Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alergia na referendum. Radni chcą głosować, a wójta nie ma

Utworzony przez Józwa, 12 września 2013 o 11:08
Problem to tam jest z radą. Wójt ma za mało radnych, a ci co są, są ze starych układów. Tylko szkodzić potrafią. Władeczek pojechał do Władywostoku, a i radnym się to należy. Nie mogą przełknąć wyboru mieszkańców. Kapłan nie daj się.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest dokładnie tak jak pisze poprzednik. Wót jest niewygodny bo jest człowiekiem uczciwym.Skończyły się profity dla PSL owskiej mafii , skończyły się obrywy za wożenie piasku i drenowanie kasy gminnej dla swojaków.Trzeba coś z tym zrobić.
0
Ja się zapyta i wuję co miały symbolizować te kukły na wjeździe do Wysokiego? Jężeli to była inscenizacja chłopskiej sielanki, to powiem wprost, że podobnego idiotyzmu nie widziałem u Kantora, który używał słomy jako tworzywa artystycznego. Innymi słowy rozkoszna gawiedź w rowach i na słomie! Czy tak gminni specjaliści od kultury widzą wieś? Szkoda że jeszcze nie rozrzucono kupek z gnojem dla wywołania swojskości odorkowej. Jeżeli wójt widzi wieś podobnie to winien wyjechać na furze z gnojem jak Maryna z Chłopów Rejmonta. Takie widowisko by mnie rajcowało i dożynki przeszłyby do historii. Poczytajcie sobie jak bp. Zawistowski w Częstochowie w sposób epicki przedstawił obraz i znaczenie dożynek. A tu taka farsa!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: