Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ANDRZEJ MIRONIUK NA BURMISTRZA

Utworzony przez JACOOOO, 10 marca 2010 r. o 18:08
KTO POPRZE PANA ANDRZEJA MIRONIUKA .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACOOOO napisał:
KTO POPRZE PANA ANDRZEJA MIRONIUKA .....
Moja sympatja jest po jego stronie. A będzie startował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MĄDRUŚNA Z 3. napisał:
Moja sympatja jest po jego stronie. A będzie startował?
to może lepiej ten z białegostoku?konon kononowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACOOOO napisał:
KTO POPRZE PANA ANDRZEJA MIRONIUKA .....
Niech nauczyciele uczą w szkołach, a co lepsi niech szkołami zarządzają!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACOOOO napisał:
KTO POPRZE PANA ANDRZEJA MIRONIUKA .....
A to znowu co za *** ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smrut napisał:
A to znowu co za *** ?
to były kopacz huraganu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuszek napisał:
to były kopacz huraganu
Kopacz ? i co ? on chce byc burmiszczem ? czego ? Cicibora ? Chyba gość oszalał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smrut napisał:
Kopacz ? i co ? on chce byc burmiszczem ? czego ? Cicibora ? Chyba gość oszalał ?
A mnie się wydaje chyba, że mimo wszystko lepszy byłby od Grzyba! Andrzej rachunki należy wyruwnać. Trzymaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzeju , nie zapomnij zabrać ze sobą z delegatury KO powszechnie znanej Tereni G. !!! bardzo Cię prosimy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co oznacza KO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co oznacza KO
Kuratorium Oświaty Gościu inteligentny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zeby wystartowal Lesiuk jezeli okaze sie ze Mironiuk jest kandydatem mania z PO to u mnie nie ma szans na glos manio spartolil wszystko i pozostali sprzedajni radni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no moze nie jestem tak inteligentny jak ty? nawet nie wiem czym wam zawinila terenia? ale pisac kazdy moze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dobrze zeby wystartowal Lesiuk jezeli okaze sie ze Mironiuk jest kandydatem mania z PO to u mnie nie ma szans na glos manio spartolil wszystko i pozostali sprzedajni radni
NIGDY w ŻYCIU ani ja ani nikt z mojej/licznej/rodziny nie zagłosuje na żadnego wuefistę czas na to aby poszli uczyć fikołków salgimnastycznych i boisk dzięki staraniom LESIUKA trochę mamy więc są dla nich miejsca pracy,chyba że na tym też się nie znają /bo Grzyb napewno i na tym się nie zna/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACOOOO napisał:
KTO POPRZE PANA ANDRZEJA MIRONIUKA .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj by się działo w Międzyrzecu! Oj by siędziało! Ale nie będzie się działo bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zagłosuje na człowieka o charakterze żmiji i braku inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
Oj by się działo w Międzyrzecu! Oj by siędziało! Ale nie będzie się działo bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zagłosuje na człowieka o charakterze żmiji i braku inteligencji.
Kobieto! Kogo masz na myśli? Jesteś fałszywa i obłudna, dość twego jadu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delegatura napisał:
Andrzeju , nie zapomnij zabrać ze sobą z delegatury KO powszechnie znanej Tereni G. !!! bardzo Cię prosimy !!!
A i o innej pani nie zapomnij /Tej na F/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACOOOO napisał:
KTO POPRZE PANA ANDRZEJA MIRONIUKA .....
Andrzej czy Ci odbiło!? Już zaczynasz kampanię wyborczą, czy tylko przeprowadzasz sondaż? Wycofaj jak najszybciej ten wątek z forum , nieośmieszaj się i nie wku..... ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Andrzej czy Ci odbiło!? Już zaczynasz kampanię wyborczą, czy tylko przeprowadzasz sondaż? Wycofaj jak najszybciej ten wątek z forum , nieośmieszaj się i nie wku..... ludzi!
Kobieto! Jesteś fałszywa i obłudna, dość twego jadu! Boisz się ? Andrzej ci wybaczy, tylko musisz pozbyć się owsików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...