Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja proekologiczna eurodeputowanej i radnego PO

Utworzony przez Piotrek, 29 listopada 2009 r. o 23:52
[WPIS USUNIĘTY]
Ostatnio edytowany 30 listopada 2009 r. o 08:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na więcej tych jewrosocjalistycznych POpaprańców nie stać. Można przecież znieść akcyzę (45gr za litr) na olej opałowy i obniżyć vat do 7%. Można też przycisnąć PGNiG z tymi cenami gazu bo przy cenie $0,18= 55gr za m3 odbiorcy detaliczni płacą 2,15zł. Spalanie plastików czy opon to rak na własne życzenie. Spalanie przepalonego oleju silnikowego też, głownie przez dodatki w nim zawarte i ciężkie metale pochodzące z silnika. Dobry węgiel też trudno kupić bo szwindle z jego jakością są na POrządku dziennym a sprzedawcy odmawiają podania oznaczenia PN któremu odpowiada dany asortyment. PO prostu rżną głupa jak rząd PO-ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy sensację. Znalazła się Pani z warszafki wybrana ( jeden Pan mówił wyboksowana ) przez mieszkańców regionu Lubelskiego na europosła. A ja myślałem, że Ta Pani o nas zapomniała. Stare przysłowie mawia: " na bezrybiu i rak ryba". Francuzi w takich przypadkach mawiali: "lepszy złodziej niż faszysta". Ale tam chodziło o wybór Prezydenta a nie europosła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źródło problemu jest w rękach producentów opakowań. Już nawet "Wyrób sfermentowny winopodobny" sprzedawany jest w butelkach PET.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żródło problemu jest w zamożności i kulturze społeczeństwa. Zarówno do pierwszego, jak i drugiego daleka droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I baardzo dobrze! Działaj dalej Wojtek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy Eurodeputowaną,która znalazła sobie zajęcie na miarę swoich możliwości .......Jedena "zbiera" śmieci,drugi"pieści"Rydzyka a Region z cywilizowanego świata znika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
No i mamy Eurodeputowaną,która znalazła sobie zajęcie na miarę swoich możliwości .......Jedena "zbiera" śmieci,drugi"pieści"Rydzyka a Region z cywilizowanego świata znika.
Rada i radni sie zajma żabami, śmieciami , prezydent dyktandami a mieszkancy a czort z nimi niech placa podatki lub zdychajo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może radny zainteresowałby się jak Komunalnik "odbiera" segregowane odpady. Wystawiałem segregowane plastiki -w tym rejonie-kilka miesięcy i śmieciarze skrzętnie je omijali, makulatury nie odbierają zaś wcale. Tu jest duże pole do działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może radny zainteresowałby posprzątaniem własnego podwórka (własność gminy miejskiej) z odpadów NIEBEZPIECZNYCH jak: odbiornik telewizyjny, smary, oleje, części samochodowe pochodzące z warsztatu, które zalegają w krzaczorach przy ul. Ceglanej (Za Torami) zamiast wysyłać pierdoły pocztą. Tym bardziej, że z tego co mi wiadomo, Policja wykryła zaśmiecaczy już dawno temu. W sytuacji, gdy za wywóz pojemnika v110 Komunalnik pobiera ok. 14 zł nie dziwota, że ludzie wywalają śmieci gdzie popadnie bo- jak mniemam- robią to z biedy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ProEkolog napisał:
Może radny zainteresowałby posprzątaniem własnego podwórka (własność gminy miejskiej) z odpadów NIEBEZPIECZNYCH jak: odbiornik telewizyjny, smary, oleje, części samochodowe pochodzące z warsztatu, które zalegają w krzaczorach przy ul. Ceglanej (Za Torami) zamiast wysyłać pierdoły pocztą. Tym bardziej, że z tego co mi wiadomo, Policja wykryła zaśmiecaczy już dawno temu. W sytuacji, gdy za wywóz pojemnika v110 Komunalnik pobiera ok. 14 zł nie dziwota, że ludzie wywalają śmieci gdzie popadnie bo- jak mniemam- robią to z biedy.
Radny jest od akcji a nie sprzątania konkretnych śmieci, a Prezydent ma ważniejsze sprawy na głowie (wiadomo polityk) wiec sie weź i sam sprzątnij i każdy bedzie zadowolony i czysto bedzie i nic nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem od płacenia podatków (również tego od bialskiej nieruchomości według stawek należących do najwyższych w Polsce) i żądania od władz przestrzegania prawa. Gdyby taki syf leżał na mojej działcem to czereśniaki ze Straży Miejskiej zadziobaliby mnie w ciągu tygodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pan~white~ wystawiał te odpady za późno. Ponoć b. rano są one odbierane o konkretnej godzinie? Czy to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-2009 07:33 POWRÓT mem Wystarczy ustawić tych ludzi obok siebie i patrzeć wyłącznie na twarze, nie trzeba żadnego komentarza. To ekipa, która robi coś tylko dla siebie, służy własnym interesom – tak dwa lata działalności rządu podsumował w rozmowie z portalem Netbird.pl Janusz Rewiński Najważniejszym ich kolegą jest Alessandro Profumo z banku Credito Italiano, drugi pan Jacek Merkel, nie dość, że się tak nazywa, to robi interesy z Arabami. Wszyscy, którzy byli przy Wałęsie, to ludzie od robienia interesów. Po to weszli do polityki, by zabrać komunistom i wziąć dla siebie. Umówili się z młodymi komunistami, obserwowałem to z bliska, z sejmu: Siwiec głosował na Zarębskiego, Zarębski na Siwca i tak się to potoczyło - twierdzi satyryk. Zdaniem Rewińskiego, dziennikarze powinni wyjaśnić, jak się nazywał pan, który chciał kupić stocznię szczecińską, ale powiedziano mu: poczekaj, przecież ona padnie, dostaniesz ją za darmo. Jeżeli rzecznik rządu mieszka w domu należącym do Niemca, to ja nie dałbym tej sprawie spokoju. Codziennie pytałbym, panie rzeczniku, jak się mieszka w pałacu człowieka, który przyjął pana żonę do spółki? W tej ekipie każdy ma coś za uszami. Plują im w twarz, a oni mówią że deszcz pada. Wystarczy się rozejrzeć – w Szczecinie wypchali do europarlamentu człowieka, za którym ciągnęła się smuga brudu panów Krzystka i Atamańczuka. Był jeszcze pan Misiak, a ostatnio Wrocław i Rysiu oraz Zbysiu. Proszę spojrzeć na pana Mirosława Drzewieckiego. Jaka tam w nim jest Polska, troska o rozwój w kraju? - pyta Rewiński w rozmowie z Netbird.pl. I dodaje: Uważam, że ten rząd to katastrofa. Tak myślałem już od dnia wygranych przez PO wyborów parlamentarnych. Mówienie o jakimkolwiek sukcesie to zwykła propaganda. Oni umieją nosić garnitury i trzymać w kieszeniach zaciśnięte pięści, z wystawionym środkowym palcem, takim gestem dla społeczeństwa. A widok uzupełnia obrazek, jak panowie Tusk i Nowak wychodzą z pałacu prezydenckiego i premier mówi do dziennikarzy: „Nie lękajcie się”. A ten deb*** z tyłu stoi i się śmieje, uważając że to świetny żart. To jest grupa trzymająca w tej chwili władzę. (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...