Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ANDRZEJ MIRONIUK NA BURMISTRZA

Utworzony przez JACOOOO, 10 marca 2010 o 18:08
KTO POPRZE PANA ANDRZEJA MIRONIUKA .....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JACOOOO napisał:
Moja sympatja jest po jego stronie. A będzie startował?
0
MĄDRUŚNA Z 3. napisał:
Moja sympatja jest po jego stronie. A będzie startował?
to może lepiej ten z białegostoku?konon kononowicz
0
JACOOOO napisał:
Niech nauczyciele uczą w szkołach, a co lepsi niech szkołami zarządzają!!!!!!!!!
0
JACOOOO napisał:
A to znowu co za *** ?
0
smrut napisał:
A to znowu co za *** ?
to były kopacz huraganu
0
tuszek napisał:
to były kopacz huraganu
Kopacz ? i co ? on chce byc burmiszczem ? czego ? Cicibora ? Chyba gość oszalał ?
0
smrut napisał:
Kopacz ? i co ? on chce byc burmiszczem ? czego ? Cicibora ? Chyba gość oszalał ?
A mnie się wydaje chyba, że mimo wszystko lepszy byłby od Grzyba! Andrzej rachunki należy wyruwnać. Trzymaj się!
0
Andrzeju , nie zapomnij zabrać ze sobą z delegatury KO powszechnie znanej Tereni G. !!! bardzo Cię prosimy !!!
0
co oznacza KO
0
Gość napisał:
co oznacza KO
Kuratorium Oświaty Gościu inteligentny !!!
0
dobrze zeby wystartowal Lesiuk jezeli okaze sie ze Mironiuk jest kandydatem mania z PO to u mnie nie ma szans na glos manio spartolil wszystko i pozostali sprzedajni radni
0
no moze nie jestem tak inteligentny jak ty? nawet nie wiem czym wam zawinila terenia? ale pisac kazdy moze
0
Gość napisał:
dobrze zeby wystartowal Lesiuk jezeli okaze sie ze Mironiuk jest kandydatem mania z PO to u mnie nie ma szans na glos manio spartolil wszystko i pozostali sprzedajni radni
NIGDY w ŻYCIU ani ja ani nikt z mojej/licznej/rodziny nie zagłosuje na żadnego wuefistę czas na to aby poszli uczyć fikołków salgimnastycznych i boisk dzięki staraniom LESIUKA trochę mamy więc są dla nich miejsca pracy,chyba że na tym też się nie znają /bo Grzyb napewno i na tym się nie zna/.
0
JACOOOO napisał:
0
Oj by się działo w Międzyrzecu! Oj by siędziało! Ale nie będzie się działo bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zagłosuje na człowieka o charakterze żmiji i braku inteligencji.
0
~GOŚĆ~ napisał:
Oj by się działo w Międzyrzecu! Oj by siędziało! Ale nie będzie się działo bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zagłosuje na człowieka o charakterze żmiji i braku inteligencji.
Kobieto! Kogo masz na myśli? Jesteś fałszywa i obłudna, dość twego jadu!
0
Delegatura napisał:
Andrzeju , nie zapomnij zabrać ze sobą z delegatury KO powszechnie znanej Tereni G. !!! bardzo Cię prosimy !!!
A i o innej pani nie zapomnij /Tej na F/
0
JACOOOO napisał:
Andrzej czy Ci odbiło!? Już zaczynasz kampanię wyborczą, czy tylko przeprowadzasz sondaż? Wycofaj jak najszybciej ten wątek z forum , nieośmieszaj się i nie wku..... ludzi!
0
Mieszkaniec napisał:
Andrzej czy Ci odbiło!? Już zaczynasz kampanię wyborczą, czy tylko przeprowadzasz sondaż? Wycofaj jak najszybciej ten wątek z forum , nieośmieszaj się i nie wku..... ludzi!
Kobieto! Jesteś fałszywa i obłudna, dość twego jadu! Boisz się ? Andrzej ci wybaczy, tylko musisz pozbyć się owsików.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: