Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aktywność radnych

Utworzony przez Śledczy, 8 lipca 2010 r. o 08:08
Ciekawy artykuł. Na sesjach i komisjach jest wielu obserwatorów, którzy widzą poczynania radnych. Jak to wygląda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej ubawił mnie fakt, że niektórzy radni nie dają głosu przez 2 kadencję a oskarżają tych aktywnych o chęć przypodobania się mediom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudek S. napisał:
Najbardziej ubawił mnie fakt, że niektórzy radni nie dają głosu przez 2 kadencję a oskarżają tych aktywnych o chęć przypodobania się mediom!
Widać gołym okiem że prawdziwy ośrodek władzy w Białej to nie Rada, niestety działania tego ośrodka oraz Rady pogłębiają zapaść naszego miasta by niektórym żyło się lepiej. Poplecznicy powiedzą że taka jest ogólna sytuacja i warunki obiektywne oraz by samemu coś zrobić, lecz wystarczy rozejrzeć się wokół i dostrzec że są miasta o takich samych uwarunkowaniach które sobie radzą całkiem dobrze, w czym tkwi różnica, w ludziach. Oczywiście zbliżają się Wybory i będziemy mieć festiwal - najlepsze dni Białej, Folklor , będą obiecane miejsca pracy (obiecać to nie grzech), McDonalds, lotnisko i co tam jeszcze byleby się tylko załapać na kolejną kadencję. Samorząd w Polsce to w większości totalna porażka, ja np nie znam swojego Radnego i nie widzę by cokolwiek zrobił przez ostatnią kadencję. Reasumując Samorząd to nie sposób na życie Samorządowców to sprawa naszego być albo nie być. Rozliczyć każdego z osobna co zrobił dla swego okręgu, przykro mi Boss ale jesteś do wymiany, daj miejsce lepszemu bo chyba już drugą kadencję się obijasz, a jak głosujesz to zawsze po linii zero myślenia. Jak jest to widać za oknem ile upadło drobnych biznesów ile zakładów pracy przybyło i to w czasie boomu gospodarczego jak twierdzi "nasze słońce". Na początek więc głosujmy na bezpartyjnych i nie uwikłanych, odsuńmy stare pierniki z korzeniami w PRLu, od czegoś musimy zacząć , PO na śmietnik a PIS niech dobrze się przyjrzy swojej polityce kadrowej, PSL to karta bita, a GW jest g.ówno warte i taki jest mój program polityczny, skończyć z partyjniactwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...