Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Albo OFE, albo sąd: Sprzeciw kolejarza z Małaszewicz

Utworzony przez oli, 6 lutego 2014 r. o 07:38
A co to jest centrala OFE droga redaktorko? A i owszem istnieje "Centrala" Otwartego Funduszu emerytalnego np. Avia, ING czy innych Ale Centrala Otwartych Funduszy Emerytalnych bo tak należy czytać "Centrala OFE" to chyba jednak nie istnieje?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Prezes ofe też nie zgadzam się na uszczuplenie funduszy z których odbieram sobie część na moje wynagrodzenie.Przecież ja za kilkanaście tysięcy miesięcznie się nie utrzymam.Panu kolejarzowi obiecałem przecież 22 zł i 50 groszy miesięcznie emerytury a jak przejmie te miliony Zus to mu obniżę o 60 groszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany, że bezpieczniejsze pieniądze są w ZUS-e.  W OFE  pieniądze zależą od koniunktury na giełdach i  od zachłanności zarządów. Dotychczasow praktyka potwierdza taką zachłanność.  Emeryci mają gwarancję Państwa, że dostaną emerytury, bez względu na sytuację ekonomiczną. Który Rząd pozwoli sobie na zablokowanie wypłat? To rozwiązanie krytykowane jest przez wszystkich z opozycji, tak jak każda inna decyzja Rządu. Balcerowicz ją krytykuje bo jest autorem wielu idiotycznych decyzji, które skutkują dzisiejszą sutuacją w wielu dziedzinach naszego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta czerwona glizda sie buntuje??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...