Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ANDRZEJ MIRONIUK NA BURMISTRZA

Utworzony przez JACOOOO, 10 marca 2010 r. o 18:08
Gość napisał:
To są już jaja! Brak szacunku dla urzędu, czy dla człowieka na tym urzedzie? Zastanówcie się co chcecie zmienić!
O jaki urząd chodzi wiem ale powiedz jeszcze, jakiego człowieka masz na myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To są już jaja! Brak szacunku dla urzędu, czy dla człowieka na tym urzedzie? Zastanówcie się co chcecie zmienić!
To rzeczywiście są jaja i jawna kpina z Urzędu! Przez szacunek właśnie dla Urzędu nazwisko pana M. niepowinno pojawić się na tym forum!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nowy~ napisał:
To rzeczywiście są jaja i jawna kpina z Urzędu! Przez szacunek właśnie dla Urzędu nazwisko pana M. niepowinno pojawić się na tym forum!!!!
,,nie powinno,, się pisze. A poza tym to co ty masz konkretnie do tego nazwiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miron napisał:
,,nie powinno,, się pisze. A poza tym to co ty masz konkretnie do tego nazwiska?
chodzi o człowieka o tym nazwisku aby został burmistrzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chodzi o człowieka o tym nazwisku aby został burmistrzem
mironiuk to porządny człowiek uczył mnie a potem z nim pracowałem w kuratorium to mój kandydat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mironiuk to porządny człowiek uczył mnie a potem z nim pracowałem w kuratorium to mój kandydat
Zciemniasz! Ani to porządny człowiek, ani z nim nie pracowałeś w kuratorium. Ale jak jest taka twoja wola to jeden głos ma. I wystarczy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony napisał:
Zciemniasz! Ani to porządny człowiek, ani z nim nie pracowałeś w kuratorium. Ale jak jest taka twoja wola to jeden głos ma. I wystarczy !!!!
Nie jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIRONIUK NA BURMISTRZA CZŁOWIEK OD TRUDNYCH SPRAW, TYLKO ON MOŻE POSPRZĄTAĆ MIASTO. NUMER 1 CZŁOWIEK CIESZĄCY SIĘ ZAUFANIEM PROSTYCH LUDZI. GDY OBJĄŁ FUNKCJĘ TRENERA HURAGANU - NA TRENINGACH ZAROIŁO SIĘ OD CHĘTNYCH ZAWODNIKÓW Nasz Kandydat - Burmistrz wszystkich Mieszkańców Miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik napisał:
MIRONIUK NA BURMISTRZA CZŁOWIEK OD TRUDNYCH SPRAW, TYLKO ON MOŻE POSPRZĄTAĆ MIASTO. NUMER 1 CZŁOWIEK CIESZĄCY SIĘ ZAUFANIEM PROSTYCH LUDZI. GDY OBJĄŁ FUNKCJĘ TRENERA HURAGANU - NA TRENINGACH ZAROIŁO SIĘ OD CHĘTNYCH ZAWODNIKÓW Nasz Kandydat - Burmistrz wszystkich Mieszkańców Miasta
NIECH PILNUJE PIŁKI JAK TEGO CHCIAŁ. NA RAZIE EFEKTY BARDZO MIZERNE. SŁABIUTKI KANDYDAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie cztery lata za czasów burmistrza Grzyba to mizeria w miejskim sporcie. Znakomity czas na rozwój sportu i promocję miasta w ten sposób został stracony. Gdzie istotne wyniki w żeglarstwie i siatkówce, na które to dyscypliny postawił burmistrz Grzyb? Jakie wyniki osiągały zespoły piłkarskie? Zmarnowany bezpowrotnie czas! Szkoda tych lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ostatnie cztery lata za czasów burmistrza Grzyba to mizeria w miejskim sporcie. Znakomity czas na rozwój sportu i promocję miasta w ten sposób został stracony. Gdzie istotne wyniki w żeglarstwie i siatkówce, na które to dyscypliny postawił burmistrz Grzyb? Jakie wyniki osiągały zespoły piłkarskie? Zmarnowany bezpowrotnie czas! Szkoda tych lat!
