacz, kto się będzie toba przejmował   czy prezydent podpisując ustawę myślał o naszej niedoli w tym wieku ? najlepiej wszystkich wysłać zagranicę wtedy nie będzie trzeba, a do nas sprowadzić wszytkie nacje z całego świata dla nich będzie Polska !  
Nie będę z Tobą dyskutował. Tutaj nic nie da się zrobić, żadne argumenty Cię nie przekonają. PIS , Kler i Rydzyki wyprali Ci mózg. Ale pomodle się za Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  pracuj do 67 roku a małżonka do 65 lat , ciekawe czy przy obecnym stanie leczenia nie będziesz w 4 deskach i czy będzie wogóle stać na leczenie prywatne a składki dla Kopacz, kto się będzie toba przejmował   czy prezydent podpisując ustawę myślał o naszej niedoli w tym wieku ? najlepiej wszystkich wysłać zagranicę wtedy nie będzie trzeba, a do nas sprowadzić wszytkie nacje z całego świata dla nich będzie Polska !  
  Prezydent w ogóle o Polaków nie dba. Dlatego trzeba zmienić prezydenta!!! I to natychmiast! Nie zmarnujmy tej szansy!!! Wczoraj podczas debaty znowu straszył PiS-em. To on swoim działaniem wprowadza niepokój i strach. Pod jego rządami nie da się żyć! Swoje nieudolstwo... najprościej zwalić na opcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę z Tobą dyskutował. Tutaj nic nie da się zrobić, żadne argumenty Cię nie przekonają. PIS , Kler i Rydzyki wyprali Ci mózg. Ale pomodle się za Ciebie.
  Tobie to mózg wyprało PO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto teraz doprowadza do eksterminacji narodu polskiego i wypędzenia go na emigrację? Jakie grupy mają zapełnić miejsce po wypędzonych lub wymarłych przedwcześnie Polakach?  Przez kogo ustanowione prawa sprzyjają tej wymianie narodowości? Kto chce cenzurować księdza, który głosi ogłoszenia? Czy na terenie nie należacym do panujących, a więc w Kościele duchowni nie mają prawa organizować spotkania z autorem ksiązki? Czy już ogłoszono kolejny stan wojenny i czy są plany na jego wprowadzenie? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto teraz doprowadza do eksterminacji narodu polskiego i wypędzenia go na emigrację? Jakie grupy mają zapełnić miejsce po wypędzonych lub wymarłych przedwcześnie Polakach?  Przez kogo ustanowione prawa sprzyjają tej wymianie narodowości? Kto chce cenzurować księdza, który głosi ogłoszenia? Czy na terenie nie należacym do panujących, a więc w Kościele duchowni nie mają prawa organizować spotkania z autorem ksiązki? Czy już ogłoszono kolejny stan wojenny i czy są plany na jego wprowadzenie? .
  Myślę tak samo. Dlatedo trzeba zmienić prezydenta a jesienią zrobić porządek w Sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że duchowni mogą mówić, że aborcja, in vitro, czy coś innego jest niezgodne z nauczeniem kościoła. Ale jak dla mnie jest niedopuszczalne mówienie publicznie na mszy "proszę głosować na PiS" ani na żadną inną partię. Zazwyczaj chodzę do kościoła w Warszawie. Gdyby coś takiego stało się w stolicy to na pewno większość osób wyszłaby po prostu z kościoła podczas mszy. Ale na wschodzi ludzie słuchają i nic nie robią z tym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Duda wygra to in vitro będzie w pełni refundowane w ramach leczenia niepłodności tak jak leczy się zapalenie płuc. Nie będzie aborcji, bo właściwa opieka ciężarnej pozwoli jej w porę pomóc podjąć decyzję co stanie się z dzieckiem. Tatusiowie będą traktowani na równi z mamusiami. Wszystkie porody zaczną znieczulać. Seniorzy przestaną bać się szpitala, który obecnie kojarzy im się z umieraniem a będzie nagłą pomocą. Chorzy na raka będą ratowani do końca i za każdą cenę. Bezdomni otrzymają szansę powrotu do godnego życia. Własność będzie prawdziwą nienaruszalną własnością, za którą nie trzeba będzie bull ić podatków jak za dzierżawę czy najem. Chcecie takiej zmiany? Bo ja tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że duchowni mogą mówić, że aborcja, in vitro, czy coś innego jest niezgodne z nauczeniem kościoła. Ale jak dla mnie jest niedopuszczalne mówienie publicznie na mszy "proszę głosować na PiS" ani na żadną inną partię. Zazwyczaj chodzę do kościoła w Warszawie. Gdyby coś takiego stało się w stolicy to na pewno większość osób wyszłaby po prostu z kościoła podczas mszy. Ale na wschodzi ludzie słuchają i nic nie robią z tym....
  Ale czy można głosować na PO?  Nie zdało egzaminu. Oszukało Naród. Mieszkam we wschodniej Polsce, chodzę do kościoła ale nie słyszałam żeby księża mówili żeby głosować na PiS. Mówią tylko żebyśmy zawsze wybierali mądrze.   Lecz ludzie i tak wybierają po swojemu. Głosują bez żadnej odpowiedzialności i wbrew wierze, którą wyznają. Powiem krótko. Naród, który zabija własne dzieci... unicestwia sam siebie. Dlatego będę głosować na DUDĘ. To nie ma znaczenia z jakiej opcji kandyduje!   Przestańcie się bać PiS-u. Ciągle nas straszą PiS-em, bo chcą utrzymać się u władzy. Ja natomiast boję się PO i PSL-u. Już pokazali, co potrafią. Najlepiej im wychodzi sprzedawanie Ojczyzny i szastanie Narodem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzyło mnie to co ostatnio dzieje się w kościołach. Z ambony, najczęściej podczas ogłoszeń jawnie prowadzona jest agitacja wyborcza. Choćby dzisiaj w kościele p.w. Bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej były ogłoszenia, że tuż przed wyborami odbędzie się spotkanie z autorem książki pt. "Kłamstwa Komorowskiego" lub coś podobnego. I spotkanie podobno ma się odbyć w kościele!!    Podobna sytuacja była z Solidarnymi 2010, która jednoznacznie opowiada się politycznie przeciwko jednej partii i jedynej prawdzie.  Wcale nie dziwię się, że tak dużo szczególnie młodych ludzi odchodzi od kościoła. Sam mam wielu znajomych, którzy właśnie dzięki angażowaniu się księży - stricte z ambony - przestało chodzić do kościoła.    A ja osobiście przychodzę na msze po to by się modlić i przeżywać obcowanie z Bogiem, a nie wysłuchiwać "jedynej prawny politycznej".    Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia?
Panie Parafianin mam kilka pytan. 1)Czy wierzy pan w Boga, czy chodzi do kosciola tylko z przyzwyczajenia i bo ,,tak wypada"? Jesli pan odpowiedzial tak, prosze szczerze powiedziec, czy wierzy pan, ze Kosciol katolicki zalozony na fundamencie apostolow glosi prawde potrzebna do zbawienia i stoi na strazy przykazan Bozych? Komu bardziej pan ufa mediom zwalczajacym Kosciol, czy nauczania papieza i biskupow? Obecny prezydent Polski jest automatycznie ekskomunikowany za wspieranie invitro i zwiazkow jednoplciowych. Nie moze przystepowac do komunii. Inna sprawa, ze biskupom brakuje odwagi, zeby to otwarcie powiedziec!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać szoguna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...