Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Amory i humory, czyli romans w urzędzie

Utworzony przez Wiki, 19 maja 2008 o 17:20
No z tym mobbingiem wcale nie jestem pewna;/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiki napisał:
A mnie ten "funkcjonariusz, który woli pozostać anonimowy" powiedział że policja "odmówiła wszczęcia postępowania w tej sprawie" bo to KOBIETA molestowała mężczyznę a nie odwrotnie. Opowiedział mi taki przypadek gdy na policję przyszedł podrapany na mordzie mężczyzna i twierdził że został pobity przez kobietę która się do niego próbowała dobierać, podawał nawet świadków. Policjanci też "nie wszczęli" lecz gościa wyśmieli. Po prostu policjanci to szowiniści stający ZAWSZE w obronie kobiety, nawet jeśli jest ewidentnie winna. U mnie w pracy kobiety nas mężczyzn molestują codziennie, zwłaszcza teraz wiosną. Przychodzą takie pindy do pracy ubrane jak na dyskotekę, pępek na wierzchu, dekolt do pasa, lusterko non stop stoi na biurku itp. Przychodzi taka do mnie , pochyla się specjalnie nade mną tak że jej c...ki widać (bez biustonosza) i co ja biedny mam zrobić ? Proszę żeby tego nie robiła a ona jeszcze bardziej nachyla się, a w korytarzu to tak idzie żeby specjalnie otrzeć się d...pą o mnie. Byłem na policji - pękali ze śmiechu jak im to opowiadałem. Mówili że mobbing to tylko wtedy kiedy to kobieta jest molestowana, że takie jest prawo. I tak to już trwa od kilku miesięcy, nie wiem co mam robić, do kogo zwrócić się o pomoc, przecież ona mnie wykończy, zwłaszcza że jest delikatnie mówiąc piękna inaczej. Kiedy wreszcie skończy się ten babski terror !
0
molestowany napisał:
i co ja biedny mam zrobić ? Kiedy wreszcie skończy się ten babski terror !
No to pokaż, że jesteś chłopem i możesz zrobić z jaj użytek. Alibi już masz!
0
Współczuję temu facetowi, którego molestuje kobieta ładna inaczej
0
Gość napisał:
No to pokaż, że jesteś chłopem i możesz zrobić z jaj użytek. Alibi już masz!
A jaki ja mogę z moich jaj zrobić użytek jak one mi policją grożą ? Jakie ja mam alibi, nie rozumiem... Dziękuję za współczucie ale to mi niewiele daje...
0
Wiki napisał:
jestjest
0
Gość napisał:
jestjest
Na własne życzenie?
0