Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agitacja polityczna w kościołach

Utworzony przez Parafianin, 17 maja 2015 r. o 20:26
jebać jego pana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Parafianin mam kilka pytan. 1)Czy wierzy pan w Boga, czy chodzi do kosciola tylko z przyzwyczajenia i bo ,,tak wypada"? Jesli pan odpowiedzial tak, prosze szczerze powiedziec, czy wierzy pan, ze Kosciol katolicki zalozony na fundamencie apostolow glosi prawde potrzebna do zbawienia i stoi na strazy przykazan Bozych? Komu bardziej pan ufa mediom zwalczajacym Kosciol, czy nauczania papieza i biskupow? Obecny prezydent Polski jest automatycznie ekskomunikowany za wspieranie invitro i zwiazkow jednoplciowych. Nie moze przystepowac do komunii. Inna sprawa, ze biskupom brakuje odwagi, zeby to otwarcie powiedziec!!
  Gdybym nie wierzył w Boga, to chyba bym nie chodził do kościoła. Odpowiedź jest więc oczywista. Część osób wychodzi poza postawione pytanie dotyczące agitacji politycznej w kościele.    Jeżeli ktoś myśli, że kościół katolicki składa się z wyłącznie sprawiedliwych, czystych, bez grzechu ludzi, to chyba żyje w jakiejś iluzji. Sami apostołowie byli grzesznikami, a największym z nich był św. Paweł, który przyczynił się do zamordowania wielu ludzi. Ale nawrócił się... Jeżeli twierdzisz, że prezydent powinien być ekskomunikowany, to może wyrzućmy z kościoła wszystkich, którzy popełniają grzechy ciężkie, np. grzech kłamstwa albo cudzołóstwa (Jezus mówił, że nawet pożądliwe patrzenie jest takim grzechem). Łatwo jest narzucać innym swoje poglądy, ale nie chcieć słuchać poglądów innych. Ja jestem podróżnikiem, odwiedziłem już kilkadziesiąt krajów, wiedziałem wiele rzeczy, zachowań, religii, sekt, poglądów itp. I raczej rzadko potępiam kogokolwiek za jego czyny. To nie ja jestem od tego aby innych osądzać. Niech to Bóg robi. Ja jedynie mogę komuś zasugerować swoje spojrzenia, ale nie narzucać.    Staram się żyć zgodnie z Nowym Testamentem, który już trzy razy przeczytałem. Jezus był i jest dla mnie wzorem. Moje sumienie mówi mi, że prowadzanie jawnej polityki na mszy nie jest dobre, dla całej wspólnoty kościoła. Rozumiem rozmowy i przedstawianie oficjalnego stanowiska kościoła wobec wielu spraw, ale sugerowanie na kogo parafianie mają głosować jest mocno subiektywnym, nieoficjalnym stanowiskiem kościoła i wchodzeniem na grząski grunt. Nawet Jezus mówił "Oddajcie więc Cezarowi to, co należy do Cezara, a Bogu to, co należy do Boga" - by rozróżniać politykę od religii.   Żyjemy w kraju, w którym każdy ma prawo do własnego zdania i chciałbym aby tak zostało. Szanujmy to, inaczej sami dla siebie zaczniemy być dla siebie wilkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski Tusk Platforma Obywatelska Bury Piechociński PSL i całe to szemrane towarzystwo trzeba gorącym żelaztwem wypalać i rozgonić na cztery wiatry.Zacznijmy od głosowania na dr.Andrzeja Dudę a po wygranych przez niego wyborach prezydenckich to samo zrobimy w parlamentarnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalne jak rzadzi po to trzeba żeby prezydent był z innej opcji, wtedy będa patrzec sobie na ręce i byle jakich na niekorzyśc społeczeństwa ustaw nie będzie podpisywać, a wiec my będziemy spokojniejsi o swój los
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski Tusk Platforma Obywatelska Bury Piechociński PSL i całe to szemrane towarzystwo trzeba gorącym żelaztwem wypalać i rozgonić na cztery wiatry.Zacznijmy od głosowania na dr.Andrzeja Dudę a po wygranych przez niego wyborach prezydenckich to samo zrobimy w parlamentarnych
Nie głosując na Tuska, PO,Burego, Piechocińskiego czy kogokolwiek z tej opcji z automatu stajesz się antysemitą i zaczyna się od tej chwili okres twoich prześladowań,nie złapiesz oddechu ani wytchnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół był zawsze za Polską a komuniści wiadomo. Do kościoła chodzę i jakoś nie słyszę na kogo mam głosować. Ksiądz prosi jedynie o udział w wyborach i modlimy się za Ojczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi lud uwierzy we wszystkie obietnice Andrzeja Dudy.   Myślicie, że Duda to jakiś wybawiciel, nowy mesjasz? Zdziwicie się, tak samo jak wielu ludzi było zaskoczonych nowym prezydentem miasta Biała Podlaska. Naprawdę chyba nie rozumiecie zasad marketingu i ile milinów złotych jest na niego wydawane, żebyście uwierzyli we wszystko co ktoś obieca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi lud uwierzy we wszystkie obietnice Andrzeja Dudy.   Myślicie, że Duda to jakiś wybawiciel, nowy mesjasz? Zdziwicie się, tak samo jak wielu ludzi było zaskoczonych nowym prezydentem miasta Biała Podlaska. Naprawdę chyba nie rozumiecie zasad marketingu i ile milinów złotych jest na niego wydawane, żebyście uwierzyli we wszystko co ktoś obieca.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi lud uwierzy we wszystkie obietnice Andrzeja Dudy.   Myślicie, że Duda to jakiś wybawiciel, nowy mesjasz? Zdziwicie się, tak samo jak wielu ludzi było zaskoczonych nowym prezydentem miasta Biała Podlaska. Naprawdę chyba nie rozumiecie zasad marketingu i ile milinów złotych jest na niego wydawane, żebyście uwierzyli we wszystko co ktoś obieca.
Jak nie DUDA to kto ? komuch,żyd czy konfident ? Tylko DUDA gwarantuje nam wolność i demokrację,gwarantuje odcięcie się raz na zawsze od sovieckiej pęPOwiny i POzbycie się na zawsze z POlityki tego czerwonego łajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi lud uwierzy we wszystkie obietnice Andrzeja Dudy.   Myślicie, że Duda to jakiś wybawiciel, nowy mesjasz? Zdziwicie się, tak samo jak wielu ludzi było zaskoczonych nowym prezydentem miasta Biała Podlaska. Naprawdę chyba nie rozumiecie zasad marketingu i ile milinów złotych jest na niego wydawane, żebyście uwierzyli we wszystko co ktoś obieca.
Spieprzaj dziadu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy piszą: jude (cokolwiek to znaczy), żyd, komuch, konfident i inne inwektywy są na tak niskim poziomie intelektualnym, że nawet szkoda gadać. Jeździ po Polsce, słucha ludzi i dostosowuje swój program do tego co ludzie powiedzą. To się właśnie nazywa POPULIZM.   Duda to populista tak jak rządzący np. w Argentynie. Zobaczcie co tam się dzieje, dzięki właśnie prawie identycznym ludziom jak Ci z PiS. Ten kraj jest w ruinie. Wcale nie mówią, że PO czy Komorowski są okej. Ale Duda to ewidentny przypadek niekompetencji i osoby dzielącej kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy piszą: jude (cokolwiek to znaczy), żyd, komuch, konfident i inne inwektywy są na tak niskim poziomie intelektualnym, że nawet szkoda gadać. Jeździ po Polsce, słucha ludzi i dostosowuje swój program do tego co ludzie powiedzą. To się właśnie nazywa POPULIZM.   Duda to populista tak jak rządzący np. w Argentynie. Zobaczcie co tam się dzieje, dzięki właśnie prawie identycznym ludziom jak Ci z PiS. Ten kraj jest w ruinie. Wcale nie mówią, że PO czy Komorowski są okej. Ale Duda to ewidentny przypadek niekompetencji i osoby dzielącej kraj.
Do brze CYCU piszesz !!  precz z komuną !!!  precz z Bronkiem !!!  Raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę !!!  Aby POLSKA była w końcu POLSKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je bać całe to czerwone komunistyczne łajno,niech komuch wytłumaczy się z WSI i dlaczego ubił pier dolony  red.POŚPIESZALSKIEGO,w jedną noc?  DLACZEGO ???  Gdzie wolnośc i demokracja ??????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do brze CYCU piszesz !!  precz z komuną !!!  precz z Bronkiem !!!  Raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę !!!  Aby POLSKA była w końcu POLSKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je bać całe to czerwone komunistyczne łajno,niech komuch wytłumaczy się z WSI i dlaczego ubił pier dolony  red.POŚPIESZALSKIEGO,w jedną noc?  DLACZEGO ???  Gdzie wolnośc i demokracja ??????????????????????????????
Dobrze że to tak się skończyło, że za mówienie,  pokazywanie prawdy przez  Jana Pośpieszalskiego komuniści nie ubili go jak kiedyś księdza Popiełuszkę,ta czerwona mafia,pajęczyna do wszystkiego jest zdolna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co ja tym złodziejom i oszustom abonament płacę ale Bóg mi świadkiem że już koniec z tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam patrzeć jak hejterzy podburzają ludzi i jad się z nich leje. To tylko świadczy o tym, jakimi prostakami i prymitywni jesteście. Nie macie argumentów to stosujecie taktykę ataku i agresji . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że jak Pan Duda zostanie prezydentem, to spłaci mój kredyt, bo już teraz jest mi ciężko, a jeszcze 20 lat przede mną. Jestem sam i nikt mi nie pomaga, jestem biednym człowiekiem. Panie Duda potrzebuję 150 000 zł, proszę niech Pan wygra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że jak Pan Duda zostanie prezydentem, to spłaci mój kredyt, bo już teraz jest mi ciężko, a jeszcze 20 lat przede mną. Jestem sam i nikt mi nie pomaga, jestem biednym człowiekiem. Panie Duda potrzebuję 150 000 zł, proszę niech Pan wygra!
Spieprzaj dziadu !!!!  skocz do Wisły a problemy ci się same rozwiążą  ,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy piszą: jude (cokolwiek to znaczy), żyd, komuch, konfident i inne inwektywy są na tak niskim poziomie intelektualnym, że nawet szkoda gadać. Jeździ po Polsce, słucha ludzi i dostosowuje swój program do tego co ludzie powiedzą. To się właśnie nazywa POPULIZM.   Duda to populista tak jak rządzący np. w Argentynie. Zobaczcie co tam się dzieje, dzięki właśnie prawie identycznym ludziom jak Ci z PiS. Ten kraj jest w ruinie. Wcale nie mówią, że PO czy Komorowski są okej. Ale Duda to ewidentny przypadek niekompetencji i osoby dzielącej kraj.
  A co ci PiS złego zrobił? Wyliczaj! Nie strasz PiS-em, jak to czynią w TVN.   Ja boję się PO i PSL... co oni uczynili z Polską??? Czy ty nie widzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wieków komuniści zwalczają kościół a teraz jeszcze demokrację i POŚPIESZALSKIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że to tak się skończyło, że za mówienie,  pokazywanie prawdy przez  Jana Pośpieszalskiego komuniści nie ubili go jak kiedyś księdza Popiełuszkę,ta czerwona mafia,pajęczyna do wszystkiego jest zdolna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...