Jeżeli chodzi o siatkówkę, to Klub UKS Międzyrzecka Trójka w sezonie 2009/2010 jest na pierwszym miejscu w klasyfikacji klubowej w województwie lubelskim. Więc nie pisz głupot.Wyniki są ogromne! Za sobą mamy potentatów siatkówki-jak Świdnik jak również Białą Podl. Co roku UKS Trójka występuje na 1/8 Mistrzostw Polski, 1/4 MP. O sporcie nie masz zielonego pojęcia. Na temat finansów mogę jedynie z Tobą porozmawiać. Nikt z lokalnych sponsorów jakoś nie kwapi się do pomocy. Koszta są o wiele mniejsze, niż w piłce nożnej. Jest kilku fanatyków którzy tą siatkówkę pchają na najwyższe salony. Tylko wszędzie trzeba finansów. Poruszę jeszcze jeden temat, w tym roku w Międzyrzecu gościliśmy na 11 dniowym obozie siatkarzy Jadaru Radom jak znasz się na sporcie to wiesz, do dziury nie przyjadą. O piłce nożnej możemy pogadać tam doszukiwałbym się wyników, ale więcej na ten temat uzyskasz w piekarni Bagietka. Aha zapomniałbym. Centralne szkolenie PZPS mają za sobą dwaj wychowankowie _ Szaruga i Nowakowski. Czapki z głów za takie wyniki. Jak dołożysz parę złoty to za rok wystartujemy w rozgrywkach 3 ligi. Pomożesz? Pozdrawiam k.k.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że jak szkoli się młodzież, to najważniejszy jest wynik. Ehhhhh...znawcy. Szkolenie wychodzi w wieku seniora, gdzie jedynego seniora Międzyrzec Podlaski posiada w HURAGANIE. A siatkówka? Co dalej? Tak aby pograc sobie dla jaj? Chciałbym poznac cel ''szkolenia'' siatkarzy Międzyrzeckiej Trójki?? Quo Vadis Trójko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadekniejadek napisał:
Nie wiedziałem, że jak szkoli się młodzież, to najważniejszy jest wynik. Ehhhhh...znawcy. Szkolenie wychodzi w wieku seniora, gdzie jedynego seniora Międzyrzec Podlaski posiada w HURAGANIE. A siatkówka? Co dalej? Tak aby pograc sobie dla jaj? Chciałbym poznac cel ''szkolenia'' siatkarzy Międzyrzeckiej Trójki?? Quo Vadis Trójko?
Rozmawiamy o siatkówce, ty raczej żyjesz w nie tych czasach.Przestarzałe hasła to już nie te rozumowanie. Wynik jest bardzo ważny. Pogadaj z chłopakami o wynikach. Samo granie to już nie dla nich. Oni chcą być jak najlepsi, jak najwyższe lokaty. Pograć tak dla siebie to mogą u Litwińca w szachy, albo na trzepaku zaszpanować gwoździem przed fajnymi dziewczynami. Zgadzam się, wyniki można oceniać w wieku seniora, ale trzeba od czegoś zacząć. Krasnal, młodzik, kadet, junior wtedy zbiera się właśnie doświadczenie. Wspomniałem już w poprzednim wejściu szkolenie szczebla centralnego już w wieku młodzieżowym, więc w seniorach w rozgrywkach będą gwiazdami. Skończ z tym Huraganem piąta liga nic więcej.Popchali na siłę kolejny sezon. Właśnie młodzież z Międzyrzeca powinna grac w piątej lidze, jak wywalczą awans do IV pewnie TY fan sportu wsparłbyś kilkoma tysiącami złotych na stypendia. A w siatkówce chłopak będzie występował w Czarnych Radom. Gdzie jakiś chłopek z Międzyrzeca poszedł aż tak daleko. Ale ty znasz się lepiej na sporcie lokalnym. Nie pluj na czyjąś robotę, siatkówka w Międzyrzecu kwitnie z roku na rok. Zapraszam na Międzyrzecką Ligę Piłki Siatkowej już w połowie października. Zapraszam wszystkich do kibicowania, jest na co popatrzeć. Zamiast pisać bzdety na forum dziennika. Sportowe Pozdrowienia Kibice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już z tą siatkówką to tak nie przesadzajcie. Słyszałem że w rozgrywkach szkolnych SP3 nie wyszła ani razu nawet z Rejonu. To gdzie to szkolenie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celem szkolenia młodzieży nie jest DORAŹNY WYNIK, to ma być przygotowanie do późniejszego seniorskiego uprawiania sportu. Jeśli się myśli o sukcesach teraz to szkoda mi tych dzieci, muszą dostać taką dawkę treningową która nie wpływa dobrze na ich rozwijający się organizm. A że chcą wygrywać to normalne, lecz od tego jest trener by myślał za nich i o ich przyszłości a nie o kolejnej blaszanej skorupie na regale. To, że Biała, Świdnik są niżej to nie znaczy że są gorsi, może są bardziej przewidujący i myślący o przyszłości. Taki styl siatkówki "na wynik" to wyciśnięcie cytryny i wyrzucenie jej, wszak po wyjściu z gimnazjum już nie będzie potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie oferuje możliwości Miasto jeżeli chodzi o wychowanie seniora???? Jakikolwiek sport wyczynowy kończy się na poziomie gimnazjum!!! Jakie mają perspektywy rozwoju sportowcy (piłkarze, siatkarze, pływacy,taekwondo, szachiści, itd. )w Szkołach ponadgimnazjalnych. Jedyna szansa to ucieczka z Mioedzyrzeca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=SD-EDe0fYRY&feature=related[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochim napisał:
?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...